Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w San Marino, Brazylii, Chinach, Kanadzie i USA.

Toronto – WTA

Pierwsza runda: Cornet – Vesnina 6:3, 6:3; Ivanovic – Hsieh 6:1, 6:2; Kirilenko – Martic 6:2, 6:1; L. Davis – S. Kuznetsova 3:6, 7:5, 7:5; Makarova – An. Rodionova 6:1, 7:5; Jankovic – Tatishvili 7:6 (6), 4:6, 6:3; Rybarikova – Dulgheru 6:4, 6:3; Fichman – Dubois 5:7, 6:2, 6:2; Schiavone – Scheepers 2:6, 6:3, 6:3; Flipkens – V. Williams 0:6, 6:4, 6:2; Suarez Navarro – Hampton 6:4, 6:4; Stosur – Glushko 5:7, 6:2, 6:3; Bouchard – Kleybanova 6:3, 6:1.

Druga runda: Cibulkova – Kerber 6:7 (0), 6:2, 7:5; A. Radwańska – Wickmayer 6:2, 6:3.

Suzhou – WTA

Pierwsza runda: Honcova – Y. Zhang 3:6, 6:4, 6:4; S. Zheng – A. Lim 6:2, 6:3; Y-F Xu – X. Wen 6:1, 3:0 i krecz Chinki; Krajicek – E. Sema 6:2, 6:4; Y. Hu – Plipuech 6:1, 6:4; Zhou – Y. Sema 6:2, 6:1; Hozumi – Duan 6:2 i krecz Chinki; Liu – Wongteanchai 6:3, 3:6, 6:0; Peer – Liu 6:3, 6:1; Babos – Zhou 6:4, 6:4; Doi – Y. Wang 6:0, 6:2.

Montreal – ATP

Pierwsza runda: Janowicz – J. Benneteau 3:6, 6:3, 7:5; Bogomolov – Llodra 6:2, 4:6, 6:3; Peliwo – J. Nieminen 3:6, 7:5, 3:1 i krecz Fina;; Stepanek – Almagro 6:3, 6:7 (4), 6:3; Dancevic – Lu 7;5, 7:6 (6), 6:1; Fognini – Baghdatis 1:6, 6:1, 6;1; V. Pospisil – Isner 5:7, 7:6 (5), 7:6 (4); Jużny – J. Melzer 6:4, 7:6 (3); Dolgopolov – K. Anderson 7:6 (0), 6:4; M Granollers – Dimitrov 6:4, 6:4; Haas – Goffin 7:6 (4), 6:3; N. Davydenko – Simon 2:6, 6:1, 6:1; Raonic – Chardy 6:3, 4:6, 7:5.

Druga runda: Nishikori – Seppi 4:6, 7:5, 6:1; Gasquet – Klizan 6:3, 6:2; N. Djokovic – Fl. Mayer 6:2, 6:1.

Aptos – CH

Pierwsza runda: Molchanov – Moriya 6:4, 6:2; Donskoy – J-P. Smith 6:3, 2:6, 7:6 (4); Dustov – O. Rochus 6:4, 7:5; Odesnik – J. Ward 6:3, 6:7 (4), 6:4; Sugita – Reynolds 7:5, 6:2; D. Young – S. Johnson 2:6, 6:3, 7:6 (3); Sandgren – Authom 6:1, 6:4; B. Baker – Duckworth 4:6, 6:4, 6:1; R. Harrison – McGee 3:6, 6:3 i deszcz.

Rio de Janeiro – CH

Pierwsza runda: De Bakker – Arevalo 6:4, 6:2; Velotti – Hocevar 6:7 (4), 6:3, 6:1; N. Barrientos – Santanna 6:3, 6:4; Schwartzman – Londero 2:6, 7:6 (1), 6:1; T. Lopes – Migani 6:1, 6:3; Malla – Ghem 6:1, 6:4; E. Gomez – Campozano 2:6, 6:4, 6:3; Al. Gonzalez – T. Fernandes 6:2, 7:5; Rola – Severino 6:7 (4), 6:3, 6:0; Trungelliti – Capdeville 6:0, 6:1; Garin – Demoliner 6:3, 6:4; Leite – Lama 6:4, 6:2; Schwank – J. Souza 6:3, 7:5.

San Marino – CH

Pierwsza runda: Marcora – Eysseric 6:1, 6:0; Ungur – Sergeyev 1:6, 6:3, 6:1; Di Mauro – Setkic 6:1, 6:3; Gimeno-Traver – Giannessi 6:3, 6:0; Lajovic – An. Martin 6:2, 6:7 (4), 7:6 (6); Kavcic – Trevisan 6:1, 1:6, 6:1; Cecchinato – Mertl 4:6, 6:2, 6:4; Virgili – Nedovyesov 3:6, 6:4, 7:6 (2); Gaio – Phau 4:6, 6:4, 7;6 (3); Vesely – Pashanski 6:4, 6:3; Volandri – Quinzi 6:3, 3:6, 6:3; Struff – Desein 6:3, 6:4; Starace – Veic 4:6, 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności