Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE WTA 500: Linette - Riske 6:7 (3), 6:3, 7:6 (4); Muguruza - Fręch 6:1, 7:6 (7); Vekic - Yastremska 6:0, 6:2; Flipkens - Zanevska 6:2, 6:3; Tsurenko - Osorio 7:5, 7:6 (2); Marino - Watson 7:6 (1), 6:4; Burrage - Martic 3:6, 7:5, 6:3; Tomljanovic - Krunic 6:0, 4:6, 6:3; Kalinina - Cirstea 6:0, 2:1 i krecz Rumunki; BAD HOMBURG WTA 250: T. Maria - Potapova 6:3, 5:7, 6:3; Minnen - Doi 6:3, 6:3; EASTBOURNE ATP 250: Cressy - Opelka 6:3, 6:1; De Minaur - Garin 6:3, 6:3; Millman - Korda 6:3, 7:6 (5); Nakashima - Clarke 6:1, 6:3; Bublik - Tiafoe 5:7, 7:6 (4), 6:0; MAJORKA ATP 250: Ivashka - Ruusuvuori 6:4, 6:1; Bonzi - Tabilo 6:3, 4:2 i krecz Chilijczyka; Griekspoor - F. Lopez 7:6 (3), 7:6 (3).
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Szwecji, Austrii, Turcji, Kanadzie, USA, Włoszech i Kolumbii.

Hamburg – ATP

Trzecia runda: Monaco – Paire 6:3, 2:6, 6:2; Fognini – M. Granollers 6:2, 6:4; Almagro – Garcia-Lopez 6:2, 6:3; Verdasco – Janowicz 7:5, 4:0 i krecz Polaka; Haas – Berlocq 6:2, 6:4; Delbonis – Tursunov 6:4, 6:3; Federer – Hajek 6:4, 6:3; Fl. Mayer – F. Lopez 7:6 (1), 6:2.

Bogota – ATP

Druga runda: Mat. Viola – Roger-Vasselin 6:3, 7:5; V. Pospisil – Duckworth 7:5, 3:6, 7:5; Tipsarevic – Bemelmans 6:4, 7:5; Falla – Ebden 7;6 (1), 6:1.

Bastad – WTA

Druga runda: Hogenkamp – Tsurenko 6:1, 2:6, 6:3; Pennetta – Halep 4:6, 7:5, 2:0 i krecz Rumunki; S. Williams – Tatishvili 6:2, 6:3; M. Johansson – M. Gamiz 7:5, 6:2.

Bad Gastein – WTA

Druga runda: A. Beck – Minella 2:6, 6:4, 6:4; Rus – Cabeza Candela 5:7, 7:5, 6:3; Meusburger – Begu 6:3, 6:3; Svitolina – Scheepers 7:5, 1:6, 6:1; Mayr-Achleitner – Martic 6:4, 6:4.

Eskisehir – CH

Druga runda: Gabashvili – Basilashvili 3:6, 6:3, 6:3; Lopez-Perez – Zhyrmont 3:6, 6:3, 6:4; Neuchrist – Rola 6:4, 5:7, 7:6 (3); Ilhan – Marie 7:6 (1), 6:4.

Recanati – CH

Druga runda: Olivetti – Propoggia 7:6 (3), 6:3; Caruso – Middelkoop 6:7 (4), 6:3, 6:4; Fabbiano – Soeda 6:3, 6:1; Cipolla – Quinzi 6:4, 4:6, 6:4.

Granby – CH

Druga runda: Moriya – Reix 6:0, 7:5; T. Ito – Kondo 6:3, 7:6 (2); Mitchell – Krainik 6:2, 6:2; Bester – Mahut 6:4, 3:6, 6:1.

Binghamton – CH

Druga runda: Klahn – Krueger 6:3, 4:6, 6:2; S. Singh – Sugita 6:4, 6:2; R. Williams – Venus 7:6 (4), 2:6, 6:2; Garanganga – Nielsen 6:2, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności