Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Bencic - Vondrousova 7:5, 2;6, 6:3; Svitolina - Rybakina 1:6, 7:6 (5), 6:4; Carreno Busta - Djokovic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pigossi/Stefani - V. Kudermetova/Vesnina 4:6, 6:4, 11:9; Barty/Peers - Stojanovic/Djokovic walkower.

Tenis – wyniki

W tym tygodniu tenisiści walczą w US Open oraz challengerach w Chinach, Włoszech, Holandii, Francji i Rumunii.

US Open – WTA

Czwarta runda: Azarenka – Ivanovic 4:6, 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Na Li – Makarova 6:4, 6:7 (5), 6:2; S. Williams – Suarez Navarro 6:0, 6:0; Pennetta – Vinci 6:4, 6:1; Azarenka – Hantuchova 6:2, 6:3.

US Open – ATP

Czwarta runda: Jużny – L. Hewitt 6:3, 3:6, 6:7 (3), 6:4, 7:5; N. Djokovic – M. Granollers 6:3, 6:0, 6:0; Wawrinka – Berdych 3:6, 6:1, 7:6 (6), 6:2; A. Murray – Istomin 6:7 (5), 6:1, 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Gasquet – Ferrer 6:3, 6:1, 4:6, 2:6, 6:3; Nadal – Robredo 6:0, 6:2, 6:2.

Szanghaj – CH

Pierwsza runda: Kudryavtsev – Ouyang 6:4, 6:3; Jaziri – Sekiguchi 6:4, 7:5; Na – Lim 7:6 (1), 6:3; J. Statham – A. Sitak 7:6 (4), 6:3; Matsui – Huang 6:3, 6:4; Di Wu – Gong 6:2, 6:3; Uchiyama – Zh. Zhang 3:6, 6:4, 7:6 (7); Ti Chen – Udomchoke 4:6, 6:3, 6:4; Ze Zhang – Kondo 4:6, 6:1, 6:2; Moriya – R. Wang 6:7 (3), 7:5, 6:2; T. Ito – Jeong 5:7, 7:6 (0), 6:2; Yang – Nam 6:3, 5:3; Kavcic – Bolt 6:4, 6:3.

Druga runda: Matsui – Ti Chen 6:3, 2:6, 6:4; Uchiyama – Mitchell 4:6, 7:6 (9), 6:4; Sugita – Venus 6:4, 4:6, 6:3; Jaziri – J. Statham 7:6 (4), 7:6 (5).

Saint Remy – CH

Pierwsza runda: Przysiężny – Dustov 6:3, 6:7 (3), 6:4; Kravchuk – Clezar 6:1, 6:3; Konecny – Raja 6:3, 7:6 (3); Cipolla – Molchanov 6:3, 3:6, 6:0; Herbert – Rice 2:6, 6:1, 7:6 (4); Mat. Viola – Chazal 4:6, 1:1 i krecz Francuza; Couacaud – Jankovits 2:6, 6:4, 6:4; Golubev – Demoliner 7:6 (5), 6:2; Gicquel – Fucsovics 6:3, 6:0; Bohli – De Schepper 4:6, 6:3, 7:6 (8); Vaisse – Matsukevich 6:3, 6:4; Chiudinelli – Lacko 4:6, 6:3, 6:3; Ouanna – Albot 6:4, 6:2; Ignatik – Olivetti 7:6 (3), 6:3; M. Fischer – Seifert 7:5, 6:1; Mathieu – Menendez 3:6, 6:4, 6:2.

Druga runda: Herbert – Przysiężny walkower (uraz prawej ręki Polaka).

Genua – CH

Pierwsza runda: Arnaboldi – Mertl 5:7, 7:6 (4), 6:4; Di Mauro – Pashanski 6:2, 6:3; Weintraub – Gomez-Herrera 2:6, 6:2, 7:6 (5); Hajek – Teixeira 6:4, 3:6, 6:3; Volandri – Semrajc 3:6, 6:1, 7:5; Gabashvili – Mager 7:6 (13), 6:3; Thiem – Burzi 6:3, 7:5; A. Martin – An. Kuznetsov 7:6 (5), 4:6, 6:2; Schwartzman – Olaso 7:6 (4), 6:3; Lorenzi – Olivo 6:2, 3:0 i krecz Argentyńczyka; Cecchinato – F. Picco 6:1, 6:2; M. Baumann – Ramos 6:1, 1:6, 6:3; Brown – Trungelliti 6:3, 6:0; Naso – Montanes 6:4, 5:7, 6:4; Starace – Mesaros 6:4, 6:2; Carreno-Busta – Giannessi 7:6 (8), 6:2.

Alphen nad Renem

Pierwsza runda: R. Becker – Darcis 6:4, 7:6 (5); Dzumhur – G. Granollers 7:6 (7), 6:3; Vagnozzi – Stebe 6:2, 3:6, 6:3; A. Beck – Meffert 6:4, 6:4; Bemelmans – Mertens 6:7 (2), 6:4, 6:4; De Bakker – Jebavy 7:5, 6:4; Meuffels – Niesten 7:5, 7:5; Bellotti – O. Rochus 6:7 (2), 6:4, 6:4; Middelkoop – Burquier 6:0, 6:2; Schoorel – Torebko 6:3, 6:2; Michalicka – Greul 6:3, 6:2; Samper-Montana – Sels 5:7, 6:3, 6:2; Westerhof – Sela 7:5, 6:3; Koolhof – Brizzi 6:1, 3:6, 6:4; Gimeno-Traver – Guez 7:6 (4), 6:1; Huta Galung – Korolev 6:3, 6:3.

Brasov – CH

Pierwsza runda: G. Melzer – Lopez-Perez 6:4, 2:1 i krecz Hiszpana; Diez – Bourgue 7:6 (2), 6:3; Craciun – Michon 7:6 (5), 7:6 (5); Edmund – Gombos 6:1, 6:4; Lajovic – Mirtea 6:0, 3:6, 7:6 (7); Nedovyesov – Rola 7:6 (4), 6:4; A. Haider-Maurer – Dubarenco 6:4, 6:4; Reister – Gustino 6:4, 6:1; Fabbiano – Gigounon 3:6, 6:2, 6:4; Golding – Angelinos 6:4, 3:6, 6:4; Mergea – Podlipnik 6:2, 6:0; Pouille – J. Pospisil 6:3, 6:4; Carballes Baena – Riba 6:1, 7:6 (2); Ciorcila – Patrui 6:2, 6:4; J. Ward – Reuter 3:6, 6:3, 7:6 (5); Ungur – Crivoi 1:6, 5:3 i krecz Viktora.

Golding zastąpił Krajinovicia.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności