Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Japonii, Tajlandii, Malezji, Chinach, Uzbekistanie, Rumunii, Francji, Brazylii i USA.

Tokio – WTA

Druga runda: S. Kuznetsova – Errani 6:4, 6:4; Cirstea – Doi 6:1, 6:2; Bouchard – Stephens 5:7, 7:6 (7), 6:3; Cibulkova – Dellacqua 7:5, 6:3; Jankovic – Morita 6:4, 6:1; Ivanovic – Svitolina 6:3, 6:0; Rybarikova – Flipkens 6:2, 6:3; Keys – S. Peng 7:5, 6:2; Stosur – Date-Krumm 6:3, 7:6 (2); Wożniacka – Pennetta 6:2, 6:3; A. Radwańska – Wożniak 7:6 (5), 6:0; Halep – Petkovic 7:6 (4), 6:3; V. Williams – Azarenka 6:2, 6:4.

Ningbo – CH

Druga runda: Medina Garrigues – Dulgheru 6:2, 6:3; Konta – Piter 6:1, 6:1; Meusburger – Cetkovska 6:2, 6:1; A. Schmiedlova – Dolonc 6:0, 6:1; S. Zhang – Jie Zheng 6:1, 6:1; J. Larsson – Dominguez Lino 6:0, 7:6 (2); Jovanovski – Peer walkower; Shvedova – S. Zheng 4:6, 7:5, 6:0.

Kuala Lumpur – ATP

Pierwsza runda: P. Cuevas – N. Davydenko 6:3, 6:4; Andujar – Zemlja 3:6, 7:5 i krecz Słoweńca; V. Pospisil – Hanescu 1:6, 6:1, 6:3; M. Zverev – H. Zeballos 7:6 (5), 6:2; Carreno Busta – Bogomolov 7:6 (5), 6:0; Mat. Viola – Devvarman 6:3, 6:3.

Bangkok – ATP

Pierwsza runda: Lacko – Falla 6:3, 6:2; Soeda – Giraldo 3:6, 6:1, 6:2; Rosol – Kubot 6:3, 3:6, 7:6 (2); Bautista – Chiudinelli 7:5, 7:6 (2); B. Tomic – Karlovic 6:7 (3), 6:4, 4:2 i krecz Chorwata; Matosevic – Trongcharoenchaikul 6:1, 6:1.

Fergana – CH

Pierwsza runda: Kudryavtsev – J. Ward 6:7 (2), 6:3, 6:4; Fayzev – Chervyakov 6:1, 6:1; Gerasimov – Baluda 6:4, 6:2; Safwat – Neuchrist 6:4, 5:7 6:4; Shofayziyev – A. Vasilevski 7:6 (3), 6:3; Albot – Ismailov 6:1, 2:6, 6:2; Lobkov – Karatsev 6:3, 6:3; Bury – Ti Chen 3:6, 6:4, 6:3; Jebavy – Sapaev 6:2, 6:1; Jaziri – Kondo 6:1, 6:2; Rudnev – Huang 6:1, 1:6, 6:4; Bozoljac – Zhyrmont 6:4, 7:5; Golubev – Shyla 6:4, 6:2.

Sibiu – CH

Pierwsza runda: Cecchinato – Cervenak 6:1, 6:1; Schoorel – Torebko 6:2, 6:2; Giannessi – M. Pavic 6:2, 4:6, 6:2; M. Delic – Angelinos 6:3, 6:2; Pashanski – A. Haider-Maurer 3:6, 6:0, 6:3; Panfil – Machado 7:5, 6:2; J. Pospisil – Marcora 6:3, 6:2; Androic – Capkovic 3:6, 6:2, 7:6 (3); Hajek – Ispas 6:1, 6:1; Lajovic – Michon 6:4, 6:4.

Orlean – CH

Pierwsza runda: Herbert – Malisse 6:1 i krecz Belga; Olivetti – S. Stakhovsky 6:4, 6:0; Cipolla – Huta Galung 7:5, 2:6, 6:2; Gicquel – Dancevic 3:6, 6:2, 6:4; Copil – K. De Schepper 7:5, 6:3; Paire – Bemelmans 6:3, 7:6 (3); Vesely – Gabashvili 6:3, 6:2.

Porto Alegre – CH

Pierwsza runda: R. Dutra Silva – Demoliner 6:3, 6:4; Capdeville – Fratangelo 6:1, 4:6, 6:3; Max. Gonzalez – Neis 4:6, 6:3, 7:5; R. Hocevar – Velotti 5:7, 6:1, 7:6 (2); Arguello – Heras 6:2, 7:5; Alund – Dischinger 6:1, 4:6, 7:5; Andreozzi – Collarini 6:1, 6:2; J. Souza – Campozano 6:1, 7:6 (1).

Napa – CH

Pierwsza runda: Kokkinakis – Witten 6:3, 4:6, 7:6 (4); Reynolds – S. Singh 6:2, 6:4; D. Young – Ouellette 6:3, 6:2; Klahn – B. Evans 6:3, 3:6, 7:5; Groth – D. Novikov 6:7 (6), 6:2, 6:2; M. Reid – Molchanov 6:1 i krecz Ukraińca; Ginepri – N. Barrientos 6:1, 6:1; Polansky – Caruso 6:1, 6:3; Sandgren – M. Arevalo 7:6 (2), 6:1; Al. Kuznetsov – B. McLachlan 6:1, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności