Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Jabeur - Kawa 6:4, 6:0; Riske-Amritraj - Chwalińska 3:6, 6:1, 6:0; Kerber - Linette 6:3, 6:3; C. Garcia - Raducanu 6:3, 6:3; Begu - Cocciaretto 6:4, 6:4; Niemeier - Kontaveit 6:4, 6:0; S. Zhang - Kostyuk 7:6 (6), 6:2; Tsurenko - Kalinina 3:6, 6:4, 6:3; Pegula - Vekic 6:3, 7:6 (2); Ostapenko - Wickmayer 6:2, 6:2; Minnen - Muguruza 6:4, 6:0; T. Maria - Cirstea 6:3, 1:6, 7:5; Parry - Hontama 6:3, 6:2; Bouzkova - A. Li 6:0, 6:3; Kar. Pliskova - Martincova 7:6 (1), 7:5; Dart - Masarova 6:1, 6:4; Goffin - Baez 6:1, 6:2, 6:4; S. Johnson - Peniston 6:3, 6:2, 6:4; Tiafoe - Marterer 6:2, 6:2, 7:6 (3); Otte - Ch. Harrison 3:1 i krecz Amerykanina; Kecmanovic - Tabilo 7:6 (4), 7:6 (3), 3:6, 6:3; Humbert - Ruud 3:6, 6:2, 7:5, 6:4; Djokovic - Kokkinakis 6:1, 6:4, 6:2; Bublik - Lajovic 7:6 (7), 6:2, 7:5; Norrie - Munar 6:4, 3:6, 5:7, 6:0, 6:2; Basilashvili - Halys 7:6 (7), 0:6, 7:5, 7:6 (5).
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Brazylii, Kanadzie i USA.

Waszyngton – WTA

Ćwierćfinały: Petkovic – Ormaechea 4:6, 6:1, 6:3; Cornet – Cirstea 7:6 (5), 6:2; Makarova – Niculescu 1:0 i krecz Rumunki; Rybarikova – Kerber 7:6 (0), 3:6, 6:3.

Carlsbad – WTA

Ćwierćfinały: Razzano – Kvitova 6:7 (6), 7:5, 7:6 (8); Ivanovic – Vinci 6:1, 6:7 (1), 6:2; Stosur – A. Radwańska 7:5, 2:6, 6:3; Azarenka – U. Radwańska 6:1, 6:2.

Kitzbuhel – ATP

Półfinały: M. Granollers – Haase 7:6 (0), 3:6, 6:4; Monaco – Montanes 7:6 (2), 7:5.

Waszyngton – ATP

Ćwierćfinały: Tursunov – Matosevic 6:3, 4:6, 7:6 (4); Isner – Baghdatis 6:7 (5), 6:4, 6:4; Haas – Dimitrov 7:6 (5), 7:6 (3); Del Potro – K. Anderson 7:6 (0), 6:3.

Liberec – CH

Ćwierćfinały: Kavcic – Panfil 7:5, 6:2; Riba – Olaso 6:3, 6:3; Delbonis – Mertl 6:2, 6:3; Vesely – Fabbiano 6:3, 7:6 (4).

Segovia – CH

Ćwierćfinały: Olivetti – Fucsovics 7:5, 6:4; Ortega-Olmedo – G. Granollers 7:6 (5), 6:3; Chiudinelli – Angelinos 6:1, 3:6, 7:5; Carreno-Busta – Serra 6:3, 6:1.

Sao Paulo – CH

Ćwierćfinały: Schwank – Trungelliti 6:2, 6:1; Al. Gonzalez – Velotti 6:2, 6:2; J. Hernandez – Capdeville 2:6, 6:1, 6:3; Rola – J. Souza 6:3, 6:4.

Vancouver – CH

Druga runda: V. Pospisil – Klahn 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: O. Rochus – Evans; J. Wang – Odesnik; Dancevic – Reynolds; G. Jones – V. Pospisil.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności