Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą we Francji, Tajlandii, Australii i Panamie.

Paryż – WTA

Pierwsza runda: Flipkens – Barthel 6:3, 4:6, 6:2; Svitolina – Vinci 6:3, 0:6, 7:5; Voskoboeva – Voegele 5:7, 7:5, 7:6 (3); Mladenovic – Halep 7:6 (1), 6:4.

Druga runda: M. Sharapova – Hantuchova 6:0, 6:1; Pavlyuchenkova – Suarez Navarro 6:2, 3:6, 6:3; Kerber – Zakopalova 6:2, 7:5; Svitolina – Voskoboeva 6:1, 6:2; Flipkens – Meusburger 6:1, 6:3; Petkovic – Mladenovic 6:4, 6:2; Errani – Knapp 6:4, 6:3; Cornet – Zahlavova Strycova 6:3, 6:7 (2), 6:3.

Ćwierćfinały: Pavlyuchenkova – Kerber 5:7, 6:3, 7:6 (3); M. Sharapova – Flipkens 6:2, 6:2; Cornet – Petkovic 7:6 (6), 5:7, 6:3; Errani – Svitolina 6:2, 6:3.

Półfinały: Pavlyuchenkova – M. Sharapova 4:6, 6:3, 6:4; Errani – Cornet 7:6 (3), 3:6, 7:6 (5).

Finał: Pavlyuchenkova – Errani 3:6, 6:2, 6:3.

Pattaya City – WTA

Druga runda: Makarova – Zvonareva 6:0, 6:2; Kar. Pliskova – Kudryavtseva 4:6, 6:3, 6:4; Cirstea – Riske 6:3, 6:4; Goerges – S. Kuznetsova walkower (uraz Rosjanki); Hlavackova – Lisicki walkower (uraz Niemki); Date Krumm – Majeric 7:6 (4), 6:3; Vesnina – Lertpitaksinchai 6:3, 6:3; S. Peng – Dulgheru 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Kar. Pliskova – Cirstea 1:6, 7:6 (3), 6:0; Hlavackova – S. Peng 6:2, 7:5; Goerges – Vesnina 5:7, 6:3, 6:3; Makarova – Date Krumm 6:2, 4:6, 6:4.

Półfinały: Kar. Pliskova – Goerges 6:3, 4:6, 6:3; Makarova – Hlavackova 6:3, 0:6, 6:4.

Finał: Makarova – Kar. Pliskova 6:3, 7:6 (7).

Burnie – CH

Druga runda: O’Connell – J-P. Smith 6:2, 3:6, 6:2; Moriya – Matsui 6:4, 7:5; M. Reid – Udomchoke 6:7 (5), 7:5, 6:4; Bolt – Westerhof 7:6 (4), 6:7 (4), 7:5; Jenkins – Grills 6:1, 4:6, 6:; Y. Ito – Duckworth 6:4, 3:6, 6:3; Mitchell – T. Ito 4:6, 6:4, 6:2; Barton – G. Jones 4:6, 6:3, 7:6 (4).

Ćwiercfinały: Y. Ito – O’Connell 7:6 (3), 6:1; Jenkins – Barton 6:2, 6:7 (7), 7:6 (3); Moriya – Bolt 6:4, 6:4; M. Reid – Mitchel 6:4, 3:1 i krecz Bena.

Półfinały: M. Reid – Y. Ito 6:2, 6:1; Moriya – Jenkins 6:4, 6:4.

Finał: M. Reid – Moriya 6:3, 6:2.

Chitre – CH

Druga runda: Struvay – T. Daniel 7:6 (1), 2:6, 6:1; Lorenzi – Londero 7:5, 6:2; Odesnik – Trusendi 7:6 (7), 6:4; Ghem – Buchanan 7:6 (6), 6:7 (7), 7:6 (5); D. Kosakowski – G. Mezler 4:6, 7:6 (3), 7:6 (0); Jaziri – N. Barrientos 6:1, 6:3; J. Wang – Salamanca 7:5, 6:4; Falla – H. Cunha 6:3, 4:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Odesnik – Struvay 7:5, 6:4; Lorenzi – Ghem 6:2, 6:1; D. Kosakowski – Jaziri 7:6 (4), 7:6 (5); J. Wang – Falla walkower.

Półfinały: J. Wang – D. Kosakowski 7:6 (4), 7:5; Odesnik – Lorenzi 7:5, 6:2.

Finał: Odesnik – J. Wang 5:7, 6:4, 6:4.

Burnie – ITF

Druga runda: Ar. Rodionova – Sanders 6:4, 6:2; Pavlovic – Rajicic 6:1, 6:2; Paolini – Ferro 6:4, 3:6, 6:3; Linette – Patterson 6:7 (3), 6:4, 6:3; E. Perez – Fujiwara 5:7, 7:6 (3), 6:4; Eguchi – Gajdosova 6:3, 6:4; Kulichkova – Y-J. Chan 6:4, 6:2; Rogowska – Naydenova 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Pavlovic – Linette 6:3, 6:3; Kulichkova – Paolini 6:3, 6:0; Eguchi – Rogowska 6:4, 6:3; Ar. Rodionova – E. Perez 6:3, 6:2.

Półfinały: Eguchi – Pavlovic 6:3, 6:1; Kulichkova – Ar. Rodionova 7:6 (5), 6:4.

Finał: Eguchi – Kulichkova 4:6, 6:2, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności