Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Bencic - Vondrousova 7:5, 2;6, 6:3; Svitolina - Rybakina 1:6, 7:6 (5), 6:4; Carreno Busta - Djokovic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pigossi/Stefani - V. Kudermetova/Vesnina 4:6, 6:4, 11:9; Barty/Peers - Stojanovic/Djokovic walkower.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Rosji, Niemczech, Włoszech i USA.

Cincinnati – WTA

Trzecia runda: Azarenka – Rybarikova 6:3, 6:4; Vinci – Errani 6:4, 6:3; J. Jankovic – Stephens 3:6, 7:5, 7:5; A. Radwańska – Vesnina 6:0, 6:2; Na Li – Kerber 6:4, 6:4; Wożniacka – Kvitova 3:6, 6:2, 6:3; Halep – Stosur 6:4, 4:6, 6:2; S. Williams – Barthel 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Na Li – A. Radwańska walkower; J. Jankovic – Vinci 6:0, 6:4; S. Williams – Halep 6:0, 6:4; Azarenka – Wożniacka 6:3, 7:6 (5).

Półfinały: S. Williams – Na Li 7:5, 7:5; Azarenka – J. Jankovic 4:6, 6:2, 6:3.

Cincinnati – ATP

Trzecia runda: Del Potro – F. Lopez 6:4, 1:6, 6:4; Tursunov – Ferrer 6:2, 6:4; N. Djokovic – Goffin 6:2, 6:0; Isner – Raonic 7:6 (5), 6:4; Federer – Haas. 1:6, 7:5, 6:3; A. Murray – J. Benneteau 6:2, 6:2; Berdych – Robredo 6:3, 6:0; Nadal – Dimitrov 6:2, 5:7, 6:2.

Ćwierćfinały: Del Potro – Tursunov 6:4, 3:6, 6:1; Isner – N. Djokovic 7:6 (5), 3:6, 7:5; Berdych – A. Murray 6:3, 6:4; Nadal – Federer 5:7, 6:4, 6:3.

Półfinały: Isner – Del Potro 6:7 (5), 7:6 (9), 6:3; Nadal – Berdych 7:5, 7:6 (4).

Kazań – CH

Druga runda: Karatsev – Dzumhur 1:6, 6:2, 6:4; S. Stakhovsky – Klec 6:3, 6:2; Mat. Viola – Vaks 6:0, 6:3; Kudryavtsev – Zopp 3:6, 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Rudnev – Lobkov walkower; Kudryavtsev – Mat. Viola walkower; Kravchuk – Sikora 6:3, 6:3; S. Stakhovsky – Karatsev 7:5, 6:3.

Półfinały: S. Stakhovsky – Kudryavtsev 7:6 (3), 7:6 (2); Rudnev – Kravchuk 3:6, 7:5, 7:5.

Meerbusch

Druga runda: Mertens – Podlipnik 4:6, 6:3, 6:3; Riba – Gigounon 6:2, 6:2; Huta Galung – M. Jankovic 6:2, 6:3; Brown – G. Granollers 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Mecir – Greul 3:6, 6:4, 7:5; Hajek – Knittel walkower; Huta Galung – Mertens 6:4, 6:4; Riba – Brown 7:6 (2), 3:6, 6:3.

Półfinały: Hajek – Mecir 7:6 (4), 6:3; Huta Galung – Riba 6:4, 7:5.

Cordenons – CH

Pierwsza runda: Lorenzi – Quinzi 6:1, 6:2.

Druga runda: Carreno-Busta – Caruso 7:6 (5), 6:1; Gombos – Napolitano 6:1, 6:0; Burquier – Giannessi 7:5, 6:3; Volandri – Cecchinato 7:6 (2), 6:1; Starace – A. Haider-Maurer 6:4, 6:4; Semrajc – Schoorel 4:6, 7:6 (10), 6:2; Naso – Lopez-Perez 6:4, 6:4; Lorenzi – T. Daniel 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Carreno-Busta – Gombos 6:7 (7), 6:3, 6:3; Starace – Semrajc 4:6, 6:4, 6:2; Burquier – Volandri 7:6 (1), 4:6, 7:6 (6); Lorenzi – Naso 6:3, 1:6, 7:5.

Półfinały: Burquier – Starace 6:3, 6:4; Carreno-Busta – Lorenzi 7:6 (5), 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności