Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Bencic - Vondrousova 7:5, 2;6, 6:3; Svitolina - Rybakina 1:6, 7:6 (5), 6:4; Carreno Busta - Djokovic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pigossi/Stefani - V. Kudermetova/Vesnina 4:6, 6:4, 11:9; Barty/Peers - Stojanovic/Djokovic walkower.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą we Francji, Chorwacji, Chile, Australii, Indiach i USA.

Montpellier – ATP

Ćwierćfinały: Janowicz – Roger-Vasselin 6:2, 6:4; J. Nieminen – Gicquel 6:3, 3:6, 7:6 (5); Monfils – Istomin 6:4, 6:4; Gasquet – Olivetti 6:4, 6:2.

Półfinały: Monfils – J. Nieminen 6:2, 3:6, 6:1; Gasquet – Janowicz 7:6 (6), 7:6 (4).

Finał: Monfils – Gasquet 6:4, 6:4.

Zagrzeb – ATP

Ćwierćfinały: Phau – Sela 6:4, 6:3; Cilic – Dodig 7:5, 6:4; D. Evans – Kohlschreiber 6:4, 2:6, 6:4; Haas – An. Kuznetsov 7:6 (6), 6:4.

Półfinały: Cilic – Phau 6:3, 6:4; Haas – D. Evans 5:7, 6:4, 6:3.

Finał: Cilic – Haas 6:3, 6:4.

Vina del Mar – ATP

Ćwierćfinały: Giraldo – Garcia-Lopez 3:6, 6:4, 6:2; L. Mayer – Gimeno-Traver 3:6, 7:5, 6:3; Fognini – Chardy 6:4, 3:6, 6:2; Almagro – T. Daniel 6:2, 7:5.

Półfinały: L. Mayer – Giraldo 7:6 (2), 6:3; Fognini – Almagro 6:4, 1:6, 7:6 (5).

Finał: Fognini – L. Mayer 6:2, 6:4.

West Lakes – CH

Ćwierćfinały: Klahn – J-P. Smith 6:3, 7:6 (4); Duckworth – Jenkins 7:5, 6:1; Moriya – Barton 6:4, 1:6, 6:3; T. Ito – Banes 6:1, 6:2.

Półfinały: Klahn – Moriya 6:3, 6:4; T. Ito – Duckworth 3:0 i krecz Australijczyka.

Finał: Klahn – T. Ito 6:3, 7:6 (9).

Chennai – CH

Ćwierćfinały: Devvarman – Samper-Montana walkower (uraz Hiszpana); Bhambri – Pouille 3:6, 6:2, 6:2; Donskoy – S. Singh 7:5, 6:4; Kydryavtsev – Myneni 6:0, 6:2.

Półfinały: Bhambri – Devvarman 6:2, 6:4; Kudryavtsev – Donskoy 7:6 (4), 6:3.

Finał: Bhambri – Kudryavtsev 4:6, 6:3, 7:5.

Dallas – CH

Ćwierćfinały: V. Estrella – McGee 7:6 (5), 6:2; S. Johnson – E. King 6:3, 6:2; Puetz – Groth 7:6 (5), 6:1; Jaziri – R. Williams 2:6, 6:4, 7:6 (6).

Półfinały: S. Johnson – V. Estrella 6:1, 6:1; Jaziri – Puetz 6:4, 5:7, 6:3.

Finał: S. Johnson – Jaziri 6:4, 6:4.

Launceston – ITF

Ćwierćfinały: Rogowska – Broady 6:0, 7:5; Hozumi – Hadzic 7:6 (5), 6:2; E. Sema – Y. Zhang 6:2, 6:1; Pavlovic – Kulichkova 7:6 (5), 6:1.

Półfinały: Rogowska – Hozumi 6:3, 3:6, 6:2; Pavlovic – E. Sema 6:2, 6:0.

Finał: Rogowska – Pavlovic 5:7, 6:4, 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności