Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; Galan - Barrios Vera 7:6 (4), 4:6, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Szwecji, Rosji, Austrii, Luksemburgu i Francji.

Moskwa – WTA

Pierwsza runda: Stosur – Kanepi 6:3, 6:1.

Druga runda: S. Kuznetsova – Arvidsson 6:2, 7:5; Kleybanova – Suarez Navarro 7:6 (2), 6:4; Pavlyuchenkova – Kirilenko 6:3, 6:3; Vinci – Vesnina 2:6, 6:1, 6:4; Stosur – Cornet 6:4, 6:1; Hantuchova – Dolonc 3:6, 6:4, 6:4; Ivanovic – Zakopalova 6:3, 6:1; Halep – Rybarikova 6:2 i krecz Slowaczki.

Luksemburg – WTA

Pierwsza runda: Smitkova – Mladenovic 7:5, 6:1; Petkovic – Bouchard 2:6, 7:5, 6:1.

Druga runda: Jovanovski – Hsieh 6:1, 6:4; Piter – Wickmayer 3:6, 6:1, 6:4; A. Beck – Safarova 6:2, 4:6, 6:4; Stephens – Meusburger 7:5, 6:4; Voegele – Kar. Pliskova 6:1, 3:6, 6:3; Knapp – Petkovic 7:5, 7:5; Lisicki – Smitkova 6:4, 6:0; Wożniacka – Niculescu 6:3, 6:2.

Sztokholm – ATP

Pierwsza runda: J. Nieminen – B. Becker 6:3, 3:6, 7:6 (3); Verdasco – Dodig 6:7 (2), 6:1, 6:4; K. De Schepper – Eriksson 6:4, 5:7, 7:5.

Druga runda: Paire – Carreno-Busta 6:4, 6:4; Janowicz – Garcia-Lopez 6:2, 6:1; Gulbis – Sijsling 6:3, 7:6 (3); K. De Schepper – K. Anderson 7:6 (5), 4:6, 6:3; Verdasco – J. Nieminen 6:2, 3:6, 6:3; Dimitrov – Struff 6:1, 6:3; Ferrer – J. Sock 4:6, 6:3, 6:1; Raonic – J. Johansson 6:2, 7:6 (3).

Moskwa – ATP

Pierwsza runda: Istomin – An. Kuznetsov 6:0, 2:6, 6:1; Karlovic – Kudla 6:2, 6:3; Gabashvili – Mannarino 3:6, 6:4, 6:4.

Druga runda: Golubev – H. Zeballos 6:3, 6:4; Seppi – Lorenzi 6:3, 6:2; Roger-Vasselin – S. Stakhovsky 7:5, 7:5; Khachanov – Tipsarevic 6:4, 6:4; Karlovic – Istomin 6:3, 6:7 (10), 7:6 (6); Gabashvili – Sela 6:1, 6:7 (7), 6:1; Kukushkin – Dolgopolov 6:4, 6:4; Gasquet – Donskoy 6:3, 3:6, 6:1.

Wiedeń – ATP

Pierwsza runda: Kubot – Fl. Mayer 7:6 (1), 6:4; J. Pospisil – Monfils 7:6 (0), 7:5.

Druga runda: Stepanek – Lacko 7:6 (4), 5:7, 7:6 (5); Rosol – Basic 6:3, 7:5; Fognini – Kubot 7:5, 6:2; Haase – V. Pospisil 7:6 (3), 6:7 (5), 6:2; Bemelmans – Kohlschreiber 4:6, 6:1, 7:6 (0); Haas – Mecir 7:5, 7:6 (8); Tsonga – Brands 7:5, 1:6, 6:3; Thiem – J. Pospisil 6:1, 6:1.

Mouilleron-le-Captif

Pierwsza runda: Phau – Artunedo 6:4, 6:4; Gicquel – Gigounon 7:6 (5), 6:3; Burquier – Dustov 6:3, 6:2; Mahut – Gombos 6:2, 6:3.

Druga runda: A. Beck – Giustino 6:4, 6:2; Ouanna – Serra 6:4, 6:2; Brown – Laaksonen 6:2, 7:6 (3); Llodra – Herbert 6:7 (2), 6:4, 6:1; Berrer – Cipolla 3:6, 6:3, 6:3; Burquier – Gicquel 6:4, 7:6 (5); Mahut – Phau 6:4, 6:4; Teixeira – Guez 7:5, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności