Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 500: Linette - Cirstea 7:5, 7:5; Fręch - Stephens 6:3, 6:3; Xinyu Wang - Kalinskaya 6:4, 7:6 (3); Fręch - E. Andreeva 6:2, 6:2; E. Navarro - Cornet 6:4, 6:1; Samsonova - Krejcikova 6:2, 6:7 (5), 6:4; Svitolina - Parry 6:3, 6:4; Alexandrova - Bucsa 6:0, 7:5; RABAT WTA 250: Podoroska - Maria 6:2, 6:4; Cocciaretto - Kabbaj 6:3, 6:4; Rosatello - Yuan 7:6 (7), 1:6, 6:4; Siegemund - Blinkova 6:1, 7:6 (4); Xiyu Wang - N. Brancaccio 7:6 (5), 7:5; Stearns - Krunic 5:7, 6:2, 6:1; Z. Bai - Dar 6:3, 7:6 (4); Osorio - Avanesyan 3:6, 6:4, 4:0 i krecz Eliny; GENEWA ATP 250: Cobolli - Karatsev 7:5, 6:1; Ruusuvuori - Giron 6:3, 6:3; Shevchenko - Marozsan 6:4, 7:6 (4); Ofner - Hijikata 4:6, 6:4, 6:3; LYON ATP 250: Kotov - Cachin 6:1, 6:4; Koepfer - Barranco Cosano 6:4, 6:7 (4), 6:4; Etcheverry - Sanchez Izquierdo 1:6, 6:2, 6:2; Rinderknech - Evans 6:3, 4:6, 7:6 (6).

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Rosji, Niemczech, Włoszech i USA.

Cincinnati – WTA

Pierwsza runda: L. Davis – Zakopalova 7:6 (3), 7:6 (1); Halep – Hsieh 7:6 (5), 6:1, 6:2; V. King – Mladenovic 6:3, 6:4; Stosur – S. Kuznetsova 6:1, 7:5; Stephens – Martic 6:2, 3:6, 6:3; Kirlenko – Tatishvili 4:6, 7:6 (4), 7:6 (4); Erakovic – Suarez-Navarro 6:3, 6:4; Kerber – Knapp 6:7 (6), 6:0, 6:1; Kleybanova – Arvidsson 4:6, 6:4, 7:6 (7); Bouchard – Puig 6:3, 6:4; V. Williams – Cepelova 6:4, 6:1; Vinci Mattek-Sands 6:4, 5:7, 6:3.

Cincinnati – ATP

Pierwsza runda: B. Baker – Istomin 7:5, 6:3; M. Granollers – Rosol 5:7, 6:4, 6:0; Kohlschreiber – Fish 7:5, 6:2; Dimitrov – Almagro 7:6 (3), 6:4; Chardy – Mannarino 6:4, 6:3; Monaco – J. Melzer 6:3, 6:2; Stepanek – Fognini 6:2, 6:4; Tursunov – Klizan 4:6, 7:6 (6), 6:4; Tipsarevic – Querrey 6:7 (5), 6:3, 6:4; Goffin – McDonald 6:1, 6:1; Blake – Janowicz 6:1, 7:5.

Kazań – CH

Pierwsza runda: Rudnev – Karlovskiy 6:4, 6:1; Kravchuk – Baluda 6:3, 7:6 (1); Konecny – Petrovic 6:3, 6:3; Matsukevich – Przysiężny 6:2, 3:0 i krecz Michała.

Rosjanin Matsukevich zastąpił Meksykanina Reyesa-Varelę.

Meerbusch

Pierwsza runda: Cervenak – Sergeyev 6:1, 6:2; Knittel – Reuter 6:2, 7:5; Gigounon – Phau 6:3, 6:1.

Cordenons – CH

Pierwsza runda: Schoorel – Samper-Montana 6:2, 7:6 (4); Gombos – Pashanski 6:3, 6:1.

Kategoria: