Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 500: Linette - Alexandrova 6:7 (5), 6:3, 6:3; Vondrousova - Fręch 5:7, 6:1, 6:0; Keys - Xinyu Wang 7:5, 6:0; Samsonova - L. Fernandez 4:6, 6:4, 6:2; Haddad Maia - E. Navarro 6:4, 7:6 (1); RABAT WTA 250: Tomova - Y. Wang 7:6 (4), 6:0; Bronzetti - Trevisan 6:2, 6:3; Stearns - Xiyu Wang 6:3, 6:1; GENEWA ATP 250: Baez - Carballes Baena 6:3, 6:0; Machac - Moreno de Alboran 4:6, 7:5, 6:0; Michelsen - Fritz 6:4, 4:6, 7:5; LYON ATP 250: Darderi - Mannarino 7:6 (4), 6:3; Koepfer - Humbert 2:6, 6:4, 6:4; Etcheverry - Seyboth Wild 7:5, 3:0 i krecz Brazylijczyka; Mpetshi Perricard - Nishioka walkower. 

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w turniejach w Australii, Nowej Zelandii, Katarze, Chinach, Indiach, Nowej Kaledonii, Brazylii i Hongkongu.

Brisbane WTA

Półfinały: Azarenka – Jankovic 1:6, 6:3, 6:4; S. Williams – Sharapova 6:2, 7:6 (7).

Finał: S. Williams – Azarenka 6:4, 7:5.

Auckland WTA

Półfinały: Ivanovic – Flipkens 6:0, 7:6 (3); V. Williams – Hampton walkower (uraz Jamie).

Finał: Ivanovic – V. Williams 6:2, 5:7, 6:4.

Shenzhen WTA

Półfinały: S. Peng – V. King walkower (uraz Vani); Na Li – A. Beck 6:1, 6:3.

Finał: Na Li – S. Peng 6:4, 7:5.

Hobart – WTA

Pierwsza runda: Barthel – Svitolina 6:4, 6:3.

Sydney – WTA

Pierwsza runda: Keys – Halep 6:1, 6:4; Errani – Vinci 6:4, 6:2; Tomljanovic – Hantuchova 6:4, 7:5.

Brisbane ATP

Ćwierćfinały: Nishikori – Cilic 6:4, 5:7, 6:2; L. Hewitt – Copil 6:4, 6:2; Chardy – Groth 7:5, 6:4; Federer – Matosevic 6:1, 6:1.

Półfinały: L. Hewitt – Nishikori 5:7, 6:4, 6:3; Federer – Chardy 6:3, 6:7 (3), 6:3.

Finał: L. Hewitt – Federer 6:1, 4:6, 6:3.

Madras ATP

Ćwierćfinały: Roger-Vasselin – Sela 7:5, 6:7 (6), 6:0; Wawrinka – Al. Bedene 6:2, 6:1; M. Granollers – Paire 6:2, 3:6, 7:6 (5); V. Pospisil – Bhambri 6:3, 6:3.

Półfinały: Roger-Vasselin – M. Granollers 6:2, 4:6, 6:3; Wawrinka – V. Pospisil 6:4, 5:5 i krecz Kanadyjczyka.

Finał: Wawrinka – Roger-Vasselin 7:5, 6:2.

Doha ATP

Półfinały: Nadal – Gojowczyk 4:6, 6:2, 6:3; Monfils – Fl. Mayer 6:3, 6:2.

Finał: Nadal – Monfils 6:1, 6:7 (5), 6:2.

Noumea CH

Półfinały: Diez – McGee 6:7 (2), 7:5, 6:4; Falla – Menendez 6:1, 4:6, 6:2.

Finał: Falla – Diez 6:2, 6:2.

Sao Paulo CH

Ćwierćfinały: Al. Gonzalez – Romboli 6:4, 6:2; G. Elias – Arguello 6:3, 6:2; J. Souza – Velotti 6:4, 6:3; Pella – Andreozzi 6:2, 6:3.

Półfinały: Al. Gonzalez – G. Elias 6:3, 4:0 i krecz Portugalczyka; J. Souza – Pella 7:6 (1), 6:4.

Finał: J. Souza – Al. Gonzalez 6:4, 6:4.

Hongkong CH

Półfinały: Diyas – Y. Zhang 1:6, 6:2, 7:6 (2); Kulichkova – Parmentier 4:6, 6:3, 6:1.

Finał: Kulichkova – Diyas 6:2, 6:2.

Kategoria: