Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Kr. Pliskova - Trevisan 6:4, 6:4; Cristian - Jani 6:1, 6:2; Sherif - Cornet 6:2, 6:4; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2; Eala - Ormaechea 7:5, 6:2; Krunic - Naito 6:3, 5:0 i krecz Japonki; A. Bogdan - Udvardy 6:2, 6:4; Mendez - Fett 6:2, 6:2; CONCORD WTA 125K: Fręch - Marino 6:3, 7:6 (4); Dolehide - R. Anderson 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Szwajcarii, Hiszpanii, Rosji, Australii i Brazylii.

Walencja – ATP

Druga runda: Chardy – Isner 7:6 (7), 6:3; J. Nieminen – Falla 6:2, 6:3; Janowicz – J. Sousa 6:2, 7:5; Jużny – Kohlschreiber 6:4, 6:3; Ferrer – J. Benneteau 6:2, 6:1; Almagro – Przysiężny 6:4, 7:5.

Ćwierćfinały: Jużny – J. Nieminen 7:5, 6:7 (4), 6:4; Tursunov – Chardy 6:3, 6:3; Ferrer – Janowicz 6:4, 4:6, 6:0; Almagro – Fognini 7:6 (6), 6:2.

Półfinały: Jużny – Tursunov 6:2, 6:4; Ferrer – Almagro 6:2, 6:3.

Finał: Jużny – Ferrer 6:3, 7:5.

Bazylea – ATP

Druga runda: V. Pospisil – Karlovic 6:3, 6:4; Roger-Vasselin – Kamke 7:5, 6:3; Brands – Kubot 6:2, 6:4; Mathieu – Llodra 6:4, 6:3; Del Potro – Baghdatis 6:1, 6:2; Dimitrov – Dolgopolov 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Roger-Vasselin – Brands 6:3, 4:6, 6:3; V. Pospisil – Dodig 7:6 (11), 6:4; Del Potro – Mathieu 6:4, 6:4; Federer – Dimitrov 6:3, 7:6 (2).

Półfinały: Del Potro – Roger-Vasselin 6:4, 4:6, 6:2; Federer – V. Pospisil 6:3, 6:7 (3), 7:5.

Finał: Del Potro – Federer 7:6 (3), 2:6, 6:4.

Melbourne – CH

Druga runda: T. Ito – Lim 6:3, 6:3; Klahn – Moriya 6:1, 6:3; J. Ward – Whittington 5:7, 6:4, 6:3; Bhambri – Banes 6:1, 7:6 (5); Duckworth – J. Stahtham 6:3, 6:4; Venus – Sekiguchi 6:3, 6:2; Ebden – Kokkinakis 1:6, 7:5, 6:1; Mott – J. Thompson 4:6, 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Duckowrth – Bhambri 6:3, 6:4; T. Ito – B. Klahn 6:3, 6:3; J. Ward – Venus 3:6, 7:6 (2), 6:4; Ebden – Mott 6:4, 6:1.

Półfinały: Ebden – J. Ward 6:0, 5:7, 7:0; T. Ito – Duckworth 4:6, 6:4, 7:6 (8).

Finał: Ebden – T. Ito 6:3, 5:7, 6:3.

Kazań – CH

Druga runda: Dustov – Bachinger 6:3, 6:1; Nedoveysov – Gerasimov 6:1, 3:6, 6:4; Lobkov – Puetz 1:6, 6:3, 6:4; Mat. Viola – Pashanski 7:6 (5), 4:0 i krecz Serba.

Ćwierćfinały: Nedovyesov – Mat. Viola 6:4, 6:4; Dustov – Lobkov 7:6 (1), 6:3; Pouille – Karatsev 6:1, 6:0; Golubev – Lajovic 2:6, 6:1, 7:6 (6).

Półfinały: Nedovyesov – Dustov 7:5, 6:2; Golubev – Pouille 6:2, 6:1.

Finał: Nedovyesov – Golubev 6:4, 6:1.

Buenos Aires – CH

Ćwierćfinały: P. Cuevas – Ramirez Hidalgo walkower (uraz Hiszpana); Diez – Veic 6:4, 2:1 i krecz Chorwata; Andreozzi – Schwank 7:5, 7:5; Arguello – Alund 6:4, 7:6 (5).

Półfinały: Arguello – Diez 6:1, 6:3; P. Cuevas – Andreozzi 7:6 (0), 4:6, 6:3.

Finał: P. Cuevas – Arguello 7:6 (6), 2:6, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności