Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w San Marino, Brazylii, Chinach, Kanadzie i USA.

Toronto – WTA

Druga runda: Na Li – Pavlyuchenkova 6:1, 6:4; Stephens – Barthel 6:3, 4:6, 6:3; Cornet – Kirilenko 7:5, 7:5; Bartoli – L. Davis 6:0, 6:3; Rybarikova – Lepchenko 6:4, 6:2; Jankovic – Fichman 6:4, 7:6 (6); Vinci – Makarova 6:0, 6:4; Errani – Zakopalova 6:2, 7:6 (2); Flipkens – Bertens 7:5, 3:6, 6:2; Ivanovic – Pennetta 6:4, 6:4; Cirstea – Wożniacka 5:7, 7:6 (0), 6:4; Stosur – Suarez Navarro 1:6, 6:2, 6:3; S. Williams – Schiavone 6:3, 6:2; Kvitova – Bouchard 6:3, 6:2.

Suzhou – WTA

Druga runda: Tanasugarn – Lee 6:7 (6), 6:0, 6:3; Zhou – Krajicek 6:4, 6:3; S. Zhang – Lertcheewakarn 6:1, 6:3; S. Zheng – Liu 7:5, 6:2; Peer – Diyas 7:6 (6), 6:3; Doi – Xu 7:6 (4), 6:3; Hozumi – Hu 6:4, 2:6, 6:1; Babos – Honcova 6:2, 7:5.

Montreal – ATP

Druga runda: Janowicz – Dancevic 7:6 (5), 3:6, 6:4; V. Pospisil – Stepanek 6:2, 6:4; Gulbis – Fognini 6:3, 1:6, 6:1; A. Murray – M. Granollers 6:4, 7:6 (2); Paire – Wawrinka 6:2, 7:6 (2); Berdych – Dolgopolov 6:3, 6:4; Istomin – Peliwo 6:3, 3:6, 6:3; Nadal – J. Levine 6:2, 6:0; Matosevic – Haas 5:0 i krecz Niemca; N. Davydenko – Andujar 6:1, 4:6, 6:3; Raonic – Jużny 6:4, 6:4; Bogomolov – Ferrer 6:2, 6:4; Del Potro – Dodig 6:4, 4:6, 7:5.

Aptos – CH

Pierwsza runda: McGee – R. Harrison 6:3, 3:6, 7:5.

Druga runda: M. Zverev – D. Novikov 7:6 (5), 6:2; Odesnik – Molchanov 6:3, 6:2; Donskoy – Bemelmans 3:6, 7:6 (4), 6:4; Klahn – D. Young 6:4, 6:4.

Rio de Janeiro – CH

Druga runda: Clezar – N. Barrientos 6:4, 6:1; Kirche – Andreozzi 7:6 (1), 6:2; E. Gomez – De Bakker 7:6 (5), 4:6, 7:6 (3); Rola – Schwartzman 6:4, 6:2.

San Marino – CH

Druga runda: Cecchinato – Huta Galung 6:3, 6:1; Rufin – Basic 7:6 (4), 6:1; Volandri – Gaio 6:1, 6:7 (8), 6:2; Vesely – Lajovic 7:5, 4:6, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności