Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Japonii, Tajlandii, Malezji, Chinach, Uzbekistanie, Rumunii, Francji, Brazylii i USA.

Tokio – WTA

Finał: Kvitova – Kerber 6:2, 0:6, 6:3.

Pekin – WTA

Pierwsza runda: Stephens – Wożniak 6:4, 6:4; Suarez Navarro – Mladenovic 6:2, 3:6, 7:5; Schiavone – Cornet 3:2 i krecz Francuzki; Lepchenko – Watson 1:6, 6:3, 6:3; Vinci – Svitolina 6:2, 6:2; Niculescu – A. Beck 7:6 (4), 6:4; Errani – Flipkens 7:6 (3), 6:1; U. Radwańska – Halep 7:6 (4), 7:6 (2); A. Radwańska – Voegele 4:6, 6:4, 6:4; Kanepi – Goerges 7:5, 6:4; Safarova – Stosur 7:5, 6:3; Keys – Cibulkova 6:4, 6:3; Na Li – Hantuchova 6:0, 6:4; Robson – Zakopalova 7:6 (3), 4:6, 6:1; S. Williams – Vesnina 6:4, 6:2; L. Davis – Barthel 6:0, 5:7, 6:4; Doi – Soler-Espinosa 6:1, 6:1; Kirilenko – Jie Zheng 7:5, 6:2; Lisicki – Scheepers 6:3, 6:2.

Kuala Lumpur – ATP

Półfinały: J. Sousa – J. Melzer 6:4, 3:6, 6:4; J. Benneteau – Wawrinka 6:4, 6:3.

Finał: J. Sousa – J. Benneteau 2:6, 7:5, 6:4.

Bangkok – ATP

Półfinały: Berdych – Simon 6:7 (5), 6:2, 7:5; Raonic – Gasquet 3:6, 7:5, 6:4.

Finał: Raonic – Berdych 7:6 (4), 6:3.

Fergana – CH

Półfinały: Bozoljac – Golubev 7:6 (5), 6:4; Albot – Jaziri 6:1, 6:2.

Finał: Albot – Bozoljac 7:6 (9), 6:7 (3), 6:1.

Sibiu – CH

Półfinały: Cecchinato – Lajovic 6:4, 6:3; J. Pospisil – Ungur 6:1, 6:3.

Finał: J. Pospisil – Cecchinato 4:6, 6:4, 6:1.

Orlean – CH

Półfinały: L. Mayer – Paire 6:4, 6:4; Stepanek – Herbert 7:6 (3), 6:1.

Finał: Stepanek – L. Mayer 6:3, 6:4.

Porto Alegre – CH

Półfinały: Max. Gonzalez – Clezar 4:6, 7:5, 6:4; Arguello – P. Sousa 7:5, 6:1.

Finał: Arguello – Max. Gonzalez 6:4, 6:1.

Napa – CH

Półfinały: D. Young – Smyczek 6:3, 6:2; Ebden – Al. Kuznetsov 6:2, 6:0.

Finał: D. Young – Ebden 4:6, 6:4, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności