Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000 - eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą we Francji, USA, Brazylii, ZEA, Indiach, Kazachstanie i Meksyku.

Dubaj – WTA

Druga runda: Pennetta – A. Radwańska 6:4, 6:1; Wożniacka – A. Beck 6:4, 6:4; V. Williams – Ivanovic 6:2, 6:1; Jankovic – Safarova 7:5, 6:4; Cornet – Flipkens 6:3, 6:4; Cirstea – Errani 6:2, 5:7, 6:1; Suarez Navarro – Kvitova 1:6, 6:4, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: V. Williams – Pennetta 6:3, 7:5; Wożniacka – Cirstea 6:1, 6:2; S. Williams – Jankovic 6:2, 6:2; Cornet – Suarez Navarro 7:5, 6:3.

Półfinały: V. Williams – Wożniacka 6:3, 6:2; Cornet – S. Williams 6:4, 6:4.

Finał: V. Williams – Cornet 6:3, 6:0.

Rio de Janeiro – WTA

Pierwsza runda: Friedsam – N. Kichenok 6:2, 6:3; Nara – Hsieh 6:3, 6:2.

Druga runda: Piter – Pfizenmaier 5:7, 6:3, 6:1; Ormaechea – Bertens 7:5, 7:5; Burnett – Van Uytvanck 0:6, 6:3, 6:2; Zakopalova – Soler-Espinosa 6:4, 6:1; Nara – Friedsam 6:0, 7:6 (3); Begu – Cepede Royg 6:3, 5:7, 6:1; Dominguez Lino – Scheepers 2:6, 7:6 (7), 6:1; T. Pereira – Mayr-Achleitner 6:2, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Nara – Dominquez Lino 7:6 (5), 2:0 i krecz Hiszpanki; Zakopalova – Piter 6:4, 6:0; T. Pereira – Begu 6:4, 6:4; Burnett – Ormaechea 5:7, 6:2, 7:5.

Półfinały: Nara – Burnett 6:4, 3:6, 6:2; Zakopalova – T. Pereira 6:2, 6:1.

Finał: Nara – Zakopalova 6:1, 4:6, 6:1.

Marsylia – ATP

Pierwsza runda: Struff – Guez 3:6, 6:1, 6:1; Bautista Agut – Brown 7:5, 3:6, 6:4; Llodra – Lacko 6:3, 7:6 (2); Berankis – Hajek 6:5 i krecz Czecha; Mahut – K. De Schepper 7:6 (2), 6:3; J. Benneteau – Huta Galung 6:1, 6:4.

Druga runda: Tsonga – N. Davydenko 7:6 (4), 7:6 (8); Gasquet – Kavcic 6:3, 6:3; Roger-Vasselin – S. Stakhovsky 7:6 (2), 6:4; Mahut – Berankis 7:6 (5), 6:3; Dodig – Kamke 6:7 (4), 6:0, 6:3; Struff – J. Benneteau 4:6, 7:6 (3), 6:3; Gulbis – Bautista Agut 6:3, 5:7, 6:4; Llodra – Seppi 7:6 (3), 6:4.

Ćwierćfinały: Gasquet – Dodig 7:5, 6:3; Gulbis – Mahut 6:3, 7:6 (1); Tsonga – Roger-Vasselin 6:7 (3), 6:2, 6:2; Struff – Llodra 6:4, 6:3.

Półfinały: Gulbis – Gasquet 6:3, 6:2; Tsonga – Struff 7:6 (4), 7:5.

Finał: Gulbis – Tsonga 7:6 (5), 6:4.

Rio de Janeiro – ATP

Druga runda: Andujar – Klizan walkower; Robredo – Lajovic 6:2, 6:1; Bellucci – Monaco 4:6, 6:3, 6:3; Ferrer – Delbonis 7:6 (2), 6:1; Dolgopolov – Bagnis 6:7 (4), 6:2, 7:6 (4); Fognini – P. Cuevas 7:6 (1), 4:6, 6:3; Nadal – Montanes 6:1, 6:2; J. Sousa – Ramos 7:6 (6), 2:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Dolgopolov – Fognini 6:1, 6:1; Ferrer – Bellucci 4:6, 6:3, 6:3; Andujar – Robredo 6:1, 6:1; Nadal – J. Sousa 6:1, 6:0.

Półfinały: Dolgopolov – Ferrer 6:4, 6:4; Nadal – Andujar 2:6, 6:3, 7:6 (10).

Finał: Nadal – Dolgopolov 6:3, 7:6 (3).

Delray Beach – ATP

Pierwsza runda: Cilic – B. Becker 6:1, 6:3.

Druga runda: F. Lopez – Mannarino 4:6, 6:4, 6:2; K. Anderson – Karlovic 1:0 i krecz Chorwata; S. Johnson – Haas 6:4, 2:6, 7:6 (2); Matosevic – L. Hewitt 7:6 (2) i krecz Lleytona; Cilic – R. Harrison 6:3, 6:4; Gabashvili – Nishikori 4:2 i krecz Japończyka; Isner – Sela 3:6, 6:1, 7:6 (5); R. Williams – Baghdatis 6:7 (7), 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: K. Anderson – Matosevic 6:7 (3), 6:3, 6:3; S. Johnson – F. Lopez 6:3, 6:2; Cilic – Gabashvili 6:2, 6:3; Isner – R. Williams 4:6, 6:3, 6:2.

Półfinały: K. Anderson – S. Johnson 6:2, 6:4; Cilic – Isner 7:6 (5), 6:3.

Finał: Cilic – K. Anderson 7:6 (6), 6:7 (7), 6:4.

Astana – CH

Pierwsza runda: Ilhan – Lobkov 6:2, 6:4; G. Muller – J. Pospisil 7:6 (5), 7:5; Molchanov – Weintraub 6:1, 6:3; Marie – Kravchuk 6:7 (6), 7:6 (4), 6:4.

Druga runda: Dustov – Mertl 4:6, 7:6 (5), 6:4; Krajinovic – Cipolla 6:4, 6:1; Golubev – Korolev 6:1, 6:1; Mat. Viola – Zhyrmont 4:6, 7:5, 6:1; Kudryavtsev – Molchanov 7:5, 6:4; Ilhan – Yevseyev 3:6, 6:3, 6:3; Basilashvili – Marie 6:2, 7:6 (5); G. Muller – Gerasimov 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Basilashvili – Krajinovic 6:3, 7:5; Dustov – Mat. Viola 7:6 (3), 4:6, 6:3; Golubev – Kudryavtsev 6:1, 6:2; G. Muller – Ilhan 7:6 (7), 6:2.

Półfinały: Golubev – Basilashvili 3:6, 6:2, 6:1; G. Muller – Dustov 6:3, 7:6 (4).

Finał: Golubev – G. Muller 6:4, 6:4.

New Delhi – CH

Druga runda: Devvarman – Di Wu 6:2, 6:2; Ze Zhang – Chiudinelli 7:5, 6:4; Marchenko – Michon 3:6, 6:2, 6:4; Bozoljac – Safwat 6:3, 6:1; Albot – Rola 6:4, 5:7, 6:4; Nedovyesov – Sugita 4:6, 6:3, 7:6 (3); Donskoy – Bachinger 7:5, 6:1; Pouille – Fabbiano 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Devvarman – Ze Zhang 6:2 i krecz Chińczyka; Nedovyesov – Pouille 6:2, 6:4; Donskoy – Albot 6:2, 6:2; Bozoljac – Marchenko 6:4, 7:6 (7).

Półfinały: Devvarman – Donskoy 6:4, 6:2; Nedovyesov – Bozoljac 4:6, 7:6 (3), 6:3.

Finał: Devvarman – Nedovyesov 6:3, 6:1.

Morelos – CH

Pierwsza runda: Reyes-Varela – G. Lapentti 6:7 (5), 7:6 (4), 6:3.

Druga runda: Jaziri – Giannessi 6:1, 6:0; D. Kosakowski – Buchanan 6:3, 6:4; Meister – Spir 6:4, 7:6 (5); H. Cunha – Souto 6:3, 4:6, 6:4; R. Ram – Jung 6:4, 6:4; V. Estrella – Puetz 6:7 (5), 6:4, 6:2; Salamanca – An. Martin 7:6 (4), 7:6 (2); G. Melzer – Reyes-Varela 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: R. Ram – Meister 6:4, 7:5; G. Melzer – Salamanca 6:4, 6:4; Jaziri – D. Kosakowski 6:3, 5:7, 7:6 (5); V. Estrella – H. Cunha 7:5, 6:2.

Półfinały: G. Melzer – Jaziri 6:4, 6:2; V. Estrella – R. Ram 6:4, 7:6 (4).

Finał: G. Melzer – V. Estrella 6:1, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności