Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Bencic - Vondrousova 7:5, 2;6, 6:3; Svitolina - Rybakina 1:6, 7:6 (5), 6:4; Carreno Busta - Djokovic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pigossi/Stefani - V. Kudermetova/Vesnina 4:6, 6:4, 11:9; Barty/Peers - Stojanovic/Djokovic walkower.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Chinach, Japonii, Belgii, Brazylii i USA.

Pekin – WTA

Ćwierćfinały: Jankovic – Safarova 6:7 (3), 6:4, 6:4; Kvitova – Na Li 4:6, 6:2, 6:4; S. Williams – Wożniacka 6:1, 6:4; A. Radwańska – Kerber 7:6 (7), 6:4.

Półfinały: Jankovic – Kvitova 6:7 (7), 6:1, 6:1; S. Williams – A. Radwańska 6:2, 6:2.

Finał: S.Williams – Jankovic 6:2, 6:2.

Pekin – ATP

Ćwierćfinały: Nadal – Fognini 2:6, 6:4, 6:1; Berdych – Isner 7:5, 6:2; Gasquet – Ferrer 6:3, 6:4; N. Djokovic – Querrey 6:1, 6:2.

Półfinały: Nadal – Berdych 4:2 i krecz Czecha; N. Djokovic – Gasquet 6:4, 6:2.

Finał: N. Djokovic – Nadal 6:3, 6:4.

Tokio – ATP

Ćwierćfinały: Dodig – J. Nieminen 6:2, 7:6 (3); Raonic – Lacko 6:3, 6:3; Almagro – Nishikori 7:6 (2), 5:7, 6:3; Del Potro – Dolgopolov 4:6, 6:4, 6:2.

Półfinały: Raonic – Dodig 7:6 (4), 6:1; Del Potro – Almagro 7:6 (7), 7:6 (1).

Finał: Del Potro – Raonic 7:6 (5), 7:5.

Szanghaj – ATP

Pierwsza runda: Rosol – J. Benneteau 6:3, 1:6, 6:3; Berlocq – Tursunov 4:6, 6:4, 6:4; Fl. Mayer – Di Wu 6:3, 6:3; Andujar – Jużny 5:2 i krecz Rosjanina.

Mons – CH

Ćwierćfinały: A. Beck – Bachinger 7:5, 6:7 (6), 6:2; Sijsling – Gombos 6:3, 6:4; Stepanek – Ungur 7:6 (5), 6:4; Gicquel – Mathieu 7:6 (5), 7:6 (9).

Półfinały: Sijsling – A. Beck 6:4, 5:7, 6:4; Stepanek – Gicquel 6:4, 6:1.

Finał: Stepanek – Sijsling 6:3, 7:5.

Sao Paulo – CH

Druga runda: R. Dutra Da Silva – Max. Gonzalez 4:2 i krecz Argentyńczyka; Kavcic – T. Lopes 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Pella – T. Monteiro 6:1, 6:1; P. Sousa – Veic 6:2, 6:1; Arguello – J. Souza 6:3, 6:2; R. Dutra Silva – Kavcic 6:3, 6:1.

Półfinały: Pella – P. Sousa 6:2, 4:6, 6:1; Arguello – R. Dutra Silva 7:6 (1), 6:2.

Finał: Pella – Arguello 6:1, 6:0.

Sacramento – CH

Ćwierćfinały: Kyrgios – Klahn 7:6 (5), 2:6, 7:6 (4); D. Young – M. Reid 6:3, 6:4; Jenkins – Ebden 6:7 (3), 6:2, 6:4; Smyczek – Groth 7:6 (8), 4:6, 6:1.

Półfinały: Smyczek – Kyrgios 6:3, 6:1; D. Young – Jenkins 6:2, 6:2.

Finał: D. Young – Smyczek 7:5, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności