Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4; Fabbiano - J. Sousa 7:5, 6:4; MARBELLA ATP 250: Carreno Busta - Munar 6:1, 2:6, 6:4; CAGLIARI ATP 250: Sonego - Djere 2:6, 7:6 (5), 6:4; CHARLESTON WTA 500: V. Kudermetova - Kovinic 6:4, 6:2; BOGOTA WTA 250: Osorio Serrano - Zidansek 5:7, 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w turniejach w Australii, Nowej Zelandii, Katarze, Chinach, Indiach, Nowej Kaledonii, Brazylii i Hongkongu.

Brisbane WTA

Druga runda: Kerber – Pavlyuchenkova 6:2, 4:3 i krecz Rosjanki; Sharapova – Barty walkower (kontuzja Australijki); Voegele – Lisicki (dolegliwości żołądkowe Niemki); Azarenka – Dellacqua 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Sharapova – Kanepi 4:6, 6:3, 6:2; S. Williams – Cibulkova 6:3, 6:3; Jankovic – Kerber 6:7 (8), 6:3, 6:1; Azarenka – Voegele 6:4, 6:7 (7), 6:1.

Auckland WTA

Druga runda: Nara – Morita 6:0, 6:1; Flipkens – Kar. Pliskova 6:4, 6:3; Muguruza – Fichman 1:6, 6:3, 6:3; Hampton – Kr. Pliskova 6:3, 6:4; V. Williams – Meusbuger 4:6, 6:3, 6:2; Ishizu – Goerges 6:2, 3:6, 7:5; Ivanovic – J. Larsson 6:1, 6:1; L. Davis – Konjuh 2:6, 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Flipkens – Ishizu 6:4, 7:5; Ivanovic – Nara 6:2, 6:3; Hampton – L. Davis 6:2, 4:6, 6:4; V. Williams – Muguruza 6:3, 6:3.

Shenzhen WTA

Druga runda: A. Beck – Golubic 6:3, 5:7, 6:3; Mayr-Achleitner – Zakopalova 7:6 (2), 6:4; Niculescu – Chan 2:6, 6:3, 6:0; Cepelova – Friedsam 6:4, 6:1; Na Li – N. Kichenok 6:1, 6:4; V. King – Errani 2:6, 7:6 (7), 6:3; Zahlavova-Strycova – Jie Zheng 6:0, 7:6 (6).

Ćwierćfinały: S. Peng – Cepelova 6:3, 6:2; Na Li – Niculescu 7:5, 4:6, 6:4; V. King – Zahlavova-Strycova 6:2, 6:4; A. Beck – Mayr-Achleitner 3:6, 6:3, 6:1.

Brisbane ATP

Druga runda: Matosevic – Querrey 5:7, 7:6 (3), 6:4; Cilic – Dimitrov 7:5, 7:5; Nishikori – Ebden 6:2, 6:4; Federer – J. Nieminen 6:4, 6:2; Chardy – Mahut 7:5, 6:7 (4), 6:3; Copil – Simon 7:5, 6:3; L. Hewitt – F. Lopez 7:5, 6:3; Groth – Herbert 4:6, 7:6 (3), 7:6 (5).

Herbert zastąpił K. Andersona.

Madras ATP

Druga runda: Sela – Jużny 3:1 i krecz Rosjanina; Roger-Vasselin – Vesely 6:4, 6:4; Al. Bedene – Kudryavtsev 1:6, 3:0 i krecz Rosjanina; Wawrinka – B. Becker 6:3, 6:1; V. Pospisil – Lu walkower (uraz Tajwańczyka); Bhambri – Fognini 6:1, 5:5 i krecz Włocha; M. Granollers – Ramanathan 6:2, 6:4; Paire – Garcia-Lopez 6:1, 6:4.

Doha ATP

Druga runda: Gojowczyk – Kohlschreiber 7:6 (4), 7:6 (7); Fl. Mayer – A. Murray 3:6, 6:4, 6:2; Hanescu – Verdasco 4:6, 7:6 (0), 6:2; Gulbis – Kubot 6:2, 4:6, 6:3; Brown – Karlovic 3:6, 7:6 (13), 6:4; Nadal – Kamke 6:3, 6:7 (3), 6:3; Brands – Ferrer 6:4, 7:5; Monfils – Gasquet 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Gojowczyk – Brown 6:3, 3:6, 7:6 (5); Nadal – Gulbis 7:5, 6:4; Fl. Mayer – Hanescu 6:4, 6:7 (8), 6:4; Monfils – Brands 6:2, 6:1.

Noumea CH

Druga runda: Pouille – Coppejans 7:5, 7:6 (7); Falla – J. Statham 6:1, 6:1; Menendez – Polansky 6:2, 5:7, 7:6 (5); Kudla – A. Pavic 6:2, 7:5; Burquier – Huta Galung 4:6, 6:3, 6:0; Diez – Riba 6:1, 6:3; A. Krajicek – Goffin 3:1 i krecz Belga; McGee – Bemelmans 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: McGee – A. Krajicek 4:6, 6:2, 6:0; Diez – Burquier 7:6 (2), 6:0; Falla – Kudla 6:2, 6:4; Menendez – Pouille 6:4, 7:6 (1).

Sao Paulo CH

Druga runda: Andreozzi – P. Sousa 4:6, 7:6 (0), 6:0; J. Souza – Ghem 6:2, 6:3; Velotti – J. Pereira 7:5, 7:5; Pella – Clezar 7:6 (5), 4:6, 7:6 (2); G. Elias – Buerchner 6:2, 6:4; Romboli – H. Cunha 6:4, 6:4; Al. Gonzalez – N. Barrientos 6:1, 6:2; Arguello – Turini 6:3, 6:4.

Hongkong CH

Druga runda: Parmentier – Fujiwara 6:4, 7:5; Hibi – Eguchi 7:5, 6:4; Hozumi – Tang 6:3, 6:2; Kulichkova – Namigata 6:1, 6:3; Y. Zhang – Moore 6:4, 3:6, 6:1; Savchuk – Imanishi 6:2, 4:6, 6:4; X. Han – Ozgen 6:3, 6:2; Diyas – Lin Zhu 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Parmentier – Hibi 6:4, 6:2; Kulichkova – Hozumi 6:3, 6:2; Y. Zhang – Savchuk 7:5, 3:6, 6:4; Diyas – X. Han 6:1, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności