Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w turniejach w Australii, Nowej Zelandii, Katarze, Chinach, Indiach, Nowej Kaledonii, Brazylii i Hongkongu.

Brisbane WTA

Pierwsza runda: Date Krumm – Rogowska 6:3, 7:5; Svitolina – Lepchenko 6:3, 6:3; Lisicki – Rybarikova 6:3, 6:4; Voegele – Keys 6:4, 6:3; Petkovic – Mattek-Sands 6:4, 7:5; Kanepi – Al. Panova 6:3, 6:7 (8), 6:2; Cibulkova – Watson 6:4, 6:3; Jankovic – Schiavone 6:2, 7:6 (6); Suarez Navarro – Hsieh 6:2, 6:1; Dellacqua – Voskoboeva 3:6, 6:2, 6:3; Barty – Hantuchova 6:3, 7:5; Pavlyuchenkova – Kudryavtseva 7:6 (4), 4:6, 6:3; Sharapova – C. Garcia 6:3, 6:0; Kerber – Mladenovic 6:2, 6:2.

Druga runda: Cibulkova – Date Krumm 6:3, 1:6, 6:3; Jankovic – Svitolina 6:1, 6:3; S. Williams – Petkovic 6:4, 6:4; Kanepi – Suarez Navarro 6:2, 6:2.

Watson zastąpiła Wożniacką.

Auckland WTA

Pierwsza runda: Muguruza – McHale 6:4, 6:3; Meusburger – Barthel 6:4, 6:3; Kar. Pliskova – Ormaechea 7:6 (2), 6:1; Hampton – Paszek 1:6, 6:0, 6:3; J. Larsson – Dominguez Lino 7:5, 6:0; Nara – Cadantu 6:1, 4:0 i krecz Rumunki; V. Williams – Hlavackova 6:3, 7:6 (1); Kr. Pliskova – Wickamyer 7:6 (3), 6:0; Flipkens – Puig 6:4, 7:5; Ishizu – Kontaveit 6:3, 1:6, 6:3; Fichman – Cirstea 6:1, 6:4; Ivanovic – Riske 7:5, 7:6 (2); Morita – Safarova 7:6 (2), 6:3; L. Davis – Erakovic 6:1, 6:4; Goerges – Knapp 4:6, 7:6 (3), 7:6 (2); Konjuh – Vinci 3:6, 6:4, 6:2.

Shenzhen WTA

Pierwsza runda: Soler-Espinosa – Tsurenko 6:4, 7:6 (4), S. Peng – Liu 6:1, 6:3; V. King – Martic 7:5, 4:6, 6:3; A. Beck – Tomljanovic 6:3, 6:4; Zakopalova – Vekic 6:3, 7:5; Mayr-Achleitner – Ozaki 6:2, 6:1; Jie Zheng – Peer 6:0, 6:3; Zahlavova-Strycova – Govortsova 7:5, 6:3; Cepelova – L. Kichenok 4:6, 6:3, 6:1; Errani – S. Zheng 6:0, 3:6, 7:6 (3); Golubic – Wozniak 4:6, 6:0, 6:2; Friedsam – Jovanovski 6:1, 7:5; N. Kichenok – Babos 6:0, 2:0 i krecz Węgierki; Y-J Chan – S. Zhang 3:6, 6:4, 6:2; Niculescu – A. Schmiedlova 4:6, 6:2, 6:3; Na Li – Zvonareva 7:5, 6:3.

Druga runda: S. Peng – Soler-Espinosa 6:3, 6:3.

Brisbane ATP

Pierwsza runda: Matosevic – J. Benneteau 5:7, 6:4, 7:6 (4); J. Nieminen – Duckworth 6:2, 6:3; Cilic – Istomin 6:7 (3), 7:6 (5), 6:4; Querrey – Tursunov 7:5, 6:4; Dimitrov – Haase 6:2, 6:3; Mahut – Sijsling 3:6, 6:4, 6:4; Ebden – Alex Kuznetsov 6:3, 6:4; F. Lopez – Kukushkin 6:4, 6:4; Chardy – Mannarino 7:6 (4), 7:5; Copil – Sugita 7:6 (5), 6:7 (2), 7:6 (7); L. Hewitt – Kokkinakis 6:3, 7:5; Groth – R. Harrison 7:6 (3), 7:6 (2).

Madras ATP

Pierwsza runda: Lu – Smyczek 6:4, 6:2; Vesely – Nedunchezhiyan 7:5, 6:2; Sela – Lacko 6:4, 6:2; V. Pospisil – Edmund 6:3, 7:5; Al. Bedene – Laaksonen 6:3, 5:7, 7:6 (0); Roger-Vasselin – Ramos 6:1, 6:3; Bhambri – Carreno-Busta 6:4, 6:3; Kudryavtsev – Bautista Agut 6:4, 3:6, 6:3; Ramanathan – Devvarman 4:6, 6:3, 6:4; B. Becker – Reister 6:4, 2:1 i krecz Juliena; Garcia-Lopez – Nedovyesov 7:5, 6:0; M. Granollers – Albot 6:4, 3:6, 6:0.

Doha ATP

Pierwsza runda: Monfils – Giraldo 7:6 (1), 6:2; Kubot – Gimeno-Traver 6:4, 6:3; Karlovic – Berdych 7:6 (7), 7:6 (4); Verdasco – Volandri 6:3, 6:3; Hanescu – J. Sousa 6:3, 6:2; Kamke – Jaziri 6:3, 6:4; Brands – N. Davydenko 6:4, 6:4; Brown – Dodig 6:4, 6:2; Gojowczyk – Thiem 7:5, 6:0; A. Murray – Zayed 6:0, 6:0; Ferrer – Dolgopolov 6:3, 5:7, 6:3; Gulbis – D. Evans 6:2, 4:6, 6:0; Fl. Mayer – Przysiężny 6:2, 3:6, 7:6 (5); Kohlschreiber – Andujar 7:6 (7), 6:2; Nadal – Rosol 6:2, 7:6 (7); Gasquet – Hossam 7:5, 6:1.

Noumea CH

Pierwsza runda: Diez – Rola 1:6, 7:5, 6:3; Polansky – Gigounon 6:2, 6:4; McGee – Samper-Montana 6:3, 6:3; Bemelmans – Teixeira 6:2, 7:6 (2); Menendez – Mertl 6:7 (3), 6:4, 6:3; Falla – Olivetti 6:3, 6:2; J. Statham – S. Johnson 7:6 (4), 4:6, 6:3; Burquier – Molchanov 6:7 (6), 6:4, 6:4; Kudla – Weintraub 6:1, 7:5; Huta Galung – Arnaboldi 7:5, 6:1; Coppejans – Klizan 2:6, 6:3, 6:2; Goffin – G.Granollers 6:1, 6:0; A. Pavic – Huang 6:3, 7:6 (5); A. Krajicek – Sandgren 6:4, 6:7 (3), 7:5; Pouille – Couacaud 7:5, 6:3; Riba – Guez 6:2, 7:5.

Molchanov zastąpił Bourgue.

Sao Paulo CH

Pierwsza runda: J. Pereira – Vagnozzi 6:3, 6:2; Ghem – Sant’anna 6:2, 6:1; Pella – Lipovsek Pouches 7:6 (2), 2:6, 6:3; P. Sousa – Alund 6:0, 6:2; Andreozzi – Demoliner 1:6, 7:6 (2), 7:6 (5); J. Souza – D. Kosakowski 4:6, 7:5, 6:1; Arguello – Schwank 6:4, 6:4; Romboli – V. Estrella 7:6 (3), 6:0; H. Cunha – Trungelliti 3:6, 6:2, 6:3; Al. Gonzalez – Podlipnik 6:1, 6:0; Buerchner – Bagnis 1:6, 7:6 (1), 6:3; Clezar – Camilo 6:4, 6:1; G. Elias – Leite 6:4, 6:4; N. Barrientos – O. Junior 6:0, 6:1; Velotti – H. Zeballos 6:4, 6:4; Turini – F. De Paula 7:6 (2), 6:3.

Hongkong CH

Pierwsza runda: Eguchi – B. Wang 6:4, 6:0; Hozumi – Aoyama 6:4, 6:3; Kulichkova – Kuwata 7:5, 6:1; Moore – Chong 6:2, 6:2; X. Han – N-L. Han 6:4, 7:5; Zhu – Luangnam 6:4, 2:6, 7:5; Diyas – Ma 6:0, 6:2; Parmentier – Linette 4:6, 6:3, 6:3; Namigata – Vrljic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ozgen – H. Wu 6:0, 7:5; Imanishi – K. Zhang 6:4, 6:2; Hibi – L. Zhang 7:6 (4), 1:6, 6:4; H. Tang – Z. Yang 6:4, 5:7, 6:1; Fujiwara – J-J. Lu 5:7, 7:5, 6:2; Y. Zhang – Dong 6:0, 6:1; Savchuk – Raina 6:3, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności