Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Anglii, Korei, Tajwanie, Włoszech, Słowacji, Kolumbii i USA.

Masters Londyn – ATP

Singiel: Wawrinka – Berdych 6:3, 6:7 (0), 6:3; Del Potro – Gasquet 6:7 (4), 6:3, 7:5; Nadal – Ferrer 6:3, 6:2; N. Djokovic – Federer 6:4, 6:7 (2), 6:2.

Debel: Fyrstenberg/Matkowski – Qureshi/Rojer 6:3, 7:6 (8); Marrero/Verdasco – M. Granollers/M. Lopez 6:1, 6:4; Paes/Stepanek – Peya/Soares 6:3, 5:7, 10:8; Dodig/Melo – B. Bryan/M. Bryan 3:6, 6:3, 10:8.

Yeongwol – CH

Pierwsza runda: Kudryavtsev – H. Chung 6:1, 6:2; Lim – Huang 6:2, 1:6, 6:4; Reid – J. Nam 6:2, 6:4; A. Ward – Reuter 7:6 (1), 6:1; T. Daniel – J. Ward 7:5, 6:1; Di Wu – Lajovic 6:2, 6:2; T. Yang – Daniell 6:7 (7), 7:6 (5), 6:4; Reister – Nguyen 6:2, 7:6 (1); Rudnev – Jung 6:3, 6:4; McGee – Kavcic 6:2, 7:5; Ebden – D. Kossakowski 6:3, 6:0; Ti Chen – H. Chung 3:6, 7:6 (5), 6:0; Ze Zhang – Coppejans 6:4, 5:7, 6:3; Gigounon – Basic 4:6, 6:1, 6:3; Lopez-Perez – Yeong 6:3, 6:3.

Bratysława – CH

Pierwsza runda: Vesely – Pouille 4:6, 6:3, 6:4; Copil – A. Haider-Maurer 2:6, 6:3, 7:6 (3); Kubot – Ignatik 6:3, 6:2; A. Pavic – Phau 6:3, 7:6 (4); Rosol – G. Melzer 6:0, 6:1; Dzumhur – A. Beck 6:3, 6:4; S. Stakhovsky – An. Martin 7:5, 6:4; Berankis – Gawron 7:5, 6:3; Lacko – Gombos 6:2, 6:4; Mecir – Pashanski 1:6, 7:6 (5), 7:5.

Oritsei – CH

Pierwsza runda: Greul – Sela 7:6 (2), 6:2; Berrer – Kravchuk 5:7, 6:2, 6:3; Gabashvili – Artunedo 7:5, 7:6 (4); Mektic – Ritschrad 7:6 (4), 6:3; Trevisan – Gojowczyk 4:6, 6:3, 6:2; Chiudinelli – Mat. Viola 6:2, 7:5; Bachinger – Puetz 6:3, 3:6, 7:6 (7); B. Becker – R. Becker 7:6 (4), 6:3; Huta Galung – J. Pospisil 6:1, 6:3; Dustov – Arnaboldi 6:2, 6:4; Seppi – De Bakker 7:6 (3), 6:4; Dancevic – Donati 6:7 (5), 6:1, 6:1.

Bogota – CH

Pierwsza runda: Pella – N. Barrientos 4:6, 6:2, 6:3; Al. Gonzalez – Cabal 6:3, 6:4; Falla – Velotti 7:6 (4), 6:1; V. Estrella – P. Sousa 6:0, 6:1; L. Mayer – Ghem 7:6 (2), 6:3; Behar – Riba 7:6 (4), 6:7 (12), 6:4; G. Lapentti – Andreozzi 6:7 (3), 6:4, 7:6 (10); Bagnis – Salamanca 7:6 (4), 6:1; Lorenzi – J. Souza 6:3, 4:6, 7:6 (2); Clezar – Schwartzman 6:3, 6:4; Luetjen – G. Elias 6:1, 6:2; Giraldo – Londero 6:2, 4:6, 6:4; Arguello – Capdeville 6:2, 6:2; Olivo – Quinzi 7:6 (3), 6:3; Alund – H. Zeballos 6:4, 4:5 i deszcz; Bellucci – Odesnik 2:3 i deszcz.

Knoxville – CH

Pierwsza runda: De Voest – Kudla 6:1, 7:6 (6); S. Johnson – Rochette 6:3, 6:2; E. Corrie – J. Hernandez 2:6, 6:2, 6:4; Alex Kuznetsov – Neuchrist 6:4, 6:3; Rice – Krajicek 6:7 (4), 6:4, 7:5; Sandgren – Molchanov 6:3, 6:3; Groth – J-P. Smith 6:3, 6:3; Polansky – J. Sock 6:4, 7:6 (3).

Tajpej – WTA

Pierwsza runda: Kudryavtseva – Tomljanovic 6:1, 3:6, 7:6 (2); Gavrilova – Dushevina 7:6 (2), 7:6 (3); Pfizenmaier – Dubois 6:7 (7), 6:3, 6:4; Van Uytvanck – Puchkova 6:1, 6:3; A. Schmiedlova – C. Garcia 6:7 (3), 6:1, 7:5; Govortsova – Q. Wang 6:4, 5:7, 7:5; Martic – Kerkhove 6:2, 6:4; Kumkhum – Y. Lee 6:3, 6:0; Friedsam – Nara 6:3, 7:5; Wickmayer – C. Chan 7:6 (3), 6:4; S. Zheng – H. Chan 6:3, 6:1; Bychkova – Y. Chan 6:1, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności