Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Korei, Chinach, Rosji, Francji, Słowacji, Turcji, Maroku, Tajwanie, Brazylii i Ekwadorze.

Kanton (Guangzhou) – WTA

Druga runda: S. Zhang – Hsieh 6:2, 6:2; V. King – Jovanovski 6:4, 0:6, 6:4; Puig – Voskoboeva 6:3, 6:2; Jie Zheng – Babos 7:5, 7:6 (1); Meusburger – Dolonc 2:6, 6:2, 6:4; Cornet – Kar. Pliskova 7:6 (4), 6:0; Konta – S. Peng 6:1, 6:3; Robson – S. Zheng 6:3, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: V. King – Puig 1:6, 7:5, 7:6 (5); Meusburger – Cornet 6:4, 6:1; S. Zhang – Konta 7:5, 6:3; Jie Zheng – Robson 1:6, 7:6 (6), 6:2.

Seul – WTA

Druga runda: Arruabarrena – Dulgheru 6:1, 3:6, 6:4; Begu – Goerges 6:4, 6:0; Schiavone – Razzano 7:6 (5), 3:6, 6:3; Dushevina – A. Beck 6:3, 7:5; Pavlyuchenkova – Lee 6:4, 6:1; Jang – Jabeur 1:6, 6:4, 6:1; A. Radwańska – Cabeza Candela 6:2, 6:1; Date-Krumm – Kirilenko 6:3, 6:1.

Sankt Petersburg – ATP

Pierwsza runda: Gulbis – Elgin 6:0, 6:1; Rosol – Berankis 6:4, 7:6 (4); Kravchuk – H. Zeballos 7:6 (5), 6:3; J. Sousa – Lorenzi 6:3, 6:4; Przysiężny – Ramos 3:6, 6:4, 6:3; Bautista – Tipsarevic 7:6 (4), 6:3; S. Stakhovsky – Verdasco 6:3, 6:4.

Druga runda: Istomin – Golubev 4:6, 6:3, 6:4; Garcia-Lopez – Jużny 6:4, 4:6, 6:3; Rosol – Khachanov 6:4, 6:4; J. Sousa – S. Stakhovsky 3:6, 6:4, 6:0; Przysiężny – Fognini 6:3, 5:3 i krecz Włocha; Tursunov – Kravchuk 6:3, 6:0; Gulbis – Zopp 6:3, 1:6, 6:3; Bautista – Donskoy 2:6, 6:1, 7:6 (5).

Metz – ATP

Pierwsza runda: Olivetti – M. Zverev 7:5, 7:6 (3); Berlocq – Vesely 6:3, 6:4; Mahut – L. Mayer 7:6 (2), 6:4; B. Becker – Paire 6:3, 7:5.

Druga runda: Kamke – Fucsovics 1:6, 6:3, 6:2; Querrey – Mathieu 6:2 i krecz Francuza; Tsonga – Roger-Vasselin 6:3, 6:4; Mahut – Seppi 6:4, 6:4; Fl. Mayer – Lacko 6:3, 6:2; B. Becker – Olivetti 6:7 (8), 6:3, 6:1; Simon – K. De Schepper 6:2, 6:3; Berlocq – Kohlschreiber 6:7 (7), 7:6 (5), 2:1 i krecz Niemca.

Kaohsiung – CH

Pierwsza runda: Bhambri – Weintraub 7:6 (8), 6:1; Sugita – Uchiyama 6:2, 6:4;

Druga runda: Ebden – Jeong 6:3, 6:2; Lu – Huang 6:1, 6:2; Lim – Yang 3:6 7:6 (7), 6:4; J. Wang – Moriya 6:3, 3:6, 6:2; Al. Gonzalez – Sekiguchi 7:6 (5), 6:4; Bhambri – Sugita 7:6 (5), 7:5; J-P. Smith – G. Jones 6:4, 6:4; J. Sock – N. Barrientos 6:4, 6:2.

Izmir – CH

Druga runda: Sorensen – B. Klein 6:3, 2:0 i krecz Brytyjczyka; Gojowczyk – Lobkov 1:6, 6:3, 6:4; Cipolla – Mertens 6:2, 6:2; Ilhan – McGee 6:3, 1:6, 6:2; Di Wu – Marchenko 5:7, 7:6 (3), 6:2; Menendez – Sandgren 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3); Jaziri – Artunedo 6:3, 6:2; Kukushkin – Basic 6:3, 6:3.

Trnava – CH

Pierwsza runda: Ungur – Darcis 7:5, 6:2; Mesaros – An. Martin 6:2, 6:4; Hajek – Bellotti 7:5, 3:6, 6:0; Edmund – Campozano 6:3, 7:5; Lajovic – Schoorel 6:1, 6:1; Van der Duim – Prikryl 6:0, 3:0 i krecz Czecha; Krajinovic – Westerhof 2:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Al. Bedene – Cacic 3:6, 6:2, 6:3; S. Robert – Vagnozzi 6:4, 6:4; Dzumhur – Sikora 6:2, 6:3; J. Pospisil – Mecir 1:6, 6:1, 6:4; An. Kuznetsov – Brunner 6:2, 6:4.

Druga runda: Gombos – Lajovic 6:3, 6:1; Ungur – Pavlasek 6:4, 6:1; S. Robert – Dzumhur 6:1, 7:5; Al. Bedene – Edmund 3:6, 6:3, 7:6 (1); Reister – Cervenak 6:3, 5:7, 6:3; Mesaros – J. Pospisil 6:0, 7:6 (3); An. Kuznetsov – Krajinovic 6:1, 7:5; Hajek – Van der Duim 6:2, 6:2.

Kenitra – CH

Pierwsza runda: Gabashvili – Reuter 5:7, 6:3, 6:3.

Druga runda: G. Melzer – De Greef 6:3, 6:3; Thiem – Rochette 6:1, 6:4; G. Granollers – Langer 7:6 (5), 6:1; Stebe – Burguier 2:6, 6:1, 6:2; Rola – A. Ward 6:3, 3:6, 6:3; Olaso – Khaddari 7:5, 7:6 (6); Rumyantsev – Guez 6:1, 6:1; Gabashvili – A. Beck 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Thiem – G. Melzer 6:7 (7), 6:0, 7:6 (2); Rola – Rumyantsev 6:1, 3:6, 6:2; G. Granollers – Olaso 6:2, 6:1; Gabashvili – Stebe 6:2, 6:3.

Quito – CH

Pierwsza runda: E. Gomez – F. Coria 6:3, 7:5; V. Estrella – Endara 6:4, 6:4; G. Escobar – Diaz-Figueroa 6:7 (6), 6:3, 6:3.

Druga runda: Salamanca – Mantilla 6:1, 6:4; Olivo – Struvay 6:3, 6:2; Trungelitti – Dellien 6:3, 6:2; Buchanan – Santa’nna 6:3, 6:3; V. Estrella – Beretta 6:2, 6:4; Spir – Londero 6:3, 6:4; G. Lapentti – Quinzi 6:4, 7:5; E. Gomez – G. Escobar 6:0, 6:2.

Campinas – CH

Pierwsza runda: D. Dutra Silva – Odesnik 2:2 i krecz Amerykanina; Clezar – Andreozzi 7:6 (6), 6:4; Romboli – Galdos 6:2, 6:3; Duran – Hocevar 7:6 (5), 6:2; Bagnis – Capdeville 6:3, 2:6, 6:2; Alund – J. Hernandez 6:3, 6:3; T. Lopes – Molteni 7:6 (2), 6:4; Schwank – Kirche 6:4, 6:3; Velotti – Lama 7:6 (7), 6:3; Collarini – Krueger 6:3, 3:6, 6:4; G. Elias – Scarpelli 6:1, 6:1; Fratangelo – P. Sousa 6:4, 6:3.

Druga runda: Bagnis – Monteiro 7:5, 3:6, 6:3; Alund – T. Lopes 6:4, 6:3; Fratangelo – Velotti 7:5, 2:2 i krecz Argentyńczyka; Romboli – D. Dutra Silva 6:4, 6:3; Pella – Ghem 6:2, 5:7, 6:2; Max. Gonzalez – Schwank 6:4, 6:2; G. Elias – Collarini 7:5, 4:6, 6:3; Clezar – Duran 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności