Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w aż dwunastu turniejach.

Stanford – WTA

Druga runda: Cibulkova – Voegele 7:5, 7:6 (5); Hampton – Gibbs 7:5, 6:7 (5), 6:3; U. Radwańska – Hantuchova 7:6 (3), 7:6 (3); Dushevina – Keys 7:6 (0), 6:2.

Baku – WTA

Druga runda: Linette – Kr. Pliskova 3:6, 6:1, 6:2; Majeric – Martincova 7:6 (5), 6:3; Svitolina – Burnett 6:0, 7:6 (3); Peer – Scheepers 2:6, 7:5, 6:3; Voskoboeva – K. Kozlova 4:6, 6:3, 6:1.

Gstaad – ATP

Druga runda: M. Granollers – Delbonis 6:2, 7:5; Hanescu – Bautista-Agut 6:4, 3:2 i krecz Hiszpana; Haase – Tipsarevic 6:2, 6:2; Brands – Federer 6:3, 6:4.

Umag – ATP

Druga runda: H. Zeballos – Berlocq 3:6, 6:3, 6:2; Seppi – A. Haider-Maurer 6:1, 4:0 i krecz Austriaka; Robredo – Troicki 6:0, 6:4; Al. Bedene – Dolgopolov 6:3, 6:1.

Atlanta – ATP

Druga runda: R. Harrison – Sijsling 6:4, 6:3; Istomin – Lu 7:5, 6:2; Blake – Donskoy 6:3, 6:2; Giraldo – Russell 5:7, 6:3, 3:0 i krecz Amerykanina; Isner – Ch. Harrison 7:6 (8), 4:6, 7:5; K. Anderson – Ebden 6:7 (7), 6:2, 6:2.

Astana – CH

Druga runda: Kukushkin – Propoggia 6:4, 6:1; Golubev – Lobkov 7:5, 6:2; Gabashvili – Gerasimov 7:5, 6:3; Ilhan – Baluda 6:3, 6:0.

Guimaraes – CH

Druga runda: Munoz de la Nava – Arenas-Gualda 6:0, 6:3; Artunedo – B. Becker 6:3, 7:5; Mat. Viola – Bossel 6:2, 6:2; J. Sousa – Ortega-Olmedo 6:2, 6:0.

Tampere – CH

Druga runda: Teixeira – Michon 6:3, 6:2; Dubarenco – Ramirez Hidalgo 7:5, 6:4; Zopp – Eriksson 5:7, 6:4, 6:2; M. Kontinen – Herbert 6:3, 7:6 (4).

Oberstaufen – CH

Druga runda: Rufin – Pouille 6:1, 6:4; Albot – Kovalik 6:7 (5), 7:5, 7:6 (5); Meffert – Vatutin 6:2, 6:3; Alund – M. Fischer 4:6, 6:4, 6:2.

Orbetello – CH

Druga runda: Olivo – Gombos 7:5, 7:6 (3); Giannessi – Angelinos 6:7 (7), 6:4, 6:4; Volandri – Arnaboldi 6:3, 6:3; Carreno Busta – Giorgini 6:1, 6:3.

Medellin – CH

Druga runda: Al. Gonzalez – Endara 6:3, 6:3; Andreozzi – Londero 6:3, 6:2; N. Barrientos – Neis 7:5, 6:7 (2), 6:2; Quiroz – Campozano 6:1, 7:5.

Lexington – CH

Druga runda: Marchenko – G. Jones 6:4, 6:2; Duckworth – Polansky 6:3, 7:6 (4); Sandgren – McGee 6:7 (4), 7:6 (6), 6:1; Klahn – Diez 7:6 (8), 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności