Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Japonii, Finlandii, Ekwadorze, Peru i USA.

Jokohama – CH

Druga runda: Ebden – Moriya 6:1, 6:3; Soeda – Buchanan 6:1, 6:1; J. Wang – Mitchell 7:6 (2), 6:0; Chiudinelli – Coppejans 4:6, 6:1, 6:2; Herbert – Lopez-Perez 7:6 (5), 6:4; Klahn – Di Wu 6:1, 7:5; T. Ito – H. Chung 6:2, 6:3; Coric – Kavcic walkower (uraz Słoweńca).

Ćwierćfinały: Ebden – J. Wang 6:4, 6:4; Soeda – Chiudinelli 6:4, 6:4; Klahn – T. Ito 4:6, 6:3, 6:4; Herbert – Coric 2:6, 6:3, 7:6 (7).

Półfinały: Ebden – Klahn 6:3, 6:1; Soeda – Herbert 6:4, 6:4.

Finał: Ebden – Soeda 2:6, 7:6 (3), 6:3.

Helsinki – CH

Druga runda: Laaksonen – Albot 6:3, 7:6 (6); Struff – A. Pavic 6:3, 6:2; Marchenko – M. Kontinen 6:4, 6:2; Lacko – Bachinger 7:6 (4), 7:6 (6); J. Nieminen – Pouille 6:4, 6:3.

Ćwiercfinały: Struff – Lacko 6:1, 3:1 i krecz Słowaka; Berankis – Gerasimov 6:2, 3:6, 6:2; Laaksonen – Marchenko 6:2, 7:6 (5); J. Nieminen – An. Kuznetsov 6:3, 6:0.

Półfinały: Berankis – Laaksonen 6:4, 6:4; J. Nieminen – Struff 7:5, 2:6, 7:6. (5).

Finał: J. Nieminen – Berankis 6:3, 6:1.

Guayaquil – CH

Ćwierćfinały: P. Sousa – V. Estrella 7:6 (4), 6:4; Souto – G. Lapentti 7:6 (1), 4:6, 6:3; Quinzi – M. Linzer 6:2, 3:6, 6:2; L. Mayer – E. Gomez 6:2, 6:4.

Półfinały: P. Sousa – Souto 6:3, 6:4; L. Mayer – Quinzi 6:3, 3:6, 6:1.

Finał: L. Mayer – P. Sousa 6:4, 7:5.

Lima – CH

Ćwierćfinały: Bagnis – Pella 7:6 (4), 6:3; Alund – Andreozzi 6:3, 6:7 (5), 6:1; R. Hocevar – Garin 7:6 (7), 1:6, 6:1; H. Zeballos – Arguello 6:1, 6:4.

Półfinały: Bagnis – R. Hocevar 6:2, 6:4; H. Zeballos – Alund 4:6, 6:3, 6:4.

Finał: H. Zeballos – Bagnis 6:7 (4), 6:3, 6:3.

Champaign – CH

Ćwierćfinały: Groth – Rice 6:3, 7:6 (2); Smethurst 7:6 (2), 7:5; Sandgren – J-P. Smith 6:2, 6:0; Nevolo – Milton 3:6, 6:1, 7:6 (7).

Półfinały: Sandgren – Smethurst 7:5, 6:3; Groth – Nevolo 7:6 (5), 6:4.

Finał: Sandgren – Groth 3:6, 6:3, 7:6 (4).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności