Polski Tenis

WYNIKI

ABU ZABI WTA 500: Bencic - Kostyuk 6:4, 7:5; S. Rogers - Kontaveit 4:6, 6:3, 4:1 i krecz Estonki; V. Kudermetova - E. Mertens 6:1, 7:5; Q. Zheng - Ostapenko 7:6 (10), 6:1; LINZ WTA 250: Tauson - Begu 6:1, 6:2; Vondrousova - Masarova 6:1, 6:1; Kalinina - Parks 6:2, 7:5; Friedsam - Errani 6:2, 6:4; Sakkari - Gracheva 6:4, 6:2; MONTPELLIER ATP 250: Fils - Bautista Agut 6:3, 6:4; Barrere - Bublik 6:4, 6:7 (12), 7:6 (3); Ruusuvuori - M. Ymer 6:4, 6:0; Davidovich Fokina - Humbert 1:6, 7:6 (2) i krecz Francuza; Sinner - Fucsovics walkower; DALLAS ATP 250: E. Gomez - Diallo 6:4, 6:7 (5), 7:6 (5); Altmaier - Svajda 6:2, 6:4; CORDOBA ATP 250: J. Sousa - Etcheverry 3:6, 7:6 (5), 6:4.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Japonii, Finlandii, Ekwadorze, Peru i USA.

Jokohama – CH

Druga runda: Ebden – Moriya 6:1, 6:3; Soeda – Buchanan 6:1, 6:1; J. Wang – Mitchell 7:6 (2), 6:0; Chiudinelli – Coppejans 4:6, 6:1, 6:2; Herbert – Lopez-Perez 7:6 (5), 6:4; Klahn – Di Wu 6:1, 7:5; T. Ito – H. Chung 6:2, 6:3; Coric – Kavcic walkower (uraz Słoweńca).

Ćwierćfinały: Ebden – J. Wang 6:4, 6:4; Soeda – Chiudinelli 6:4, 6:4; Klahn – T. Ito 4:6, 6:3, 6:4; Herbert – Coric 2:6, 6:3, 7:6 (7).

Półfinały: Ebden – Klahn 6:3, 6:1; Soeda – Herbert 6:4, 6:4.

Finał: Ebden – Soeda 2:6, 7:6 (3), 6:3.

Helsinki – CH

Druga runda: Laaksonen – Albot 6:3, 7:6 (6); Struff – A. Pavic 6:3, 6:2; Marchenko – M. Kontinen 6:4, 6:2; Lacko – Bachinger 7:6 (4), 7:6 (6); J. Nieminen – Pouille 6:4, 6:3.

Ćwiercfinały: Struff – Lacko 6:1, 3:1 i krecz Słowaka; Berankis – Gerasimov 6:2, 3:6, 6:2; Laaksonen – Marchenko 6:2, 7:6 (5); J. Nieminen – An. Kuznetsov 6:3, 6:0.

Półfinały: Berankis – Laaksonen 6:4, 6:4; J. Nieminen – Struff 7:5, 2:6, 7:6. (5).

Finał: J. Nieminen – Berankis 6:3, 6:1.

Guayaquil – CH

Ćwierćfinały: P. Sousa – V. Estrella 7:6 (4), 6:4; Souto – G. Lapentti 7:6 (1), 4:6, 6:3; Quinzi – M. Linzer 6:2, 3:6, 6:2; L. Mayer – E. Gomez 6:2, 6:4.

Półfinały: P. Sousa – Souto 6:3, 6:4; L. Mayer – Quinzi 6:3, 3:6, 6:1.

Finał: L. Mayer – P. Sousa 6:4, 7:5.

Lima – CH

Ćwierćfinały: Bagnis – Pella 7:6 (4), 6:3; Alund – Andreozzi 6:3, 6:7 (5), 6:1; R. Hocevar – Garin 7:6 (7), 1:6, 6:1; H. Zeballos – Arguello 6:1, 6:4.

Półfinały: Bagnis – R. Hocevar 6:2, 6:4; H. Zeballos – Alund 4:6, 6:3, 6:4.

Finał: H. Zeballos – Bagnis 6:7 (4), 6:3, 6:3.

Champaign – CH

Ćwierćfinały: Groth – Rice 6:3, 7:6 (2); Smethurst 7:6 (2), 7:5; Sandgren – J-P. Smith 6:2, 6:0; Nevolo – Milton 3:6, 6:1, 7:6 (7).

Półfinały: Sandgren – Smethurst 7:5, 6:3; Groth – Nevolo 7:6 (5), 6:4.

Finał: Sandgren – Groth 3:6, 6:3, 7:6 (4).

Kategoria: