Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

W tym tygodniu tenisiści walczą w US Open oraz challengerach w Tajlandii i Włoszech.

US Open – WTA

Trzecia runda: A. Radwańska – Pavlyuchenkova 6:4, 7:6 (1); Na Li – Robson 6:2, 7:5; Makarova – Lisicki 6:4, 7:5; Jankovic – Nara 6:4, 7:6 (5); Stephens – Hampton 6:1, 6:3; Kerber – Kanepi 6:0, 6:4; Suarez Navarro – Jie Zheng 6:2, 6:4; S. Williams – Shvedova 6:3, 6:1; Ivanovic – McHale 4:6, 7:5, 6:4; Halep – Kirilenko 6:1, 6:0; Pennetta – S. Kuznetsova 7:5, 6:1; Riske – Kvitova 6:3, 6:0; Azarenka – Cornet 6:7 (2), 6:3, 6:2; Hantuchova – Glushko 3:6, 7:5, 7:6 (4); Vinci – Knapp 6:4, 6:3; Giorgi – Wożniacka 4:6, 6:4, 6:3.

US Open – ATP

Druga runda: Jużny – Dolgopolov 7:5, 6:1, 6:3; M. Granollers – R. Ram 3:6, 4:6, 6:2, 6:3, 7:5; Haas – Lu 6:3, 6:4, 7:6 (0); J. Benneteau – Chardy 6:4, 6:3, 6:4; Smyczek – Bogomolov 3:6, 7:6 (6), 2:6, 6:4, 6:4; Berdych – Kudla 7:6 (3), 7:6 (3), 6:3; N. Djokovic – B. Becker 7:6 (2), 6:2, 6:2; J. Sousa – J. Nieminen 1:6, 6:3, 3:6, 6:3, 6:4; Istomin – Kamke 6:4, 6:2, 6:2; A. Murray – L. Mayer 7:5, 6:1, 3:6, 6:1; Seppi – Devvarman 7:6 (8), 6:4, 7:5; Fl. Mayer – D. Young 7:5, 6:3, 6:4; Baghdatis – K. Anderson 6:2, 6:2, 6:2; Donskoy – Gojowczyk 6:3, 6:4, 3:6, 4:6, 6:3; Wawrinka – Karlovic 7:5, 7:6 (8), 6:4; L. Hewitt – Del Potro 6:4, 5:7, 3:6, 7:6 (2), 6:1.

Trzecia runda: Ferrer – Kukushkin 6:4, 6:3, 4:6, 6:4; Raonic – F. Lopez 6:7 (4), 6:4, 6:3, 6:4; Nadal – Dodig 6:4, 6:3, 6:3; Tipsarevic – J. Sock 3:6, 7:6 (1), 6:1, 6:2; Gasquet – Tursunov 6:3, 2:6, 6:4, 4:2 i krecz Rosjanina; Kohlschreiber – Isner 6:4, 3:6, 7:5, 7:6 (5); Robredo – D. Evans 7:6 (6), 6:1, 4:6, 7:5; Federer – Mannarino 6:3, 6:0, 6:2.

Bangkok – CH

Ćwierćfinały: Kavcic – Kudryavtsev 6:3, 7:5; J. Wang – M. Reid 6:3, 6:0; Jeong – Sugita 6:1, 6:3; Ebden – Moriya 7:5, 6:3.

Półfinały: Jeong – Ebden 7:6 (7), 3:6, 5:4 i krecz Australijczyka; Kavcic – J. Wang 7:6 (4), 5:2 i krecz Tajwańczyka.

Como – CH

Ćwierćfinały: Thiem – Bozoljac 4:6, 6:3, 6:3; Crugnola – Gabashvili 0:6, 7:5, 6:4; Giustino – Greul 6:3, 7:6 (5); Carreno-Busta – Naso 7:5, 6:7 (4), 6:4.

Półfinały: Carreno-Busta – Crugnola 6:3, 6:1; Thiem – Giustino 7:5, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności