Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

W tym tygodniu tenisiści rywalizują w USA, Kanadzie, Uzbekistanie, Turcji, Bośni i Hercegowinie, Hiszpanii, Maroku, Luksemburgu oraz Kolumbii.

US Open – ATP

Finał: Nadal – N. Djokovic 6:2, 3:6, 6:4, 6:1.

Taszkient – WTA

Pierwsza runda: Meusburger – Babos 2:6, 6:2, 6:1; Minella – Puchkova 6:2, 6:3; Ozaki – K. Kozlova 7:5, 6:2; Cadantu – Sharipova 6:2, 6:0; N. Kichenok – E. Brnerova 7:5, 6:2; Burnett – Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Begu – Al. Panova 7:6 (8), 6:1; Jovanovski – Nara 6:4, 6:3; Govortsova – M. Krajicek 7:5, 2:6, 6:1; Vekic – L. Kichenok 6:3, 6:2; Dolonc – Shvedova 7:6 (6), 7:5; Glushko – Arefyeva 6:3, 7:5; Cetkovska – Abduraimova 6:2, 7:6 (2); Voskoboeva – Zanevska 6:3, 6:4; Torro-Flor – Folts 6:0, 6:3; Doi – E. Rodina 6:4, 6:2.

Quebec – WTA

Pierwsza runda: McHale – Paszek 6:2, 6:1; Erakovic – Burdette 5:7, 7:6 (4), 6:3; Tomljanovic – M. Sanchez 6:2, 2:6, 6:3; C. Garcia – Wożniak 6:3, 6:4; Karatantcheva – Sadikovic 6:3, 6:4; Hercog – Flipkens 6:3, 6:1; Coin – Larcher de Brito 7:6 (5), 7:5; Safarova – Tatishvili 6:3, 6:2; Zahlavova-Strycova – Daniilidou 6:3, 7:5; Lucic-Baroni – Fichman 6:4, 6:0; Mattek-Sands – Dubois 6:3, 6:4; L. Davis – Giorgi 6:7 (5), 6:3, 6:2; Mladenovic – Oudin 7:6 (5), 5:7, 6:2.

Stambuł – CH

Pierwsza runda: Zhyrmont – Safwat 4:6, 7:6 (4), 6:1; A. Krajicek – Matsukevitch 6:1, 6:1; Basic – Yuksel 7:6 (1), 6:1; Kravchuk – Devvarman 6:2, 6:3; Cipolla – Ignatik 4:6, 6:4, 6:3; Jaziri – Rice 6:2, 7:6 (3); Marchenko – Di Wu 3:6, 6:3, 6:4; J-P. Smith – Munoz de la Nava 6:3, 6:4; Gerasimov – Sandgren 6:3, 6:4; Mat. Viola – Altuna 6:1, 6:2; Petzschner – Basilashvili 6:3, 2:6, 6:1; Kukushkin – McGee 3:6, 7:5, 7:6 (5); Garcia-Lopez – Erguden 6:0, 6:2; M. Fischer – Menendez 7:6 (3), 6:3; Gojowczyk – Milton 6:4, 6:1; Setkic – Ilhan 7:6 (4), 6:4.

Banja Luka – ATP

Pierwsza runda: Mertl – I. Bjelica 6:1, 6:1; Semjan – Cecchinato 6:1, 1:0 i krecz Włocha; Krstin – Meffert 7:6 (4), 4:6, 6:0; Gombos – Gadomski 5:7, 6:1, 7:5; Schwartzman – D. Djokovic 6:1, 6:2; A. Pavic – Greul 6:3, 1:0 i krecz Niemca; Mesaros – Bradaric 6:4 i krecz Marina; Arnaboldi – Urbanija 6:3, 6:3; Al. Bedene – Djere 6:1, 7:6 (6); Vagnozzi – Zekic 6:2, 6:2; J. Pospisil – Westerhof 6:3, 7:5; Panfil – Angelinos 6:4, 6:4; Volandri – Petrovic 7:6 (2), 6:2; Nedovyesov – Mecir 6:2, 6:7 (5), 6:3; Schoorel – Dzumhur 6:0, 2:6, 6:3; Reister – Konecny 6:0, 2:1 i krecz Czecha.

Sewilla – CH

Pierwsza runda: Teixeira – Lobkov 3:6, 6:1, 6:2; Michon – Ortega-Olmedo 7:6 (4), 6:2; T. Daniel – Niesten 2:6, 6:4, 6:4; Burzi – Gutierrez-Ferrol 6:3, 6:3; S. Robert – Boje-Ordonez 6:1, 6:4; Olivo – Ojeda Lara 6:3, 6:2; An. Kuznetsov – Schmid 6:7 (3), 6:3, 6:3; Ramos – Trungelliti 6:1, 6:2; Lopez-Perez – O. Hernandez 6:4, 6:1; Baluda – Checa-Calvo 6:2, 6:4; Gomez-Herrera – Carballes Baena 6:3, 3:6, 7:6 (5); Bellotti – Jebavy 6:3, 6:2; A. Ward – Brizzi 4:6, 6:4, 6:4; Giustino – M. Giner 6:3, 6:4; Gimeno-Traver – Perez Sanz 6:3, 6:2; A. Beck – Riba 6:4, 6:4.

Meknes – CH

Pierwsza runda: Guez – Giorgini 6:4, 1:1 i krecz Włocha; Reuter – Burquier 6:3, 5:7, 6:1; Marcora – Rachidi 6:2, 6:1; Gigounon – De Greef 6:4, 6:7 (4), 6:2; Lokoli – Serra 6:4, 1:6, 6:3; Naso – Idmbarek 6:2, 6:4; Coppejans – Giannessi 6:4, 4:6, 6:4; Jankovic – Jastraunig 6:7 (6), 6:4, 6:3; Rath – Ziadi 6:0, 6:3; Diez – Sikora 6:2, 4:6, 6:3; Lizariturry – Pouille 6:4, 7:6 (5); Podlipnik – G. Granollers 7:5, 6:4; Samper-Montana – Khaddari 6:4, 6:4; Stebe – Bois 6:2, 6:4; G. Melzer – Thiem 6:3, 3:6, 7:5; Fabbiano – Moneke 7:5, 6:2.

Petange – CH

Pierwsza runda: Golubev – Korolev 6:2, 6:0; Zopp – Neuchrist 6:3, 6:1; Berankis – Mertens 6:3, 6:2; Bohli – Kremer 6:2, 6:2; Fucscovics – Marie 7:5, 6:4; Dustov – Caruso 6:3, 6:3; Desein – R. Ghedin 6:2, 6:1; Rudnev – R. Kern 7:6 (3), 6:3; Seifert – Mahut 1:6, 6:3, 6:2; Struff – Hatto 6:0, 6:0; K. Beck – K. De Schepper 6:4, 6:4; Kamke – Lestienne 6:3, 6:2.

Cali – CH

Pierwsza runda: Andreozzi – Diaz-Figueroa 6:3, 6:4; Molteni – F. De Paula 6:4, 3:6, 6:4; Turini – Buchanan 2:6, 7:6 (8), 6:4; Collarini – Sant’anna 6:2, 6:0; Heras – M. Quintero 7:6 (3), 4:6, 6:2; Bagnis – Dellien 6:2, 6:3; Arguello – Rivera-Aranguiz 6:3, 7:6 (5); L. Kirche – Coria 6:7 (1), 6:4, 6:3; Velotti – Quinzi 6:3, 6:2; J. Souza – Lapentti 6:3, 6:1; Beretta – Echazu 5:7, 6:3, 6:2; Romboli – Ochoa 6:1, 6:2; Salamanca – D. King 7:6 (4), 6:7 (9), 6:0; Londero – J. Pereira 6:3, 6:1; Hocevar – Pini 6:3, 6:2; Schwank – Struvay 2:6, 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności