Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Szwecji, Rosji, Austrii, Luksemburgu i Francji.

Moskwa – WTA

Ćwierćfinały: Stosur – Ivanovic 7:5, 6:4; S. Kuznetsova – Vinci 6:2, 6:3; Halep – Kleybanova 6:1, 6:1; Pavlyuchenkova – Hantuchova 6:0, 6:4.

Półfinały: Stosur – S. Kuznetsova 6:2, 6:4; Halep – Pavlyuchenkova 6:2, 6:1.

Finał: Halep – Stosur 7:6 (1), 6:2.

Luksemburg – WTA

Ćwierćfinały: A. Beck – Piter 6:3, 6:7 (3), 7:6 (5); Voegele – Stephens 6:3, 3:6, 6:2; Wożniacka – Jovanovski 6:3, 3:6, 6:3; Lisicki – Knapp 7:5, 4:6, 6:0.

Półfinały: A. Beck – Voegele 7:5, 1:0 i krecz Szwajcarki; Wożniacka – Lisicki 6:4, 6:4.

Finał: Wożniacka – A. Beck 6:2, 6:2.

Sztokholm – ATP

Ćwierćfinały: Gulbis – Janowicz 7:5, 4:6, 6:3; Ferrer – Verdasco walkower (uraz Fernanda); Paire – Raonic 7:6 (3), 6:3; Dimitrov – K. De Schepper 6:4, 6:2.

Półfinały: Ferrer – Gulbis 3:6, 6:4, 6:1; Dimitrov – Paire 4:6, 6:2, 6:2.

Finał: Dimitrov – Ferrer 2:6, 6:3, 6:4.

Moskwa – ATP

Ćwierćfinały: Seppi – Roger-Vasselin 5:2 i krecz Francuza; Kukushkin – Golubev 6:4, 7:6 (4); Karlovic – Khachanov 6:4, 6:0; Gasquet – Gabashvili 6:3, 6:2.

Półfinały: Kukushkin – Seppi 6:1, 1:6, 6:4; Gasquet – Karlovic 6:4, 7:5.

Finał: Gasquet – Kukushkin 4:6, 6:4, 6:4.

Wiedeń – ATP

Ćwierćfinały: Rosol – Bemelmans 6:3, 1:6, 6:3; Haase – Fognini 6:7 (4), 6:1, 6:1; Haas – Stepanek 7:6 (10), 6:3; Tsonga – Thiem 6:4, 3:6, 7:6 (3).

Półfinały: Haas – Rosol 3:6, 6:4, 7:6 (0); Haase – Tsonga 7:5, 7:6 (4).

Finał: Haas – Haase 6:3, 4:6, 6:4.

Mouilleron-le-Captif

Ćwierćfinały: Berrer – Burquier 6:3, 6:2; A. Beck – Ouanna 6:1, 6:4; Llodra – Brown 4:6, 6:3, 6:2; Mahut – Teixeira 7:6 (5), 7:5.

Półfinały: Berrer – Llodra 6:4, 6:3; Mahut – A. Beck 6:4, 6:3.

Finał: Berrer – Mahut 1:6, 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności