Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Chwalińska - Siniakova 6:0, 7:5; Jabeur - Bjorklund 6:1, 6:3; Riske - In-Albon 6:2, 6:4; Tsurenko - Burrage 6:2, 6:3; Kalinina - Bondar 4:6, 6:2, 6:4; Munar - Monteiro 6:2, 6:4, 7:5; T. Paul - Verdasco 6:1, 6:2, 7:6 (4); Halys - Paire 4:6, 6:1, 6:2, 6:4; Tiafoe - Vavassori 6:4, 6:4, 6:4.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Anglii, Korei, Tajwanie, Włoszech, Słowacji, Kolumbii i USA.

Masters Londyn – ATP

Singiel: Wawrinka – Ferrer 6:7 (3), 6:4, 6:1; Nadal – Berdych 6:4, 1:6, 6:3; Federer – Del Potro 4:6, 7:6 (2), 7:5; N. Djokovic – Gasquet 7:6 (5), 4:6, 6:3.

Półfinały: Nadal – Federer 7:5, 6:3; N. Djokovic – Wawrinka 6:3, 6:3.

Debel: M. Granollers/M. Lopez – Paes/Stepanek 4:6, 7:6 (5),10:8; Peya/Soares – Marrero/Verdasco 6:3, 7:5; Dodig/Melo – Qureshi/Rojer 7:5, 3:6, 11:9; B. Bryan/M. Bryan – Fyrstenberg/Matkowski 4:6, 6:3, 10:5.

Półfinały debla: Marrero/Verdasco – Dodig/Melo 7:6 (10), 7:5; B. Bryan/M. Bryan – Peya/Soares 4:6, 6:4, 10:8.

Yeongwol – CH

Ćwierćfinały: McGee – M. Reid 3:6, 7:5, 6:0; Klahn – Gigounon 3:6, 6:3, 6:4; Di Wu – Lim 6:1, 6:0; T. Daniel – Lopez-Perez 6:3, 6:2.

Półfinały: T. Daniel – McGee 3:6, 6:3, 7:6 (8); Klahn – Di Wu 6:4, 6:3.

Finał: Klahn – T. Daniel 7:6 (5), 6:2.

Bratysława – CH

Ćwierćfinały: Struff – S. Stakhovsky 4:6, 6:1, 7:6 (3); Rosol – Ungur 6:2, 6:2; Lacko – Dzumhur 6:4, 6:3; Sijsling – K. De Schepper 7:6 (1), 6:3.

Półfinały: Lacko – Struff 6:4, 1:6, 6:3; Rosol – Sijsling 7:6 (5), 3:6, 7:6 (2).

Finał: Lacko – Rosol 6:4, 4:6, 6:4.

Oritsei – CH

Ćwierćfinały: Gabashvili – B. Becker 6:4, 6:1; Greul – Mektic 6:4, 6:2; Brown – Herbert 6:4, 6:3; Seppi – Dancevic 6:3, 6:3.

Półfinały: Greul – Brown 6:3, 7:5; Seppi – Gabashvili 7:6 (8), 6:7 (6), 6:3.

Finał: Seppi – Greul 7:6 (4), 6:2.

Bogota – CH

Ćwierćfinały: Clezar – Arguello 6:4, 6:4; V. Estrella – Pella 6:4, 6:4; Falla – Giraldo 6:4, 3:6, 6:3; Bellucci – Lorenzi 6:4, 6:7 (7), 7:6 (4).

Półfinały: V. Estrella – Clezar 7:5, 6:1; Bellucci – Falla 6:1, 6:2.

Finał: V. Estrella – Bellucci 6:2, 3:0 i krecz Brazylijczyka.

Knoxville – CH

Ćwierćfinały: Garanganga – De Voest 7:6 (7), 7:6 (4); Smyczek – Al. Kuznetsov 6:4, 6:3; Polansky – S. Singh 6:3, 6:3; Sandgren – Russell 6:4 i krecz Michaela.

Półfinały: Polansky – Garanganga 4:6, 6:1, 6:3; Smyczek – Sandgren 7:5, 7:6 (3).

Finał: Smyczek – Polansky 6:4, 6:2.

Tajpej – WTA

Ćwierćfinały: Pfizenmaier – Piter 3:6, 6:3, 6:2; Kumkhum – Martic 3:6, 6:1, 6:4; Wickmayer – S. Zheng 6:3, 6:1; Van Uytvanck – Bychkova 6:3, 6:7 (2), 7:5.

Półfinały: Wickmayer – Kumkhum 6:3, 6:1; Van Uytvanck – Pfizenmaier 7:6 (5), 6:3.

Finał: Van Uytvanck – Wickmayer 6:4, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności