Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Holandii, Argentynie, Katarze, Włoszech, Indiach, Francji i USA.

Doha – WTA

Pierwsza runda: A. Beck – Barthel (5), 6:2; S. Peng – Petrova 7:6 (5), 7:5; Hsieh – Pennetta 7:5, 6:3; V. Williams – Martic 6:2, 6:2; Pironkova – Vinci 6:3, 6:3; Cetkovska – Stephens 7:5, 6:1; Kanepi – Lepchenko 6:3, 6:4; Pavlyuchenkova – Majeric 5:7, 6:2, 6:3; S. Zhang – Zanevska 6:3, 6:2; Cepelova – Mladenovic 6:4, 7:6 (5); Rybarikova – Schiavone 7:5, 4:6, 7:6 (3); Cirstea – Kudryavtseva 2:6, 6:1, 7:5; Lucic-Baroni – Meusburger 4:6, 6:2, 6:3; Kar. Pliskova – Buyukakcay 6:3, 6:3; Voegele – Cornet 7:6 (6), 7:5; Knapp – C. Garcia 6:4, 6:1; Niculescu – Al Nabhani 6:1, 6:0; Wickmayer – Petkovic 6:4, 6:4; Kleybanova – Cibulkova 5:5 i krecz Słowaczki; Safarov – Flipkens 5:7, 6:4, 6:4; Zakopalova – Svitolina 6:2, 6:4; Ivanovic – Hantuchova 7:5, 1:0 i krecz Słowaczki; Mattek-Sands – Bouchard 7:5, 6:1; Stosur – Erakovic 6:4, 6:2.

Rotterdam – ATP

Pierwsza runda: Mathieu – Dodig 4:6, 7:6 (2), 6:4; Berrer – Huta Galung 6:4, 2:6, 6:3; Berdych – Seppi 6:3, 6:3; Tsonga – Fl. Mayer 4:6, 6:3, 6:1; Kohlschreiber – S. Stakhovsky 6:2, 7:5; Gulbis – Istomin 6:4, 7:6 (4); Cilic – Rosol 6:2, 6:2; Sijsling – Jużny 6:2, 6:2; Dimitrov – Tursunov 6:2, 1:6, 6:4; Janowicz – J. Benneteau 3:6, 6:4, 6:4.

Memphis – ATP

Pierwsza runda: Vesely – Matosevic 6:3, 6:2; Russell – Przysiężny 3:6, 6:3, 6:1; Smyczek – Kyrgios 6:7 (5), 6:4, 6:3; Karlovic – Ebden 7:5, 6:4; Kukushkin – Gabashvili 7:6 (9), 7:5; Baghdatis – R. Ram 6:3, 6:4; B. Becker – Lacko 6:3, 6:2; Al. Kuznetsov – Goffin 6:4, 6:3; J. Sock – Mannarino 7:5, 1:6, 7:6 (5); R. Harrison – Phau 6:3, 6:4; Bogomolov – Querrey 2:6, 6:4, 7:6 (7).

Buenos Aires – ATP

Pierwsza runda: Pella – Garcia-Lopez 7:6 (6), 6:4; M. Granollers – Al. Bedene 7:5, 3:6, 6:2; Andujar – Delbonis 3:6, 7:5, 6:1; Berlocq – J. Sousa 6:4, 6:2; Robredo – Carreno Busta 6:4, 6:4; Dolgopolov – P. Cuevas; Chardy – Al. Gonzalez; Giraldo – Montanes; Gimeno-Traver – Ramirez Hidalgo; Volandri – Garin; Alund – Haase; Almagro – H. Zeballos; L. Mayer – Arguello 6:3, 6:4; Fognini – Reister 7:5, 6:2; Ferrer – Max. Gonzalez 7:6 (7), 6:4; Ramos -Monaco 6:7 (3), 6:4, 6:2.

Kalkuta – CH

Pierwsza runda: D. Cox – S. Singh 1:6, 7:5, 6:4; Devvarman – Safwat 6:4, 6:4; Guez – Ze Zhang 7:6 (1), 6:0; Albot – Diez 6:2, 3:6, 6:4; Chiudinelli – Marchenko 7:6 (3), 6:4; Ti Chen – Vardhan 6:3, 6:2; Nedovyesov – Machado 6:2, 6:4; Menendez – Fabbiano 6:4, 6:2; G. Granollers – Samper-Montana 6:3, 6:1; Kudryavtsev – Pouille 6:3, 6:1; Bozoljac – Yang 6:3, 6:2; Bhambri – Huang 4:6, 6:3, 6:1; Velotti – Rola 7:6 (3), 6:4; Munoz de la Nava – Michon 6:3, 6:3; Soeda – Angelinos 6:3, 3:6, 7:5; Donskoy – Myneni 6:4, 6:2.

Quimper – CH

Pierwsza runda: M. Rodrigues – Androic 7:5, 7:6 (3); Burquier – Gigounon 6:1 i krecz Belga; Eysseric – Sakharov 6:3, 6:7 (2), 6:2; Basic – An. Martin 7:6 (3), 4:6, 7:5; Ouanna – Ungur 7:6 (4), 6:4; G. Muller – Gombos 6:4, 6:4; Mertl – Halys 7:6 (5), 6:1; Olivetti – Ouahab 7:6 (5), 6:3; Coco – Schoorel 7:6 (5), 6:7 (1), 6:4; Herbert – Marie 6:7 (5), 6:3, 6:3; Millot – Krajinovic 6:3, 6:3; Copil – Teixeira 4:6, 6:4, 7:6 (6); Rufin – O. Rochus 6:3, 6:4; Authom – J. Ward 6:2, 6:2.

Bergamo – CH

Pierwsza runda: Fucsovics – Gerasimov 6:3, 7:6 (3); Kravchuk – Donati 6:4, 7:6 (7); Berankis – M. Fischer 7:5, 6:3; Grigelis – Falgheri 7:6 (5), 7:5; A. Beck – Krajicek 6:2, 6:4; Struff – Cipolla 6:3, 6:3; Giustino – Dzumhur 6:3, 2:6, 6:4; Mecir – A. Pavic 6:4, 7:6 (9); Bachinger – Desein 6:4, 6:4; Mat. Viola – K. Beck 7:6 (7), 6:3; Corrie – Cecchinato 7:6 (8), 6:3; Arnaboldi – Dustov 7:6 (5), 6:4; Brown – Ilhan 6:7 (4), 7:5, 6:4; Bolelli – Gaio 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności