Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą we Francji, Chinach, Australii, Korei, Szwajcarii, Niemczech, Maroku, Urugwaju i USA.

Paryż – ATP

Pierwsza runda: Przysiężny – J. Nieminen 6:3, 7:6 (6); Dimitrov – Llodra 6:7 (5), 6:3, 6:3; Andujar – V. Pospisil 6:4, 2:6, 6:4; Mahut – Dolgopolov 7:6 (4), 6:1; Dodig – Roger-Vasselin 7:6 (6), 6:4; M. Granollers – Tursunov 6:4, 6:4; K. Anderson – Jużny 4:6, 7:6 (0), 2:1 i krecz Rosjanina.

Druga runda: Gasquet – Verdasco 7:5, 6:7 (6), 6:3; Nishikori – Tsonga 1:6, 7:6 (4), 7:6 (7); Janowicz – Giraldo 7:6 (3), 6:3; N. Djokovic – Herbert 7:6 (3), 6:3; Ferrer – Rosol 6:0, 2:6, 6:3; Isner – Przysiężny 7:6 (3), 4:6, 6:3; Simon – Mahut 6:4, 6:7 (5), 7:6 (3); Almagro – Dodig 6:4, 6:3; Wawrinka – F. Lopez 6:3, 3:6, 6:3; Del Potro – Cilic 6:4, 7:6 (3); Dimitrov – Fognini 6:3, 5:7, 6:2; Nadal – M. Granollers 7:5, 7:5; Kohlschreiber – Haas 6:2, 6:2; Berdych – Andujar 6:2, 7:5; Federer – K. Anderson 6:4, 6:4; Raonic – Haase 6:3, 6:4.

Trzecia runda: Wawrinka – Almagro 6:3, 6:2; Ferrer – Simon 6:2, 6:3; N. Djokovic – Isner 6:7 (5), 6:1, 6:2; Del Potro – Dimitrov 3:6, 6:3, 6:4; Federer – Kohlschreiber 6:3, 6:4; Berdych – Raonic 7:6 (13), 6:4; Gasquet – Nishikori 6:3, 6:2; Nadal – Janowicz 7:5, 6:4.

Traralgon – CH

Pierwsza runda: Mitchell – Bolt 6:4, 6:3; Klahn – Whittington 6:4, 6:1; Bhambri – Moore 6:2, 1:0 i krecz Australijczyka; Kokkinakis – Sookton-Eng 6:3, 6:1; M. Reid – Mott 6:4, 6:3; Saville – Dasnieres de Veigy 7:6 (3), 6:3; J. Thompson – J. Statham 7:6 (5), 7:6 (4); B. Klein – Van Peperzeel 7:6 (5), 6:4; Duckworth – Berman 6:3, 6:4; Venus – Propoggia 6:3, 6:3; T. Ito – Takeuchi 6:3, 6:2; B. Sato – Feeney 6:4, 6:4; Ch. Guccione – J. Ward 7:6 (6), 6:4.

Druga runda: Klahn – Krueger 4:6, 6:4, 6:3; Udomchoke – M. Reid 7:6 (4), 6:4; Duckworth – Kokkinakis 6:3, 6:4; Mitchell – Polkinghorne 6:2, 6:2; B. Sato – Guccione walkower; B. Klein – Thompson 6:4, 7:5; T. Ito – Saville 6:3, 6:2; Bhambri – Venus 1:6, 6:3, 7:6 (4).

Seul – CH

Pierwsza runda: Soeda – Chung 6:2, 1:6, 6:2; Kavcic – Sekiguchi 6:4, 3:0 i krecz Japończyka; Lajovic – Ti Chen 7:6 (2), 6:1; Di Wu – Matsui 6:4, 6:2; Sugita – Nam 6:2, 6:1; McGee – Coppejans 6:3, 6:3; Moriya – Y. Ito 7:5, 6:3; Yang – Kudryavtsev 6:2, 7:6 (2); Rudnev – D. Lee 6:3, 7:6 (5); Reister – Basic 6:2, 6:3; Reuter – Betov 7:5, 6:4; Kondo – Huang 5:7, 6:4, 6:4.

Druga runda: Di Wu – Gigounon 7:6 (4), 6:4; Kavcic – Yang 7:5, 6:3; Ze Zhang – D. Evans 6:7 (2), 6:3, 6:0; Lajovic – T. Daniel 6:2, 6:4; Soeda – Kondo 6:1, 6:0; Moriya – Reuter 6:3, 3:6, 6:0; Reister – Rudnev 6:1, 6:0; Sugita – McGee 7:6 (4), 7:5.

Casablanca – CH

Pierwsza runda: A. Haider-Maurer – Lopez-Perez 6:3, 6:1; Giustino – J. Pospisil 6:3, 6:4; Sabry – Vagnozzi 3:6, 6:4, 7:6 (5); Ouahab – Diez 6:4, 6:3; Safwat – Giannessi 6:3, 2:6, 7:5; Crivoi – Khaddari 7:6 (7), 6:3; Cipolla – Dzumhur 7:6 (4), 7:5; Hajek – Naso 6:3, 7:6 (3); Krajinovic – Rumyantsev 6:1, 6:0; Di Mauro – Rath 3:6, 6:1, 6:0; Starace – Mertens 6:2, 6:4; Carballes Baena – Brizzi 6:1, 6:2.

Druga runda: Cipolla – Crivoi 6:2, 6:4; Krajinovic – Rola 7:6 (3), 7:6 (11); Ouahab – Giustino 6:1, 7:5; Starace – Di Mauro 6:3, 6:0; Hajek – Carballes Baena 6:1, 6:2; G. Melzer – R. Ghedin 5:7, 6:1, 6:2; Safwat – A. Haider-Maurer 6:4, 6:1; Thiem – Sabry 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Thiem – Ouahab 6:3, 0:6, 6:4; Krajinovic – Hajek 7:6 (4) i krecz Czecha; G. Melzer – Safwat 6:4, 6:4; Starace – Cipolla 7:6 (7), 6:2.

Eckental – CH

Pierwsza runda: Dustov – Marterer 7:5, 6:4; Bemelmans – Westerhof 6:4, 6:4; Greul – Dancevic 7:6 (8), 4:6, 6:3; Mat. Viola – Setkic 6:1, 6:3; Mertl – Bozoljac 7:6 (6), 6:4; Berankis – Phau 6:1, 7:5; R. Kern – Godry 6:4, 6:4; B. Becker – Kowalczyk 6:3, 6:4; Arnaboldi – Veger 6:2, 6:2; Nedovyesov – Gadomski 6:3, 6:4; Puetz – Seifert 6:2, 6:2; Desein – Panfil 6:0, 3:6, 6:2; Brown – Fucsovics 1:6, 6:3, 6:3.

Druga runda: Bemelmans – Ignatik 6:2, 6:4; A. Beck – Mecir 7:6 (4), 6:0; Dustov – Berankis 3:6, 6:3, 7:6 (7); Puetz – Nedovyesov 6:4, 2:1 i krecz Ukraińca; Mertl – Mat. Viola 6:2, 6:4; Greul – R. Kern 6:1, 6:4; B. Becker – Arnaboldi 6:3, 4:6, 6:4; Brown – Desein 6:2, 5:7, 6:4.

Genewa – CH

Pierwsza runda: Fabbiano – Gabashvili 6:4, 6:2; Copil – Berrer6:3, 3:6, 6:4; Recouderc – Donskoy 7:6 (10), 3:6, 6:2; Bachinger – Huta Galung 6:1, 6:1; Klizan – Burquier 6:3, 6:1; Pouille – Laaksonen 1:6, 7:5, 7:5; Y. Marti – Ungur 6:3, 6:2; An. Martin – Donati 7:6 (1), 2:6, 6:1; De Bakker – Bohli 7:6 (3), 4:6, 6:3; Chiudinelli – Ehrat 6:1, 6:3; An. Kuznetsov – Ritschard 6:4, 6:1; Jaziri – Kravchuk 6:3, 6:2; Golubev – Lammer 6:3, 6:3; Khachanov – Bois 6:3, 6:3.

Druga runda: Gombos – Bachinger 6:0, 6:7 (5), 7:5; Struff – Pouille 6:3, 7:6 (4); Copil – Recouderc 6:4, 2:6, 6:4; Jaziri – An. Martin 5:7, 6:4, 6:2; Klizan – An. Kuznetsov 6:4, 7:6 (9); Golubev – De Bakker 7:5, 6:0; Chiudinelli – Y. Marti 6:1, 4:0 i krecz Yanna; Khachanov – Fabbiano 7:5, 4:6, 6:3.

Charlottesville – CH

Pierwsza runda: Buchanan – A. Krajicek 5:7, 7:6 (2), 7:6 (3); Molchanov – Langer 4:6, 6:2, 6:4; Sandgren – Rochette 6:2, 6:3; K. King – J. Hernandez 6:3, 6:1; D. Young – Milton 6:0, 6:1; Polansky – N. Rubin 6:3, 7:6 (5); Peliwo – Fratangelo 6:2, 6:2; Myneni – Smyczek 6:4, 4:6, 7:5; R. Williams – Rice 6:3, 7:6 (4); J. Levine – S. Johnson 7:6. (4), 6:4; Devvarman – Groth 3:6, 6:3, 6:4.

Druga runda: Russell – Sandgren 6:4, 6:2; D. Young – Frank 6:3, 6:4; Polansky – R. Ram 7:5, 7:6 (4); Jenkins – Angelinos 6:3, 7:6. (2); R. Williams – K. King 6:3, 6:1; J. Levine – Peliwo 7:5, 6:2; Devvarman – Molchanov 6:2, 6:3; Myneni – Buchanan 6:4, 6:4.

Montevideo – CH

Pierwsza runda: L. Mayer – Trungelliti 6:4, 6:4; Collarini – Mesaros 6:3, 7:6 (2); Velotti – Veic 4:6, 6:2, 3:2 i krecz Chorwata; Schwartzman – Schwank 6:1, 6:2; R. Dutra Silva – V. Estrella 6:2, 6:4; Ghem – Zormann da Silva 6:1, 6:3; Lorenzi – Lama 6:2, 6:2; G. Elias – Clezar 7:6 (3), 6:3; T. Monteiro – M. Arevalo 7:5, 6:1; Arguello – M. Cuevas 6:1, 6:3; Olivo – Bagnis 6:3, 3:6, 6:2; P. Cuevas – Max. Gonzalez 6:4, 6:0.

Druga runda: L. Mayer – Collarini 7:6 (4), 6:3; Alund – T. Monteiro 6:4, 6:1; Bellucci – Andreozzi 6:4, 3:6, 6:1; Riba – Arguello 6:7 (6), 6:2, 6:4; Olivo – G. Elias 7:5, 6:3; Schwartzman – Velotti 6:3, 6:2; R. Dutra Silva – Ghem 6:4, 1:6, 6:3; P. Cuevas – Lorenzi 5:7, 6:4, 6:3.

Nanjing – WTA

Pierwsza runda: S. Zhang – N. Lertpitaksinchai 6:3, 6:0; Doi – Xu 6:2, 6:7 (5), 6:4; Gajdosova – Plipuech 6:3, 6:4; Q. Wang – Dubois 6:4, 6:4; Wickmayer – Shvedova 7:5, 6:2; Martic – Dushevina 6:0, 6:0; Duan – Date-Krumm 6:3, 6:2; Glushko – Y. Zhang 4:6, 6:1, 6:1; Y. Wang – Z. Sun 3:6, 6:3, 6:2; Morita – Savchuk 6:2, 6:4.

Druga runda: A. Schmiedlova – Begu 6:0, 6:0; S. Zheng – Kudryavtseva 6:3, 6:1; Friedsam – Tomljanovic 6:4, 6:4; S. Zhang – Glushko 6:2, 6:2; Wickmayer – Y. Wang 6:2, 6:2; Morita – Martic 6:7 (7), 7:6 (12), 6:4; Q. Wang – Duan 3:6, 7:6 (5), 6:2; Gajdosova – Doi 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności