Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w San Marino, Brazylii, Chinach, Kanadzie i USA.

Toronto – WTA

Ćwierćfinały: A. Radwańska – Errani 7:6 (1), 7:5; Na Li – Cibulkova 7:6 (1), 6:2; Cirstea – Kvitova 4:6, 7:5, 6:2; S. Williams – Rybarikova 6:1, 6:1.

Półfinały: Cirstea – Na Li 6:1, 7:6 (5); S. Williams – A. Radwańska 7:6 (3), 6:4.

Finał: S. Williams – Cirstea 6:2, 6:0.

Suzhou – WTA

Półfinały: Peer – Babos 6:1, 6:3; S. Zheng – Doi 7:5, 6:2.

Finał: Peer – S. Zheng 6:2, 2:6, 6:3.

Montreal – ATP

Ćwierćfinały: V. Pospisil – N. Davydenko 3:0 i krecz Rosjanina; Raonic – Gulbis 7:6 (2), 4:6, 6:4; N. Djokovic – Gasquet 6:1, 6:2; Nadal – Matosevic 6:2, 6:4.

Półfinały: Raonic – V. Pospisil 6:4, 1:6, 7:6 (4); Nadal – N. Djokovic 6:4, 3:6, 7:6 (2).

Finał: Nadal – Raonic 6:2, 6:2.

Cincinnati – ATP

Pierwsza runda: J. Benneteau – Baghdatis 6:3, 6:2; R. Harrison – Dolgopolov 7:6 (3), 6:4.

Aptos – CH

Ćwierćfinały: Dustov – Sandgren 7:6 (5), 3:6, 6:0; Klahn – Odesnik 7:5, 4:6, 6:2; Donskoy – M. Zverev 7:5, 6:2; D. Evans – Pella 7:5, 6:1.

Półfinały: Klahn – Donskoy 7:6 (1), 5:7, 6:4; D. Evans – Dustov 7:6 (2), 6:3.

Finał: Klahn – D. Evans 3:6, 7:6 (5), 6:4.

Rio de Janeiro – CH

Ćwierćfinały: E. Gomez – Clezar 7:6 (7), 6:4; Velotti – Malla 6:1, 6:0; Rola – Kirche 6:3, 6:4; Schwank – Garin 7:5, 7:5.

Półfinały: Rola – E. Gomez 6:0, 6:4; Velotti – Schwank 6:2, 6:2.

Finał: Velotti – Rola 6:3, 6:4.

San Marino – CH

Ćwierćfinały: Gimeno-Traver – Kavcic 6:7 (6), 6:3, 6:4; Cecchinato – Vesely 7:6 (5), 3:6, 6:1; Volandri – Rufin 6:4, 7:6 (11); Struff – Ungur 6:3, 6:1.

Półfinały: Cecchinato – Struff 6:3, 6:3; Volandri – Gimeno-Traver 7:6 (2), 6:4.

Finał: Cecchcinato – Volandri 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności