Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Bencic - Vondrousova 7:5, 2;6, 6:3; Svitolina - Rybakina 1:6, 7:6 (5), 6:4; Carreno Busta - Djokovic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pigossi/Stefani - V. Kudermetova/Vesnina 4:6, 6:4, 11:9; Barty/Peers - Stojanovic/Djokovic walkower.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w aż dwunastu turniejach.

Stanford – WTA

Ćwierćfinały: Cirstea – Govortsova 6:3, 6:2; Cibulkova – U. Radwańska 7:5, 6:3; Hamtpon – Dushevina 6:4, 6:3; A. Radwańska – Lepchenko 7:6 (2), 3:6, 6:3.

Półfinały: Cibulkova – Cirstea 6:4, 6:0; A. Radwańska – Hampton 6:3, 6:2.

Finał: Cibulkova – A. Radwańska 3:6, 6:4, 6:4.

Baku – WTA

Ćwierćfinały: Peer – Majeric 6:0, 6:4; Svitolina – Vekic 6:2, 6:3; Linette – Jabeur 3:6, 1:4 i krecz Tunezyjki; Cadantu – Voskoboeva 6:3, 6:7 (3), 6:3.

Półfinały: Svitolina – Cadantu 6:1, 6:4; Peer – Linette 6:1, 6:1.

Finał: Svitolina – Peer 6:4, 6:4.

Gstaad – ATP

Ćwierćfinały: Jużny – Monaco 5:7, 6:4, 7:6 (7); Hanescu – Brands 6:3, 6:4; Haase – M. Granollers 5:7, 6:3, 7:6 (5); F. Lopez – Wawrinka 6:4, 2:6, 4:3 i krecz Szwajcara.

Półfinały: Jużny – Hanescu 6:3, 6:3; Haase – F. Lopez 4:6, 6:1, 6:4.

Finał: Jużny – Haase 6:3, 6:4.

Umag – ATP

Ćwierćfinały: Fognini – Klizan 6:4, 6:2; Seppi – H. Zeballos 6:5 i krecz Argentyńczyka; Monfils – Montanes 6:2, 5:7, 7:5; Robredo – Al. Bedene 6:1, 6:4.

Półfinały: Fognini – Monfils 6:0, 3:6, 7:6 (3); Robredo – Seppi 6:3, 2:6, 6:4.

Finał: Robredo – Fognini 6:0, 6:3.

Atlanta – ATP

Ćwierćfinały: L. Hewitt – Dodig 1:6, 6:3, 6:0; Isner – Blake 7:6 (1), 7:6 (5); R. Harrison – Giraldo 6:3, 3:6, 7:6 (2); K. Anderson – Istomin 6:3, 3:6, 6:3.

Półfinały: Isner – L. Hewitt 6:4, 4:6, 7:6 (5); K. Anderson – R. Harrison 6:3, 7:6 (3).

Finał: Isner – K. Anderson 6:7 (3), 7:6 (2), 7:6 (2).

Astana – CH

Ćwierćfinały: Golubev – Ilhan 7:6 (10), 6:4; Kukushkin – Gabashvili 6:4, 6:3; Sela – Sergeyev 6:1, 6:1; Kravchuk – Zhyrmont 3:6, 6:2, 7:6 (3).

Półfinały: Kukushkin – Golubev 5:7, 6:2, 7:6 (5); Sela – Kravchuk 7:6 (2), 6:1.

Finał: Sela – Kukushkin 5:7, 6:2, 7:6 (6).

Guimaraes – CH

Ćwierćfinały: Cipolla – Neuchrist 6:3, 6:2; Artunedo – Munoz de la Nava 7:5, 4:1 i krecz Daniela; Copil – T. Daniel 4:6, 6:3, 6:4; J. Sousa – Mat. Viola 2:6, 6:4, 6:0.

Półfinały: Copil – Artunedo 6:2, 2:6, 6:4; J. Sousa – Cipolla 6:3, 6:4.

Finał: J. Sousa – Copil 6:3, 6:0.

Tampere – CH

Ćwierćfinały: Huta Galung – Olaso 7:6 (3), 6:4; Teixeira – Dubarenco 3:6, 6:3, 6:3; Zopp – M. Kontinen 4:6, 6:3, 7:5; Rola – Gigounon 6:2, 6:4.

Półfinały: Huta Galung – Zopp 6:2, 6:7 (5), 6:4; Teixeira – Rola 6:2, 5:7, 7:5.

Finał: Huta Galung – Teixeira 6:4, 6:3.

Oberstaufen – CH

Ćwierćfinały: Rufin – Albot 6:2, 7:5; Nedovyesov – Monteiro 6:4, 6:3; Meffert – Alund 2:6, 6:1, 6:4; Gojowczyk – A. Beck 7:6 (3), 3:6, 6:2.

Półfinały: Rufin – Meffert 6:3, 6:1; Gojowczyk – Nedovyesov 6:4, 6:7 (3), 6:1.

Finał: Rufin – Gojowczyk 6:3, 6:4.

Orbetello – CH

Ćwierćfinały: Riba – Vagnozzi 6:0, 4:6, 6:3; Carballes Baena – Serra 6:1, 2:6, 6:4; Volandri – Olivo 7:6 (4), 6:3; Carreno-Busta – Giannessi 6:1, 4:6, 6:4.

Półfinały: Volandri – Carballes Baena 4:6, 6:4, 6:1; Riba – Carreno-Busta 2:6, 6:3, 6:4.

Finał: Volandri – Riba 6:4, 7:6 (7).

Medellin – CH

Ćwierćfinały: Andreozzi – N. Barrientos 6:3, 6:1; V. Estrella – Schwank 6:1, 6:3; Salamanca – Arguello 6:4, 6:3; Al. Gonzalez – Quiroz 7:6 (3), 6:4.

Półfinały: Andreozzi – Salamanca 6:2, 6:2; Al. Gonzalez – V. Estrella 6:7 (7), 7:6 (5), 6:3.

Finał: Al. Gonzalez – Andreozzi 6:4, 6:4.

Lexington – CH

Ćwierćfinały: Duckworth – Marchenko 6:1, 5:7, 6:4; Klahn – Sandgren 6:4, 4:6, 6:3; Peliwo – Jaziri 4:6, 7:5, 6:2; J. Ward – T. Ito 7:6 (3),3:6, 6:4.

Półfinały: Duckworth – Klahn 6:4, 7:5; J. Ward – Peliwo 6:0, 6:1.

Finał: J. Ward – Duckworth 4:6, 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności