Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Chinach, Japonii, Belgii, Brazylii i USA.

Pekin – WTA

Druga runda: Jankovic – Voskoboeva 6:3, 5:7, 6:3; Petkovic – S. Kuznetsova 4:6, 6:4, 6:1; Hercog – Ivanovic 6:4, 6:4; A. Radwańska – Keys 6:3, 6:2.

Trzecia runda: Kvitova – Errani 6:4, 6:7 (3), 6:3; Na Li – Lisicki 7:5, 6:4; Jankovic – Suarez Navarro 6:0, 6:0; S. Williams – Kirilenko 7:5, 7:5; Safarova – Petkovic 6:4, 6:7 (4), 7:6 (1); Kerber – Vinci 6:2, 6:4; A. Radwańska – Hercog 6:0, 6:2; Wożniacka – Stephens 6:3, 6:1.

Pekin – ATP

Druga runda: Fognini – L. Hewitt 6:0, 6:2; Isner – Bautista 6:2, 6:7 (3), 6:4; Nadal – Kohlschreiber 6:4, 7:6 (3); Berdych – N. Davydenko walkower; Querrey – Wawrinka 6:3, 7:6 (2); N. Djokovic – Verdasco 7:5, 2:6, 6:2; Gasquet – B. Tomic 7:6 (2), 6:4; Ferrer – Matosevic 5:7, 6:1, 6:2.

Tokio – ATP

Pierwsza runda: Raonic – Soeda 6:4, 7:6 (0).

Druga runda: Del Potro – Berlocq 6:2, 6:2; Dodig – Tsonga 6:4, 7:6 (5); J. Nieminen – Przysiężny 6:7 (4), 6:4, 6:2; Dolgopolov – Tipsarevic 6:3, 7:6 (2); Lacko – Roger-Vasselin 7:5, 6:4; Almagro – H. Zeballos 6:4, 6:2; Raonic – Chardy 6:4, 6:3; Nishikori – F. Lopez 7:6 (4), 6:0.

Mons – CH

Pierwsza runda: Sijsling – An. Martin 6:0, 5:2; J. Pospisil – Huta Galung 6:4, 6:1; Mathieu – Marchenko 6:3, 3:6, 7:6 (2); Ungur – Herbert 6:4, 7:6 (2); S. Stakhovsky – Malisse 6:3, 7:6 (4); Stepanek – Giustino 6:4, 6:2.

Druga runda: A. Beck – Kukushkin 6:3, 6:4; Bachinger – Brown 6:1, 5:7, 7:6 (3); Mathieu – J. Pospisil 6:4, 2:6, 6:4; Gicquel – Kamke 7:6 (4), 6:4; Sijsling – Darcis 7:5, 6:1; Ungur – S. Stakhovsky 6:4, 2:6, 6:4; Gombos – Bemelmans 6:7 (8), 6:3, 6:4; Stepanek – Authom 6:3, 6:2.

Sao Paulo – CH

Druga runda: Veic – V. Estrella 3:6, 7:6 (3), 6:1; P. Sousa – Al. Gonzalez 6:2, 6:3; Pella – Capdeville 6:4, 6:4; T. Monteiro – Ghem 2:6, 7:6 (5), 7:6 (5); Arguello – A. Sitak 6:4, 6:2; J. Souza – Alund 6:4, 7:6 (5).

Sacramento – CH

Druga runda: M. Reid – D. Cox 6:4, 6:3; D. Young – McGee 6:2, 6:3; Smyczek – Reynolds 6:2, 6:4; Groth – Polansky 6:7 (6), 7:6 (7), 6:3; Kyrgios – Kokkinakis 2:6, 7:6 (6), 6:1; Ebden – Ginepri 6:0, 3:6, 6:4; Jenkins – D. Evans 3:6, 6:3, 6:3; Klahn – Mitchell 7:6 (6), 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności