Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 250: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Petkovic - Cristian 6:4, 6:3; Krunic - A. Bogdan 6:3, 6:3; Schmiedlova - Juvan 7:6 (7), 6:0; Mendez - Tsurenko 4:3 i krecz Ukrainki; Kawa/Voracova - E. Bogdan/Shinikova 6:1, 7:6 (5); Piter/Sherif - Krunic/Marozava 7:5, 6:4.

Tenis – wyniki

W tym tygodniu tenisiści walczą w US Open oraz challengerach w Chinach, Włoszech, Holandii, Francji i Rumunii.

US Open – WTA

Półfinały: Azarenka – Pennetta 6:4, 6:2; S. Williams – Na Li 6:0, 6:3.

US Open – ATP

Ćwierćfinały: Wawrinka – A. Murray 6:4, 6:3, 6:2; N. Djokovic – Jużny 6:3, 6:2, 3:6, 6:0.

Szanghaj – CH

Druga runda: Di Wu – Kavcic 6:1, 6:7 (4), 6:3; Moriya – Kudryavtsev 6:3, 6:2; Ze Zhang – J. Na 7:6 (4), 6:2; T. Ito – Yang 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Z. Zhang – Di Wu 2:6, 6:2, 7:6 (4); Uchiyama – Matsui 6:3, 4:0 i krecz Toshihide; Moriya – T. Ito 4:6, 6:4, 6:4; Sugita – Jaziri 3:6, 6:3, 6:2.

Saint Remy – CH

Druga runda: Herbert – Przysiężny walkower (uraz prawej ręki Polaka); Gicquel – Couacaud 6:1, 6:4; Mat. Viola – Kravchuk 6:2, 6:3; Golubev – Vaisse 6:4, 4:2; Ouanna – Chiudinelli 7:5, 4:6, 6:2; M. Fischer – Bohli 6:2, 6:2; Cipolla – Konecny 6:4, 6:0; Mathieu – Ignatik 6:1, 6:4.

Ćwiercfinały: M. Fischer – Golubev 6:2, 6:4; Gicguel – Herbert 3:6, 6:4, 7:6 (3); Mat. Viola – Ouanna 7:5, 6:1; Mathieu – Cipolla 6:3, 6:2.

Genua – CH

Druga runda: Brown – Gabashvili 7:5, 4:0 i krecz Rosjanina; Di Mauro – Baumann 4:6, 6:0, 6:4; An. Martin – Weintraub 6:4, 6:3; Hajek – Thiem 6:4, 6:4; Carreno Busta – Starace 7:6 (2), 6:1; Arnaboldi – Naso 6:3, 6:4; Volandri – Cecchinato 6:2, 6:4; Lorenzi – Schwartzman 1:6, 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: An. Martin – Di Mauro 6:1, 6:0; Brown – Arnaboldi 7:6 (3), 6:7 (4), 6:1; Volandri – Carreno Busta 6:3, 7:5; Lorenzi – Hajek 6:2, 6:0.

Alphen nad Renem

Druga runda: Michalicka – Meuffels 6:2, 6:2; Bemelmans – Dzumhur 6:4, 6:7 (6), 7:6 (4); Huta Galung – Koolhof 6:4, 6:4; Westerhof – Samper-Montana 6:3, 6:2; Gimeno-Traver – Middelkoop 6:2, 6:4; R. Becker – Vagnozzi 6:3, 6:3; De Bakker – A. Beck 7:5, 6:4; Schoorel – Belotti 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: De Bakker – Bemelmans 6:4, 7:6 (3); Gimeno-Traver – Michalicka 7:5, 6:4; Schoorel – Westerhof 6:4, 6:4; Huta Galung – R. Becker 6:1, 7:5.

Brasov – CH

Druga runda: Lajovic – Golding 6:1, 6:2; Pouille – Carballes Baena 7:6 (5), 4:6, 6:4; Fabbiano – Cracian 7:5, 7:6 (5); G. Melzer – J. Ward 6:4, 6:2; Nedovyesov – Diez 6:1, 6:3; Reister – Mergea 7:5, 6:2; A. Haider-Maurer – Edmund walkower; Ciorcila – Ungur 7:6 (5), 6:3.

Ćwierćfinały: Lajovic – Nedovyesov 6:3, 6:4; Reister – Fabbiano 7:5, 6:4; A. Haider-Maurer – Pouille 6:4, 6:2; G. Melzer – Ciorcila 6:4, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności