Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Anglii, Korei, Tajwanie, Włoszech, Słowacji, Kolumbii i USA.

Masters Londyn – ATP

Singiel: Nadal – Wawrinka 7:6 (5), 7:6 (6); Berdych – Ferrer 6:4, 6:4; Federer – Gasquet 6:4, 6:3; N. Djokovic – Del Potro 6:3, 3:6, 6:3.

Debel: Marrero/Verdasco – Paes/Stepanek 6:4, 7:6 (5); Peya/Soares – M. Granollers/M. Lopez 3:6, 6:4, 10:5; Dodig/Melo – Fyrstenberg/Matkowski 6:3, 3:6, 10:2; B. Bryan/M. Bryan – Quereshi/Rojer 7:6 (3), 1:6, 14:12.

Yeongwol – CH

Pierwsza runda: Klahn – B. Klein 6:4, 6:1.

Druga runda: Di Wu – A. Ward 6:2, 6:1; M. Reid – Yang 6:4, 6:2; McGee – Kudryavtsev 6:4, 6:0; Lim – Reister 4:6, 6:1, 6:1; Gigounon – Rudnev 6:2, 6:1; Lopez-Perez – Ebden 6:2, 6:4; B. Klahn – Ti Chen 6:1, 6:3; T. Daniel – Ze Zhang 6:2, 7:6 (10).

Bratysława – CH

Pierwsza runda: Struff – Ilhan 6:2, 7:5; Sijsling – Thiem 6:3, 6:4; Sikora – Hajek 6:4, 7:6 (9); Marchenko – B. Tomic 6:4, 6:2; Ungur – Klizan 5:3 i krecz Słowaka; K. De Schepper – Horansky 6:7 (4), 6:2, 7:5.

Druga runda: Rosol – A. Pavic 5:7, 6:4, 7:6 (10); S. Stakhovsky – Copil 6:4, 6:4; Struff – Marchenko 6:3, 7:5; Ungur – Kubot 6:7, 6:4, 7:6 (8); Dzumhur – Vesely 6:3, 3:6, 6:1; K. De Schepper – Sikora 7:6 (2), 6:4; Lacko – Mecir 3:6, 7:5, 6:4; Sijsling – Berankis 4:6, 6:2, 6:2.

Oritsei – CH

Pierwsza runda: Herbert – Przysiężny 7:6 (3), 7:6 (7); M. Fischer – Prader 3:6, 4:6, 6:3; Mertl – Bemelmans 6:4, 6:1; Brown – Cecchinato 7:5, 6:2.

Druga runda: Gabashvili – Bachinger 3:6, 6:3, 6:2; Mektic – Chiudinelli 2:6, 6:3, 6:3; B. Becker – Berrer 6:4, 4:6, 6:4; Greul – Trevisan 4:6, 6:4, 6:4; Herbert – M. Fischer 7:6 (1), 6:0; Brown – Huta Galung 6:7 (2), 7:5, 6:4; Seppi – Dustov 6:4, 7:5; Dancevic – Mertl 6:2, 6:4.

Bogota – CH

Pierwsza runda: H. Zeballos – Alund 4:6, 7:6 (5), 7:5; Bellucci – Odesnik 6:3, 7:6 (3).

Druga runda: Pella – Bagnis 6:4, 6:3; Arguello – L. Mayer 7:5, 3:6, 7:6 (2); Clezar – Olivo 6:4, 6:4; Giraldo – Behar 7:6 (2), 3:6, 6:1; Falla – Luetjen 6:2, 6:3; Lorenzi – G. Lapentti 6:3, 6:7 (2), 6:2; V. Estrella – H. Zeballos 6:4, 6:2; Bellucci – Al. Gonzalez 7:5, 6:1.

Knoxville – CH

Pierwsza runda: Fickey – Langer 6:1, 6:4; Garanganga – Angelinos 6:4, 6:2; K. King – R. Ram 6:2, 6:7 (5), 6:4; D. Young – Myneni 6:4, 6:2; Smyczek – Wolmarans 6:4, 6:4; Frank – Chaplin 6:4, 6:3; R. Harrison – R. Williams walkower; Russell – Jenkins 6:3, 4:6, 6:4.

Druga runda: Garanganga – K. King 6:2, 6:4; Polansky – Rice 6:4, 6:4; Alex Kuznetsov – Groth 7:6 (0), 2:6, 7:6 (2); Smyczek – S. Johnson 5:7, 7:5, 6:4; Sandgren – R. Harrison 6:4, 6:3; De Voest – Frank walkower (uraz Amerykanina); Russell – E. Corrie 6:4, 2:6, 6:1; S. Singh – D. Young 6:0, 6:3.

Tajpej – WTA

Pierwsza runda: Doi – Glushko 6:2, 6:0; Shvedova – Morita 3:6, 7:6 (3), 6:3; Piter – S. Zhang 6:4, 1:0 i krecz Chinki; Solovyeva – Date-Krumm 6:2, 2:6, 6:4.

Druga runda: Van Uytvanck – Kudryavtseva 6:2, 6:4; S. Zheng – A. Schmiedlova 6:3, 3:6, 6:3; Pfizenmaier – Doi 6:4, 5:7, 6:0; Piter – Gavrilova 6:6 (6:3) i krecz Rosjanki; Kumkhum – Shvedova 7:6 (4), 4:6, 6:3; Martic – Friedsam 6:4, 6:0; Bychkova – Solovyeva 6:4, 7:6 (7); Wickmayer – Govortsova 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności