Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Holandii, Argentynie, Katarze, Włoszech, Indiach, Francji i USA.

Doha – WTA

Druga runda: A. Beck – Pironkova 6:7 (5), 6:2, 6:2; Kleybanova – Voegele 6:3, 6:2; Na Li – Rybarikova 6:1, 5:7, 6:2; Errani – Hsieh 6:0, 6:4; Lucic-Baroni – Pavlyuchenkova 6:4, 6:1; Zakopalova – Ivanovic 4:6, 6:1, 6:3; Jankovic – Knapp 6:0, 6:2; Kerber – Kar. Pliskova 7:6 (2), 6:4; Kvitova – V. Williams 6:2, 2:6, 7:6 (7); Niculescu – Mattek-Sands 6:1, 3:6, 6:3; Safarova – S. Peng 6:2, 5:7, 6:4; Cepelova – Stosur 6:4, 4:6, 6:1; Cetkovska – Z. Zhang 6:3, 4:6, 6:3; Halep – Kanepi 6:4, 3:6, 7:6 (5); Wickmayer – Wożniacka 6:4, 7:5; A. Radwańska – Cirstea 7:5, 6:0.

Trzecia runda: Jankovic – Kleybanova 6:1, 6:2; Cetkovska – Na Li 7:6 (2), 2:6, 6:4; Errani – Niculescu 2:6, 7:5, 6:1; Kvitova – Safarova 7:6 (2), 5:7, 6:2; A. Radwańska – Lucic-Baroni 6:4, 0:1 i krecz Chorwatki (kontuzja pleców); Kerber – Zakopalova 6:2, 6:3; Wickmayer – Cepelova 1:6, 6:2, 6:0; Halep – A. Beck 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: A. Radwańska – Wickmayer 6:2, 6:1; Kerber – Cetkovska 6:1, 6:0; Jankovic – Kvitova 6:1, 6:3; Halep – Errani 6:2, 6:0.

Półfinały: Kerber – Jankovic 6:1, 7:6 (5); Halep – A. Radwańska 7:5, 6:2.

Finał: Halep – Kerber 6:2, 6:3.

Rotterdam – ATP

Pierwsza runda: Mahut – Brands 7:5, 6:3; Haas – Verdasco 6:7 (4), 7:6 (1), 7:5; Gasquet – De Bakker 6:7 (5), 7:6 (2), 6:3; Thiem – J. Nieminen 6:4, 4:6, 6:4; Del Potro – Monfils 7:6 (6), 6:3; A. Murray – Roger-Vasselin 6:3, 6:3.

Druga runda: Janowicz – Haas 6:4, 6:4; Berdych – Mahut 6:4, 6:3; Del Potro – Mathieu 6:2, 7:6 (2); Cilic – Tsonga 6:4, 6:4; Gulbis – Dimitrov 6:4, 7:6 (3); Kohlschreiber – Gasquet 7:5, 7:5; A. Murray – Thiem 6:4, 3:6, 6:3; Sijsling – Berrer 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Berdych – Janowicz 6:7 (9), 6:2, 6:4; Gulbis – Del Potro 6:3, 6:4; Cilic – A. Murray 6:3, 6:4; Sijsling – Kohlschreiber 6:2, 2:6, 6:1.

Półfinały: Berdych – Gulbis 6:3, 6:2; Cilic – Sijsling 5:7, 6:3, 6:2.

Finał: Berdych – Cilic 6:4, 6:2.

Memphis – ATP

Pierwsza runda: Kudla – D. Young 6:1, 6:1.

Druga runda: Russell – Smyczek 6:2, 7:6 (5); J. Sock – Vesely 6:2, 6:1; Bogomolov – R. Harrison 6:3, 2:6, 6:2; Nishikori – B. Becker 6:4, 6:4; Al. Kuznetsov – Kukushkin 2:6, 6:3, 7:6 (1); Lu – Kudla 3:6, 6:3, 6:3; L. Hewitt – Baghdatis 1:6, 6:2, 6:0; Karlovic – F. Lopez 7:6 (2), 6:4.

Ćwierćfinały: Nishikori – Bogomolov 3:6, 6:3, 6:2; Russell – L. Hewitt 6:3, 7:6 (4); Lu – Al. Kuznetsov 6:1, 6:4; Karlovic – J. Sock 7:6 (4), 6:7 (3), 6:3.

Półfinały: Nishikori – Rusell 6:3, 6:2; Karlovic – Lu 6:1 i krecz Tajwańczyka.

Finał: Nishikori – Karlovic.

Buenos Aires – ATP

Pierwsza runda: Chardy – Al. Gonzalez 6:4, 7:5; Gimeno-Traver – Ramirez Hidalgo 7:5, 6:2; Dolgopolov – P. Cuevas 6:3, 4:6, 7:6 (5); Almagro – H. Zeballos 6:2, 7:5.

Druga runda: Andujar – M. Granollers 6:3, 6:0; Robredo – Pella 4:6, 6:1, 6:4; Fognini – L. Mayer 6:7 (4), 6:3, 6:2; Haase – Berlocq 6:2, 6:7 (4), 6:2; Chardy – Dolgopolov 6:3, 3:6, 7:6 (3); Almagro – Gimeno-Traver 1:6, 7:5, 6:4; Ferrer – Giraldo 6:4, 7:6 (1); Ramos – Volandri 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Robredo – Haase 6:1, 2:0 i krecz Holendra; Fognini – Andujar 6:4, 6:3; Ferrer – Ramos 6:1, 6:2; Almagro – Chardy 7:6 (7), 6:3.

Półfinały: Fognini – Robredo 3:6, 7:5, 6:3; Ferrer – Almagro 6:4, 6:2.

Finał: Ferrer – Fognini 6:4, 6:3.

Kalkuta – CH

Druga runda: Guez – G. Granollers 7:5, 6:3; Menendez – Albot 6:4, 7:6 (3); Devvarman – Kudryavtsev 6:3, 6:3; Donskoy – Bhambri 6:3, 6:4; Bozoljac – Soeda 6:4, 6:3; Nedovyesov – D. Cox 6:3, 4:6, 6:4; Ti Chen – Chiudinelli 7:5, 6:7 (0), 6:3; Velotti – Munoz de la Nava 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Devvarman – Menendez 4:6, 6:1, 6:3; Donskoy – Ti Chen 6:4, 6:4; Nedovyesov – Guez 6:1, 6:3; Bozoljac – Velotti 6:4, 6:4.

Półfinały: Bozoljac – Nedovyesov 0:6, 7:5, 6:3; Donskoy – Devvarman 3:6, 7:5, 6:2.

Finał: Bozoljac – Donskoy 6:1, 6:1.

Quimper – CH

Pierwsza runda: Serra – TK. Wang 6:3, 7:5; Laaksonen – Gicquel 6:4, 6:1.

Druga runda: Olivetti – Basic 6:3, 7:6 (3); G. Muller – Eysseric 6:1, 6:7 (5), 6:1; M. Rodrugues – Authom 6:3, 2:1 i krecz Belga; Burquier – Ouanna 7:6 (4), 7:6 (3); Mertl – Laaksonen 6:4, 6:4; Millot- Rufin 6:4, 7:6 (4); Herbert – Serra 6:7 (3), 6:4, 7:6 (4); Copil – Coco 4:6, 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: G. Muller – Mertl 7:6 (7), 7:6 (6); Burquier – M. Rodrigues 6:2, 7:6 (5); Millot – Olivetti 3:6, 6:3, 7:5; Herbert – Copil 7:6 (5), 7:6 (3).

Półfinały: Herbert – G. Muller 6:4, 6:7 (2), 7:6 (4); Millot – Burquier 7:5, 6:4.

Finał: Herbert – Millot 7:6 (5), 6:3.

Bergamo – CH

Pierwsza runda: Trevisan – J. Pospisil 6:3, 6:4; Hernych – Quinzi 7:6 (6), 6:0.

Druga runda: Fucsovics – Berankis 6:3, 6:4; A. Beck – Kravchuk 7:6 (5), 7:6 (5); Arnaboldi – Mat. Viola 7:6 (8), 6:2; Struff – Mecir 6:3, 6:7 (7), 7:6 (4); Grigelis – Corrie 7:5, 6:7 (7), 6:4; Trevisan – Giustino 4:6, 6:3, 6:2; Brown – Hernych 1:6, 7:5, 6:3; Bolelli – Bachinger 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Struff – A. Beck 6:3, 7:6 (7); Arnaboldi – Fucsovics 6:3, 6:4; Brown – Grigelis 6:4, 6:7 (5), 7:6 (4); Bolelli – Trevisan 6:7 (5), 6:3, 6:4.

Półfinały: Struff – Arnaboldi 6:2, 6:4; Bolelli – Brown 6:3, 2:6, 6:4.

Finał: Bolelli – Struff 7:6 (6), 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności