Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Jabeur - Kawa 6:4, 6:0; Riske-Amritraj - Chwalińska 3:6, 6:1, 6:0; Kerber - Linette 6:3, 6:3; C. Garcia - Raducanu 6:3, 6:3; Begu - Cocciaretto 6:4, 6:4; Niemeier - Kontaveit 6:4, 6:0; S. Zhang - Kostyuk 7:6 (6), 6:2; Tsurenko - Kalinina 3:6, 6:4, 6:3; Pegula - Vekic 6:3, 7:6 (2); Ostapenko - Wickmayer 6:2, 6:2; Minnen - Muguruza 6:4, 6:0; T. Maria - Cirstea 6:3, 1:6, 7:5; Parry - Hontama 6:3, 6:2; Bouzkova - A. Li 6:0, 6:3; Kar. Pliskova - Martincova 7:6 (1), 7:5; Dart - Masarova 6:1, 6:4; Goffin - Baez 6:1, 6:2, 6:4; S. Johnson - Peniston 6:3, 6:2, 6:4; Tiafoe - Marterer 6:2, 6:2, 7:6 (3); Otte - Ch. Harrison 3:1 i krecz Amerykanina; Kecmanovic - Tabilo 7:6 (4), 7:6 (3), 3:6, 6:3; Humbert - Ruud 3:6, 6:2, 7:5, 6:4; Djokovic - Kokkinakis 6:1, 6:4, 6:2; Bublik - Lajovic 7:6 (7), 6:2, 7:5; Norrie - Munar 6:4, 3:6, 5:7, 6:0, 6:2; Basilashvili - Halys 7:6 (7), 0:6, 7:5, 7:6 (5).
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w turniejach w Australii i Nowej Zelandii.

Sydney WTA

Pierwsza runda: Safarova – Schiavone 6:4, 6:4; Mattek-Sands – Bouchard 6:4, 6:3; Pironkova – Cirstea 6:4, 6:1; Kerber – Cibulkova 7:6 (5), 7:5; Lepchenko – S. Kuznetsova 6:3, 3:6, 7:5; Kanepi – Duval 6:1, 6:3; L. Davis – Gajdosova 6:4, 7:6 (8); Suarez Navarro – Ormaechea 3:6, 7:6 (5), 6:2; Makarova – Jankovic 6:4, 6:2; McHale – Cornet 6:7 (4), 6:2, 7:5; Wożniacka – Goerges 3:6, 6:2, 6:4.

Druga runda: Mattek-Sands – A. Radwańska 7:5, 6:2; Kerber – Kanepi 6:3, 6:4; Keys – Tomljanovic 6:0, 3:6, 7:6 (3); Kvitova – McHale 6:1, 6:0; Suarez Navarro – Makarova 7:6 (4), 6:3; Pironkova – Lepchenko 6:3, 6:2; Safarova – Wożniacka 6:4, 7:6 (7); Errani – L. Davis 7:5, 6:2.

Hobart WTA

Pierwsza runda: Cabeza Candela – Knapp 7:5, 6:4; S. Zhang – Jie Zheng 6:3, 6:1; Dellacqua – Van Uytvanck 6:4, 6:4; Muguruza – Mestach 6:1, 6:1; Riske – Pavlyuchenkova 6:3, 6:2; Jovanovski – A. Beck 7:5, 6:3; Mladenovic – Soler-Espinosa 6:7 (7), 6:4, 6:4; Stosur – Brengle 6:7 (4), 6:1, 7:6 (5), Wickmayer – Robson 4:6, 2:0 i krecz Brytyjki; Rogowska – Cadantu 7:6 (5), 6:1; Flipkens – Erakovic 6:4, 6:1; Zakopalova – Meusburger 7:5, 6:2; Niculescu – Rybarikova 6:2, 6:0; Vesnina – Puig 6:4, 6:4; Sanders – S. Peng 6:2, 6:2.

Druga runda: Riske – Dellacqua 7:5, 4:6, 6:3; Jovanovski – Rogowska 3:6, 6:2, 6:0.

Sydney ATP

Pierwsza runda: Istomin – Andujar 6:1, 6:2; J. Benneteau – Ebden 6:2, 6:2; Rosol – J. Sousa 7:6 (5), 4:6, 7:6 (1); Cilic – Struff 3:6, 6:3, 6:3; Stepanek – Groth 6:7 (6), 7:6 (5), 6:2; Mahut – R. Harrison 7:6 (2), 7:5; S. Stakhovsky – Berlocq 6:3, 6:4; Ramos – Querrey 4:6, 6:3, 6:4; Kavcic – J. Nieminen 6:4, 6:3; Matosevic – Fl. Mayer 6:2, 4:6, 6:3; Dolgopolov – Roger-Vasselin 6:3 i krecz Francuza; B. Tomic – M. Granollers 6:3, 6:0.

Auckland ATP

Pierwsza runda: Giraldo – Montanes 6:1, 7:6 (3); J. Sock – Mannarino 6:3, 6:4; H. Zeballos – Volandri 6:0, 7:6 (1); Lacko – J. Statham 6:3, 6:1; D. Young – Delbonis 7:5, 6:2; Kohlschreiber – Carreno Busta 6:2, 3:6, 7:5; Garcia-Lopez – Haase 4:6, 7:5, 7:6 (4); Bautista Agut – Gimeno-Traver 6:1, 3:6, 6:4; Paire – Przysiężny 6:4, 6:2; Lu – Sijsling 7:5, 7:6 (7); Klahn – Brands 7:5, 4:6, 6:3; S. Johnson – Baghdatis 7:5, 6:7 (3), 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności