Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Szwecji, Austrii, Turcji, Kanadzie, USA, Włoszech i Kolumbii.

Hamburg – ATP

Druga runda: Monaco – Monfils 6;4, 6:4; Delbonis – Robredo 6:1, 4:6, 6:4; G. Granollers – Seppi 6:2, 1:6, 6:1; F. Lopez – Struff 7:5, 6:3; Garcia-Lopez – Jużny 6:3, 6:7 (3), 6:2; Berlocq – Klizan 4:6, 6:1, 7:6 (6); Haas – Kavcic 6:1, 4:6, 6:4; Fognini – Ramos 6:1, 6:3; Hajek – Gulbis 6:4, 2:6, 6:4; Verdasco – Bautista 6:4, 3:6, 6:2; Federer – Brands 3:6, 6:3, 6:2; Janowicz – Haase 6:4, 3:6, 7:6 (4).

Bogota – ATP

Druga runda: Karlovic – Sijsling 6:3, 7:6 (14); Giraldo – Ch. Guccione 3:6, 6:3, 6:4; K. Anderson – E. Gomez 6:3, 7:6 (2); Mannarino – V. Estrella 6:1, 6:2.

Bastad – WTA

Pierwsza runda: Halep – Petersen 6:4, 6:0.

Druga runda: Razzano – Dulgheru 3:6, 6:0, 6:4; Zakopalova – Parra-Santonja 6:3, 6:1; J. Larsson – Bratchikova 6:2, 6:3; Dominguez Lino – T. Pereira 3:6, 6:4, 6:3.

Bad Gastein – WTA

Druga runda: Knapp – Cadantu 7:6 (5), 4:6, 6:1; Meusburger – Tinjic 6:0, 6:0; Moser – Barthel 6:2, 4:3 i krecz Niemki; Hlavackova – Golubic 5:7, 6:1, 6:0.

Eskisehir – CH

Druga runda: Corrie – Ignatik 6:1, 6:4; Goffin – Jakupovic 6:2, 6:0; Chiudinelli – Rice 5:7, 6:3, 6:4; K. Beck – Fucsovics 6:2, 6:2.

Recanati – CH

Pierwsza runda: Soeda – Giannessi 6:3, 6:2; Fabbiano – Checa-Calvo 6:2, 6:0.

Druga runda: Ouanna – Herbert 7:6 (5), 6:7 (1), 6:2; Lammer – Copil 5:7, 6:4, 6:4; Menendez – Burquier 6:2, 5:7, 6:4; Guez – Arnaboldi 6:4, 6:1.

Granby – CH

Druga runda: Lacko – Bossel 6:1, 6:2; J. Ward – M. Reid 6:3, 6:4; Peliwo – Polansky 3:6, 6:4, 6:4; Dancevic – Borvanov 6:2, 6:2.

Binghamton – CH

Druga runda: Krajicek – Jaziri 6:4, 2:6, 7:5; M. Zverev – J-P. Smith 6:4, 7:6 (0); Alex Kuznetsov – Bohli 2:6 i krecz Szwajcara; Sandgren – Bozoljac 3:6, 7:6 (0), 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności