Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Rosji, Niemczech, Włoszech i USA.

Cincinnati – WTA

Druga runda: A. Radwańska – Lepchenko 6:4, 6:0; Errani – Hercog 6:4, 5:7, 6:4; Vinci – Petkovic 6:4, 6:7 (3), 6:3; Stosur – Hampton 6:3, 7:6 (3); Barthel – Kirilenko 6:4, 6:4; Kerber – Kleybanova 7:6 (3), 6:2; Kvitova – Erakovic 6:4, 6:7 (7), 6:3; S. Williams – Bouchard 4:6, 6:2, 6:2; Jankovic – Makarova 2:6, 6:3, 6:3; Wożniacka – Niculescu 6:4, 6:3; Vesnina – V. Williams 6:2, 5:7, 6:2; Rybarikova – Cornet 3:6, 7:5, 7:5; Halep – Bartoli 3:6, 6:4, 6:1; Na Li – L. Davis 4:6, 6:1, 6:1.

Cincinnati – ATP

Druga runda: Haas – M. Granollers 6:4, 6:1; A. Murray – Jużny 6:2, 6:3; Goffin – V. Pospisil 7:5, 1:6, 7:6 (6); Del Potro – N. Davydenko 7:5, 7:5; Isner – Gasquet 7:6 (6), 6:2; F. Lopez – Chardy 6:4, 2:2 i krecz Francuza; N. Djokovic – Monaco 7:5, 6:2; Raonic – Tipsarevic 6:4, 7:6 (4); Tursunov – Blake 6:4, 6:4; Robredo – Wawrinka 7:5, 3:6, 6:3; Berdych – J. Nieminen 6:3, 6:2; Nadal – B. Becker 6:2, 6:2.

Kazań – CH

Druga runda: Rudnev – Matsukevitch 7:5, 1:6, 7:6 (4); Kravchuk – Konecny 7:5, 6:4; Lobkov – Nedelko 7:5, 6:4; Sikora – Schmid 6:3, 6:1.

Meerbusch

Druga runda: Mecir – Cervenak 6:1, 7:5; Knittel – Meffert 6:3, 3:1 i krecz Dominika; Greul – Vatutin 6:1, 6:3; Hajek – Max. Gonzalez 6:1, 6:4.

Cordenons – CH

Pierwsza runda: Lorenzi – Quinzi – spotkanie odbędzie się w czwartek.

Druga runda: Carreno-Busta – Caruso 7:6 (5) i deszcz. Przełożono mecze: Semrajc – Schoorel; Gombos – Napolitano; A. Haider-Maurer – Starace.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności