Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w aż dwunastu turniejach.

Stanford – WTA

Pierwsza runda: Paszek – Kudryavtseva 6:1, 6:7 (4), 3:0 i krecz Rosjanki; Lepchenko – Larcher de Brito 6:2, 6:4; Dushevina – Erakovic 6:2, 6:1; Vandeweghe – Niculescu 6:0, 6:3; Hantuchova – Wickmayer 6:2, 4:6, 6:0; U. Radwańska – McHale 6:1, 6:3.

Druga runda: Govortsova – Stosur 6:2, 6:4.

Baku – WTA

Pierwsza runda: Kr. Pliskova – Dolonc 6:1, 6:2; Peer – Kremen 3:6, 6:2, 6:0; Martincova – Kalashnikova 6:3, 6:7 (1), 6:1; Linette – Cohen 6:2, 6:3; Burnett – Tatishvili 6:2, 6:3; Minella – Farhad 6:0, 6:0; Arefyeva – Kapshay 6:7 (6), 6:0, 6:0; Jovanovski – Abduraimova 6:3, 6:3.

Gstaad – ATP

Pierwsza runda: Bautista-Agut – Laaksonen 6:2, 6:3; Gimeno-Traver – K. De Schepper 6:4, 6:4; Andujar – Crivoi 6:1, 6:2; Garcia-Lopez – Ungur 6:4, 6:7 (2), 6:1; Delbonis – Bellucci 7:5, 7:6 (2); Hanescu – Brown 7:6 (6), 6:2; Haase – J. Souza 6:4, 7:6 (7); Brands – Chiudinelli 6:3, 3:6, 6:2.

Umag – ATP

Pierwsza runda: Robredo – Hajek 6:3, 6:2; A. Haider-Maurer – Vesely 6:4, 6:4; Montanes – Lajovic 7:6 (3), 6:1; Al. Bedene – Westerhof 6:2, 6:2; Troicki – Veic 7:6 (6), 6:1; Klizan – Lorenzi 6:2, 6:1; Kavcic – Fl. Mayer 6:7 (5), 6:0, 7:5; Berlocq – Topic 6:0, 6:1; Monfils – M. Pacic 7:5, 6:2; H. Zeballos – Coric 6:7 (5), 6:4, 6:0.

Atlanta – ATP

Pierwsza runda: Berankis – M. Zverev 7:6 (4), 2:6, 7:6 (8); Lu – K. King 6:3, 7:5; Donskoy – R. Ram 6:3, 6:4; L. Hewitt – Roger-Vasselin 6:4, 6:4; Giraldo – J. Sock 7:5, 6:4; Istomin – Lacko 6:1, 6:3; Fish – Russell 6:4, 2:4 i deszcz; Blake – Smyczek.

Astana – CH

Pierwsza runda: Sela – Yevseyev 6:1, 6:2; Zhyrmont – Ledovskikh 6:1, 5:7, 2:0 i krecz Rosjanina; Kravchuk – Grassi 6:2, 6:2; Kukushkin – Sikora 7:5, 7:6 (2); Propoggia – A. Nesterov 6:3, 6:1; Golubev – R. Ghedin 6:3, 6:3; B. Klein – Udomchoke 6:5 i krecz Tajlandczyka; Kudryavtsev – Lim 7:6 (5), 6:4; Basilashvili – Nedunchezhiyan 7:5, 2:6, 7:6 (3); Gabashvili – Ti Chen 7:5, 3:6, 6:3; Biryukov – Lopez-Perez 6:7 (3), 6:0, 7:5; Gerasimov – Karatsev 6:7 (3), 7:6 (3), 6:3.

Guimaraes – CH

Pierwsza runda: B. Becker – Bega 6:3, 6:2; Artunedo – Burquier 6:2, 7:6 (3); Neuchrist – Donati 6:4, 6:7 (4), 6:4; J. Domingues – Grigelis 4:6, 6:0, 6:3; Munoz de la Nava – Konecny 6:4, 3:6, 6:2; Bossel – Pulgar-Garcia 6:3, 6:4; Menendez – FF Silva 6:3, 6:3; Mat. Viola – Klec 0:6, 6:3, 6:4; Arenas-Gualda – Eremin 6:4, 6:2; Ortega-Olmedo – RP Silva 6:0, 6:0; J. Sousa – A. Benneteau 3:6, 7:6 (8), 6:4.

Tampere – CH

Pierwsza runda: Michon – Androic 6:7 (5), 6:2, 6:1; Schmid – Giustino 3:6, 6:3, 6:2; Rola – Reuter 6:2, 6:2; Torebko – Whittington 6:3, 6:7 (4), 6:1; Teixeira – Podlipnik 6:3, 6:3; Huta Galung – Panfil 7:6 (5), 6:4; Herbert – Marcora 6:7 (8), 6:3, 7:6 (3); Gigounon – G. Granollers 7:6 (2), 6:2; Ramirez Hidalgo – Rosenholm 3:6, 7:5, 7:6 (2); Zopp – Smethurst 6:0, 6:2; Dubarenco – Nedelko 6:0, 6:3; M. Kontinen – M. Linzer 6:2, 6:3; Eriksson – J. Popov 6:0, 6:0.

Oberstaufen – CH

Pierwsza runda: Monteiro – Struff 7:6 (7), 6:2; Vatutin – R. Kern 6:3, 6:3; Rufin – Semjan 6:3, 6:1; A. Beck – Gicquel 5:7, 7:6 (2), 6:0; Albot – Knittel 6:3, 6:4; Pouille – Alves 6:0, 6:0; Meffert – Greul 6:3, 6:2; Kovalik – Puetz 7:5, 6:3; Alund – Krawietz 3:6, 6:3, 7:5; M. Fischer – Marterer 6:4, 5:7, 6:3.

Orbetello – CH

Pierwsza runda: Naso – Salaba 6:2, 5:7, 6:1; Vagnozzi – Virgili 6:2, 6:4; Carreno-Busta – Desein 6:2, 6:1; Giorgini – Di Mauro 7:6 (6), 4:6, 3:0 i krecz Alessio; Mertens – An. Martin 6:4, 3:6, 6:4; Carballes Baena – Guez 6:4, 2:6, 6:2; Giannessi – Mertl 2:6, 7:6 (2), 6:2; Olivo – Thiem 6:3, 7:6 (3); Gombos – G. Duran 6:3, 6:3; Angelinos – Lojda 6:4, 3:6, 6:3; Volandri – Fabbiano 6:4, 6:2; Arnaboldi – Cecchinato 6:4, 7:5.

Medellin – CH

Pierwsza runda: Londero – J. Hernandez 6:3, 6:2; Andreozzi – J. Pereira 6:2, 3:6, 6:1; Salamanca – F. Escobar 6:4, 6:1; Borvanov – Beretta 7:5, 7:5; Schwank – F. De Paula 7:6 (11), 2:6, 6:3; Quiroz – Echazu 6:4, 6:4; Neis – Mantilla 6:1, 6:4; N. Barrientos – Zornosa 6:2, 6:4; Endara – Ochoa 6:1, 3:6, 6:3; Campozano – Miele 5:7, 6:2, 6:1; Al. Gonzalez – E. Gomez 6:4, 7:6 (3).

Lexington – CH

Pierwsza runda: Peliwo – J-P. Smith 7:5, 6:4; Duckworth – Barton 7:5, 6:1; Marchenko – Molchanov 3:6, 6:2, 6:3; Bemelmans – Mitchell 6:3, 6:3; Authom – Ouellette 6:0, 4:6, 6:4; Bozoljac – Feeney 4:6, 7:5, 6:0; McGee – Al. Kuznetsov 6:2, 3:6, 7:5; Klahn – Dustov 6:3, 6:2; T. Ito – Dancevic 6:3, 6:2; G. Jones – Moriya 5:7, 6:3, 6:0; Sandgren – Krajicek 7:5, 6:2; Polansky – Quigley 2:6, 7:6 (5), 6:1; Diez – Musialek.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności