Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Japonii, Tajlandii, Malezji, Chinach, Uzbekistanie, Rumunii, Francji, Brazylii i USA.

Tokio – WTA

Trzecia runda: Wożniacka – Rybarikova 6:1, 6:1; Bouchard – Jankovic 7:5, 6:2; V. Williams – Halep 4:6, 7:5, 6:3; Safarova – Stosur 6:4, 6:4; A. Radwańska – Cibulkova 6:3, 6:4; Kerber – Ivanovic 6:4, 6:2; S. Kuznetsova – Cirstea 7:6 (3), 6:1; Kvitova – Keys 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: V. Williams – Bouchard 6:3, 6:7 (4), 6:3; Wożniacka – Safarova 2:6, 6:3, 6:2; Kvitova – S. Kuznetsova 6:4, 6:1; Kerber – A. Radwańska 6:4, 6:4.

Półfinały: Kvitova – V. Williams 3:6, 6:3, 7:6 (2); Kerber – Wożniacka 6:4, 7:6 (5).

Ningbo – CH

Ćwierćfinały: J. Larsson – Konta 2:6, 6:3 i krecz Brytyjki; S. Zhang – Medina Garrigues 6:4, 7:6 (10); Jovanovski – A. Schmiedlova 6:1, 7:5; Meusburger – Shvedova 6:2, 6:4.

Półfinały: S. Zhang – Meusburger 6:3, 6:0; Jovanovski – J. Larsson 4:6, 7:6 (2), 6:4.

Finał: Jovanovski – S. Zhang 6:7 (7), 6:4, 6:1.

Kuala Lumpur – ATP

Pierwsza runda: J. Sousa – R. Harrison 6:3, 6:2; Tursunov – R. Ram 7:5, 6:0; Baghdatis – Berlocq 7:6 (3), 6:3; J. Benneteau – Przysiężny 7:6 (6), 6:4.

Druga runda: Delbonis – V. Pospisil 7:6 (2), 7:6 (1); Mannarino – Almagro 6:4, 6:3; Ferrer – Mat. Viola 6:2, 6:3; J. Melzer – M. Zverev 7:5, 6:4; J. Sousa – P. Cuevas 4:6, 7:5, 6:0; J. Benneteau – Andujar 7:6 (8) 6:2; Wawrinka – Baghdatis 6:1, 7:5; Tursunov – Carreno Busta 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: J. Melzer – Delbonis 6:3, 6:2; J. Benneteau – Mannarino 6:3, 6:3; J. Sousa – Ferrer 6:2, 7:6 (6); Wawrinka – Tursunov 2:6, 6:3, 7:6 (3).

Bangkok – ATP

Pierwsza runda: Lu – Donskoy 6:3, 6:2; Istomin – Jeong 6:3, 6:0; Jużny – Lorenzi 6:3, 6:2.

Druga runda: Sijsling – Haase 6:7 (7), 6:4, 7:6 (2); F. Lopez – Soeda 7:6 (5), 6:3; Berdych – Bautista 6:3, 6:3; Simon – B. Tomic 6:4, 7:5; Lu – Rosol 6:3, 6:2; Jużny – Istomin 6:3, 6:3; Raonic – Matosevic 7:6 (3), 4:6, 6:4; Gasquet – Lacko 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Simon – Sijsling 6:4, 5:7, 6:4; Berdych – Lu 7:6 (7), 6:4; Gasquet – Jużny 5:7, 6:3, 6:1; Raonic – F. Lopez 6:4, 6:3.

Fergana – CH

Druga runda: Bozoljac – Gerasimov 6:4, 6:4; Albot – Matsukevich 3:6, 6:3, 6:3; Kudryavtsev – Ikramov 3:6, 6:1, 6:4; Bury – Dustov 7:6 (3), 7:6 (2); Lobkov – Rudnev 6:2, 6:1; Jaziri – Shofayziyev 6:3, 6:0; Safwat – Jebavy 7:6 (5), 6:3; Golubev – Fayziev 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Albot – Kudryavtsev 3:0 i krecz Rosjanina; Jaziri – Lobkov 3:6, 7:6 (3), 6:2; Bozoljac – Bury 7:6 (3), 7:6 (3); Golubev – Safwat 6:2, 6:4.

Sibiu – CH

Pierwsza runda: Reister – Carpen 6:1, 6:0; Diez – Westerhof 6:3, 4:6, 6:4; R. Becker – Mergea 6:3, 4:6, 7:6 (5); Volandri – Smirnov 6:0, 6:0; Grozdanov – Crivoi 6:1, 6:2; Ungur – Sabau 6:1, 7:6 (2).

Druga runda: Pashanski – Panfil 7:5, 2:6, 6:3; Cecchinato – M. Delic 6:2, 6:1; Giannessi – Hajek 7:6 (2), 6:7 (5), 6:4; J. Pospisil – Schoorel 7:6 (3), 6:2; Lajovic – Androic 6:4, 7:5; Reister – Grozdanov 6:2, 6:2; Volandri – R. Becker 6:7 (5), 6:4, 6:3; Ungur – Diez 6:7 (5), 6:3, 7:6 (6).

Ćwierćfinały: Cecchinato – Pashanski 6:1, 4:6, 6:2; J. Pospisil – Giannessi 6:1, 6:4; Lajovic – Volandri 6:4 4:0 i krecz Włocha; Ungur – Reister 7:5, 6:4.

Orlean – CH

Pierwsza runda: Stepanek – Brown 6:1, 6:0; Mahut – Mertl 7:6 (5), 6:2; Llodra – Struff 6:4, 7:5.

Druga runda: L. Mayer – Ouanna 6:4, 2:1 i krecz Francuza; Bachinger – Copil 4:6, 6:4, 6:4; Paire – Ehrat 7:5, 6:3; Vesely – Cipolla 6:7 (4), 6:2, 7:6 (7); Herbert – Olivetti 6:7 (6), 6:3, 7:6 (8); Llodra – Berrer 6:3, 7:6 (3); Marchenko – Mahut 6:3, 6:2; Stepanek – Gicquel 4:6, 6:1, 2:1 i krecz Francuza.

Ćwierćfinały: L. Mayer – Bachinger 7:5, 6:2; Paire – Vesely 3:6, 6:2, 3:0 i krecz Czecha; Stepanek – Marchenko 6:3, 6:2; Herbert – Llodra walkower (Michael wycofał się z turnieju).

Porto Alegre – CH

Pierwsza runda: Quinzi – G. Elias 6:3, 6:4; Ghem – V. Estrella 6:2, 6:1; Pella – Souto 6:3, 6:1; Clezar – Bagnis 6:2, 7:6 (6); Kirche – Gomez-Herrera 6:2, 6:3; P. Sousa – Kavcic 6:3, 6:4; Monteiro – De Bakker 6:4, 7:5; J. Hernandez – Schwank 1:6, 6:4, 6:3.

Druga runda: Max. Gonzalez – R. Dutra Silva 6:3, 6:2; Ghem – Pella 3:6, 6:4, 6:4; P. Sousa – J. Hernandez 6:2, 6:0; Clezar – Monteiro 1:6, 6:3, 6:2; Andreozzi – J. Souza 6:2, 6:2; Arguello – Alund 4:6, 6:0, 6:3; R. Hocevar – Capdeville 6:2, 6:1; Quinzi – Kirche 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Max. Gonzalez – Ghem 2:6, 6:3, 6:3; Arguello – Andreozzi 6:4, 6:3; Clezar – R. Hocevar 6:1, 6:2; P. Sousa – Quinzi 3:6, 6:0, 7:6 (1).

Napa – CH

Pierwsza runda: Ebden – Kutrovsky 6:1, 6:2.

Druga runda: Klahn – Kokkinakis 3:6, 6:3, 6:3; R. Williams – Reynolds 6:4, 6:3; Smyczek – D. Cox 6:1, 6:1; D. Young – Groth 6:3, 6:1; Al. Kuznetsov – M. Reid 6:4, 6:4; Kudla – Polansky 6:1, 6:2; Ebden – Sandgren 7:6 (5), 6:3; Venus – Ginepri 4:6, 6:3, 7:6 (6).

Ćwierćfinały: D. Young – R. Williams 6:2, 7:5; Ebden – Kudla 6:3, 7:5; Al. Kuznetsov – Venus 6:2, 7:6 (3); Smyczek – Klahn 1:6, 6:1, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności