Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w San Marino, Brazylii, Chinach, Kanadzie i USA.

Toronto – WTA

Pierwsza runda: Pennetta – U. Radwańska 6:3, 3:6, 6:2; Barthel – J. Zheng 6:7 (3), 6:3, 7:6 (1); Cirstea – Savchuk 6:2, 6:3; Cibulkova – Cepelova 7:5, 6:4; Wickmayer – Mattek-Sands 6:4, 2:6, 6:4; Vinci – Goerges 2:6, 6:4, 6:3; Bertens – Riske 6:4, 1:6, 6:3; Zakopalova – Safarova 5:7, 6:3, 6:1; Lepchenko – Morita 6:3, 6:1; Pavlyuchenkova – C. Zhao 6:1, 6:3; Stephens – Mladenovic 6:2, 7:6 (5).

Suzhou – WTA

Pierwsza runda: S. Zhang – Han 6:2, 7:6 (3); Lertcheewakarn – C-W Chan 6:1, 6:2; S-R Lee – Zi Yang 7:6 (3), 3:0 i krecz Chinki; Diyas – L. Zhang 6:2, 3:6, 6:2; Tanasugarn – Namigata 6:1, 4:6, 6:3.

Montreal – ATP

Pierwsza runda: Seppi – Rosol 6:4, 4:6, 7:6 (4); Fl. Mayer – B. Tomic 5:7, 6:3, 6:3; Dodig – Zemlja 6:1, 6:1; Andujar – Weintraub 6:1, 7:6 (5); Gulbis – F. Lopez 7:6 (4), 6:4; Klizan – Bellucci 5:7, 6:4, 7:6 (6); Paire – Kohlschreiber 7:6 (1), 7:5; Matosevic – B. Becker 6:2, 6:3; Istomin – Tipsarevic 6:4, 6:3; Nishikori – Polansky 4:6, 6:4, 6:2; J. Levine – Malisse 6:4, 7:6 (4).

Aptos – CH

Pierwsza runda: D. Novikov – M. Reid 6:4, 2:6, 6:2; M. Zverev – Kukushkin 4:6, 6:4, 6:4; Bemelmans – Dome 7:6 (4), 6:4; Pella – Jaziri 6:4, 6:2; Klahn – T. Ito 7:6 (5), 6:3.

Rio de Janeiro – CH

Pierwsza runda: Clezar – Molteni 6:1, 6:2; Andreozzi – Lindell 6:4, 6:4; Kirche – F. De Paula 2:6, 6:4, 7:5.

San Marino – CH

Pierwsza runda: Rufin – G. Granollers 4:6, 6:2, 6:1; Basic – Travaglia 7:6 (4), 4:6, 6:3; Huta Galung – Bellotti 6:4, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności