Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - Japonia - Polska 2:0: Nishioka - Michalski 6:3, 6:2; Daniel - Żuk 6:3, 6:4; HUA HIN WTA 250: Andreescu - Kostyuk 6:0, 7:6 (3); Tsurenko - T. Maria 6:1, 6:1; Lin Zhu - Zidansek 6:2, 6:2; Xinyu Wang - Watson 6:3, 6:7 (6), 6:4; LYON WTA 250: C. Garcia - Paolini 7:5, 7:5; Parks - Kovinic 7:5, 6:2; Zanevska - Potapova 3:6, 6:1, 6:2; CALI WTA 125: Ormaechea - Kalieva 7:5, 3:6, 6:3; Pigossi - Strakhova 6:3, 3:6, 6:3; Podoroska - Contreras Gomez 6:3, 6:3; Arango - Colmegna 6:1, 7:5; Falkowska/Kawa - Anshba/Kalieva 6:2, 7:6 (6).
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Japonii, Tajlandii, Malezji, Chinach, Uzbekistanie, Rumunii, Francji, Brazylii i USA.

Tokio – WTA

Finał: Kvitova – Kerber 6:2, 0:6, 6:3.

Pekin – WTA

Pierwsza runda: Stephens – Wożniak 6:4, 6:4; Suarez Navarro – Mladenovic 6:2, 3:6, 7:5; Schiavone – Cornet 3:2 i krecz Francuzki; Lepchenko – Watson 1:6, 6:3, 6:3; Vinci – Svitolina 6:2, 6:2; Niculescu – A. Beck 7:6 (4), 6:4; Errani – Flipkens 7:6 (3), 6:1; U. Radwańska – Halep 7:6 (4), 7:6 (2); A. Radwańska – Voegele 4:6, 6:4, 6:4; Kanepi – Goerges 7:5, 6:4; Safarova – Stosur 7:5, 6:3; Keys – Cibulkova 6:4, 6:3; Na Li – Hantuchova 6:0, 6:4; Robson – Zakopalova 7:6 (3), 4:6, 6:1; S. Williams – Vesnina 6:4, 6:2; L. Davis – Barthel 6:0, 5:7, 6:4; Doi – Soler-Espinosa 6:1, 6:1; Kirilenko – Jie Zheng 7:5, 6:2; Lisicki – Scheepers 6:3, 6:2.

Kuala Lumpur – ATP

Półfinały: J. Sousa – J. Melzer 6:4, 3:6, 6:4; J. Benneteau – Wawrinka 6:4, 6:3.

Finał: J. Sousa – J. Benneteau 2:6, 7:5, 6:4.

Bangkok – ATP

Półfinały: Berdych – Simon 6:7 (5), 6:2, 7:5; Raonic – Gasquet 3:6, 7:5, 6:4.

Finał: Raonic – Berdych 7:6 (4), 6:3.

Fergana – CH

Półfinały: Bozoljac – Golubev 7:6 (5), 6:4; Albot – Jaziri 6:1, 6:2.

Finał: Albot – Bozoljac 7:6 (9), 6:7 (3), 6:1.

Sibiu – CH

Półfinały: Cecchinato – Lajovic 6:4, 6:3; J. Pospisil – Ungur 6:1, 6:3.

Finał: J. Pospisil – Cecchinato 4:6, 6:4, 6:1.

Orlean – CH

Półfinały: L. Mayer – Paire 6:4, 6:4; Stepanek – Herbert 7:6 (3), 6:1.

Finał: Stepanek – L. Mayer 6:3, 6:4.

Porto Alegre – CH

Półfinały: Max. Gonzalez – Clezar 4:6, 7:5, 6:4; Arguello – P. Sousa 7:5, 6:1.

Finał: Arguello – Max. Gonzalez 6:4, 6:1.

Napa – CH

Półfinały: D. Young – Smyczek 6:3, 6:2; Ebden – Al. Kuznetsov 6:2, 6:0.

Finał: D. Young – Ebden 4:6, 6:4, 6:2.

Kategoria: