Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Chinach, Japonii, Austrii, Francji, Uzbekistanie, Argentynie, Brazylii i USA.

Osaka – WTA

Pierwsza runda: Nara – C. Garcia 6:3, 6:2; Puig – Watson 6:4, 6:4; Stosur – J. Larsson 6:4, 6:2; Bouchard – Lepchenko 6:3, 6:0; Doi – Soler-Espinosa 6:1, 6:2; Kumkhum – Morita 6:2, 6:1; Keys – A. Schmiedlova 6:3, 6:2; Bencic – L. Davis 6:3, 7:5; S. Zhang – Medina Garrigues 6:0, 6:3; Lisicki – Scheepers 7:5, 7:6 (1); V. King – Pennetta 3:6, 7:5, 6:0; Jie Zheng – Fichman 6:2, 6:2; Hercog – Cetkovska 6:4, 5:7, 6:1; Date-Krumm – Robson 6:4, 6:4; Mladenovic – Wożniak 7:6 (4), 6:4; Zahlavova Strycova – Hsieh 6:2, 6:2.

Druga runda: Bouchard – Kumkhum 6:2, 6:2; Stosur – Bencic 6:4, 6:2; Zahlavova Strycova – V. King 2:6, 6:3, 6:1; Nara – Puig 7:5, 7:6 (4); Keys – S. Zhang 6:4, 6:0; Doi – Date-Krumm 7:6 (3), 6:4; Hercog – Lisicki walkower; Jie Zheng – Mladenovic 6:7 (5), 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Bouchard – Zahlavova Strycova 2:6, 6:4, 6:1; Stosur – Doi 6:1, 3:6, 6:1; Keys – Jie Zheng 6:3, 6:1; Nara – Hercog 7:6 (4), 2:6, 6:1.

Linz – WTA

Pierwsza runda: Svitolina – Barthel 6:2, 7:5; Schiavone – Kar. Pliskova 7:5, 6:2; Voegele – Zakopalova 5:7, 7:5, 6:0; Cibulkova – A. Beck 3:6, 6:2, 6:1; Flipkens – Vekic 2:6, 6:2, 6:2; Giorgi – Goerges 6:2, 6:3; Suarez Navarro – Kr. Pliskova 6:2, 6:3; Ivanovic – Wickmayer 6:2, 6:4; Piter – Begu 6:2, 4:6, 6:3; Petkovic – Meusburger 6:3, 7:5; Zanevska – Krunic 7:5, 2:6, 6:2; Mayr-Achleitner – Cirstea 1:6, 6:3, 6:4; Stephens – Rybarikova 6:3, 6:1; Knapp – Hantuchova 6:2, 7:6 (6); Cadantu – Klaffner 7:6 (4), 6:2; Kerber – Niculescu 0:6, 6:1, 6:2.

Druga runda: Suarez Navarro – Svitolina 6:1, 6:4; Flipkens – Giorgi 6:2, 6:1; Ivanovic – Schiavone 6:3, 7:5; Cibulkova – Piter 6:0, 6:1; Mayr-Achleitner – Zanevska 6:1, 6:7 (1), 6:4; Voegele – Knapp 4:6, 6:2, 7:5; Stephens – Petkovic 7:6 (1), 4:6, 6:3; Kerber – Cadantu 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Suarez Navarro – Flipkens 6:1, 6:3; Voegele – Stephens 6:7 (3), 6:4, 7:5; Kerber – Mayr-Achleitner 6:3, 6:1; Ivanovic – Cibulkova 6:2, 6:4.

Szanghaj – ATP

Pierwsza runda: M. Granollers – Tipsarevic 6:4, 6:4; Isner – Giraldo 4:6, 7:5, 7:5; Monfils – T. Ito 6:3, 6:2; Haas – Querrey 6:4, 6:4; F. Lopez – J. Nieminen 7:6 (2), 4:6, 6:3; Kohlschreiber – Gong 7:5, 6:2; K. Anderson – Hanescu 4:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Seppi – L. Hewitt 6:4, 6:2; Fognini – Lorenzi 4:6, 7:6 (5), 6:4; Robredo – Montanes 6:4, 6:1; V. Pospisil – Gasquet 6:3, 6:4; Paire – Simon 6:4, 6:3; Almagro – Soeda 7:6 (5), 6:2; Brands – Falla 7:6 (3), 7:5; Nishikori – Dimitrov 6:3, 6:4; Chardy – B. Tomic 7:5, 6:2; Dolgopolov – Russell 6:1, 6:3; J. Melzer – Dodig 4:6, 6:3, 6:4; Raonic – Przysiężny 6:4, 6:4; Verdasco – Ze Zhang 7:5, 6:2.

Druga runda: Fognini – Robredo 7:6 (3), 2:1 i krecz Hiszpana; Del Potro – Kohlschreiber 3:6, 6:3, 7:6 (4); Tsonga – Andujar 6:3, 6:2; Monfils – V. Pospisil 7:5, 7:6 (4); Berlocq – Isner 6:4, 7:6 (4); N. Djokovic – M. Granollers 6:2, 6:0; Berdych – F. Lopez 7:6 (5), 6:2; Wawrinka – K. Anderson 6:4, 3:6, 7:6 (6); Fl. Mayer – Chardy 7:6 (1), 7:5; Haas – Brands 6:4, 6:4; Federer – Seppi 6:4, 6:3; Nishikori – J. Melzer 6:4, 3:6, 6:1; Raonic – Verdasco 7:6 (1), 3:4, 6:3; Almagro – Chardy 6:3, 6:4; Nadal – Dolgopolov 6:3, 6:2; Ferrer – Rosol 6:3, 6:4.

Trzecia runda: Del Potro – Haas walkower; Tsonga – Nishikori 7:6 (5), 6:0; Monfil – Federer 6:4, 6:7 (5), 6:3; Fl. Mayer – Ferrer 6:4, 6:3; N. Djokovic – Fognini 6:3, 6:3; Almagro – Berdych 6:7 (7), 6:3, 7:6 (4); Nadal – Berlocq 6:1, 7:6 (5); Wawrinka – Raonic 7:6 (2), 6:4.

Ćwierćfinały: Tsonga – Fl. Mayer 6:2, 6:3; Del Potro – Almagro 6:3, 6:3; N. Djokovic – Monfils 6:7 (4), 6:2, 6:4; Nadal – Wawrinka 7:6 (10), 6:1.

Taszkient – CH

Pierwsza runda: Nedovyesov – Fabbiano 6:2, 6:4; Chiudinelli – Karimov 6:1, 6:2; S. Robert – Shofayziyev 6:2, 6:4; Pouille – Fayziev 7:6 (2), 6:4; Lim – Rudnev 6:3, 6:3; Gabashvili – Baluda 6:2, 6:1; Udomchoke – Arnaboldi 7:6 (6), 5:7, 7:5; S. Stakhovsky – Ismailov 6:3, 6:2; Lacko – Ti Chen 6:2, 6:2; Donskoy – Kudryavtsev 6:5 i krecz Alexandra; Jaziri – Kravchuk 2:6, 6:3, 7:6 (6); Weintraub – Ikramov 6:2, 6:1; Sela – Jebavy 7:5, 6:3; Albot – Ignatik 2:6, 6:4, 6:3; Dustov – Giustino 7:6 (4), 6:7 (0), 6:4; Lopez-Perez – Mertl 6:4, 7:6 (2).

Druga runda: Nedovyesov – Udomchoke 7:6 (3), 6:1; Jaziri – S. Stakhovsky 6:4, 6:2; Sela – Lim 6:4, 6:3; Weintraub – Chiudinelli 6:1, 6:3; Gabashvili – Albot 6:3, 7:5; Donskoy – Lopez-Perez 7:5, 6:0; Lacko – Pouille 6:2, 3:6, 6:2; Dustov – S. Robert 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Gabashvili – Donskoy 6:2, 3:6, 6:3; Sela – Nedovyesov 6:2, 6:4; Weintraub – Jaziri walkower; Lacko – Dustov 3:6, 6:3, 6:3.

Rennes – CH

Pierwsza runda: M. Fischer – Basic 7:6 (5), 6:4; Gombos – Marchenko 7:6 (5), 7:5; An. Martin – Menendez 7:6 (3), 6:3; Ouanna – Brown 6:3, 7:6 (5); Cipolla – Dancevic 6:7 (6), 7:6 (3), 6:0; Hajek – Lestienne 6:2, 6:1; Coppejans – Zopp 6:2, 6:7 (3), 6:3; Copil – A. Beck 6:3, 6:3; Mat. Viola – Laaksonen 6:4, 6:2; Phau – Herbert 7:6 (6), 6:3; Teixeira – Huta Galung 3:6, 7:6 (5), 6:3; Mahut – Bemelmans 6:3, 5:7, 7:6 (3); K. De Schepper – Serra 6:1, 4:6, 6:3; Schoorel – Guez 6:4, 6:4; Berrer – Rufin 6:2, 7:6 (6); Gicquel – Thiem 6:4, 6:3.

Druga runda: An. Martin – Cipolla 6:1, 6:4; Teixeira – M. Fischer 6:1, 6:4; Mahut – Gombos 6:2, 6:4; Ouanna – Copil 7:6 (2), 6:7 (3), 6:2; Berrer – Schoorel 6:3, 6:4; Coppejans – Hajek 6:1, 6:1; K. De Schepper – Phau 4:6, 6:3, 7:6 (9); Gicquel – Mat. Viola 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Teixeira – An. Martin 6:4, 6:3; K. De Schepper – Coppejans 6:0, 6:3; Mahut – Ouanna 6:1, 2:6, 7:5; Gicquel – Berrer 4:6, 6:2, 6:2.

San Juan – CH

Pierwsza runda: Londero – An. Kuznetsov 6:4, 4:6, 6:1; Mesaros – Villanueva 6:2, 6:1; Bahamonde – Estevez 6:0, 6:3; Ramirez Hidalgo – Lipovsek Puches 6:2, 6:1; Bagnis – G. Hidalgo 6:1, 3:6, 7:5; Olivo – E. Gomez 3:6, 6:3, 6:4; Andreozzi – Garin 4:6, 6:2, 6:1; Trungelliti – Heras 6:4, 7:5; Collarini – Monteferrario 6:2, 6:4; Travaglia – Rochette 6:3, 6:4; Lama – Cachin 7:6 (1), 6:3; Schwartzman – Duran 4:6, 6:0, 6:3; P. Galdon – M. Martinez 6:3, 7:6 (5); Max. Gonzalez – Alvo 6:4, 6:3; Molteni – Arguello 7:6 (10), 6:2; Alund – Schwank 7:6 (4), 7:6 (1).

Druga runda: Bagnis – Mesaros 6:3, 6:2; Londero – Bahamonde 6:1, 6:4; Andreozzi – Lama 6:4, 7:6 (3); Olivo – Ramirez Hidalgo 6:3, 6:2; P. Galdon – Molteni 6:3, 6:7 (2), 6:4; Schwartzman – Trungelliti 2:6, 6:4, 6:1; Alund – Travaglia 6:4, 6:7 (7), 6:2; Max. Gonzalez – Collarini 6:4, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Londero – Bagnis 6:4, 6:4; Andreozzi – Olivo 6:3, 4:6, 6:4; Schwartzman – P. Galdon 6:3, 6:0; Max. Gonzalez – Alund 6:2, 6:1.

Sao Jose do Rio Preto – CH

Pierwsza runda: Turini – Zormann da Silva 2:6, 6:4, 7:6 (5); Kavcic – Diez 7:6 (2), 6:0; Clezar – Romboli 6:0, 6:1; J. Souza – Kirche 6:2, 6:7 (2), 6:4; V. Estrella – Fratangelo 6:0, 6:3; T. Monteiro – R. Hocevar 6:3, 4:6, 6:4; P. Sousa – Leite 2:6, 6:2, 6:3; Pella – Souto 7:5, 6:3; Demoliner – Sant’anna 6:4, 6:3; R. Dutra Silva – Gomez-Herrera 6:2, 7:5; Al. Gonzalez – Quinzi 6:1, 7:5; Veic – Krueger 3:6, 7:6 (2), 6:4; N. Barrientos – J. Hernandez 6:4, 6:0; Ghem – Machado 6:3, 6:1; G. Elias – Laranja 7:6 (4), 6:4; T. Alves – Salamanca 6:7 (5), 6:0, 6:1.

Druga runda: T. Monteiro – Clezar 4:6, 7:5, 7:5; Kavcic – P. Sousa 3:6, 6:4, 6:4; J. Souza – V. Estrella 3:6, 7:5, 6:2; Pella – Turini 6:3, 6:1; Al. Gonzalez – Veic 6:3, 2:6, 6:4; G. Elias – N. Barrientos 6:1, 4:6, 6:3; R. Dutra Silva – Demoliner 7:6 (5), 6:3; T. Alves – Ghem 0:6, 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: Al. Gonzalez – R. Dutra Da Silva 6:3, 6:2; Pella – T. Monteiro 6:1, 6:3; G. Elias – T. Alves 6:0, 7:5; J. Souza – Kavcic 7:5, 7:5.

Tiburon – CH

Pierwsza runda: Polansky – C. Johnson 6:4, 7:5; Molchanov – Caruso 6:4, 2:6, 7:6 (7); A. Krajicek – McGee 6:3, 7:6 (3); Ebden – Peliwo 6:3, 6:3; Gojowczyk – D. Evans 6:4, 6:4; Jenkins – Al. Kuznetsov 7:6 (5), 7:5, 6:3; Giron – Groth 6:7 (2), 7:6 (1), 6:3; J-P. Smith – S. Johnson 7:6 (6), 2:6, 6:4; R. Ram – Nguyen 6:2, 4:6, 6:3; Klahn – Bester 7:5, 6:3; Kudla – Bradaric 6:1, 6:0; D. Young – Ouellette 2:6, 6:3, 6:1; R. Williams – M. Arevalo 6:0, 6:4; Mitchell – G. Lapentti 6:3, 6:3; Smyczek – M. Reid 6:1, 6:1; Sandgren – J. Peralta 7:5, 6:4.

Druga runda: Kudla – A. Krajicek 6:0, 6:1; Mitchell – R. Williams 6:3, 6:7 (4), 7:6 (1); J-P. Smith – R. Ram 7:6 (2), 6:4; Ebden – Giron 4:6, 6:1, 6:3; Sandgren – Klahn 6:1, 7:6 (7); Polansky – Jenkins 6:4, 7:5; Smyczek – Molchanov 3:6, 6:4, 6:3; D. Young – Gojowczyk 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Polansky – Sandgren 6:4, 6:3; Smyczek – D. Young 6:4, 4:6, 6:4; Ebden – Mitchell 6:4, 7:6 (3); Kudla – J-P. Smith 6:4, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności