Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w ZEA, Brazylii, Meksyku, Francji, Ekwadorze i Chinach.

Acapulco – WTA

Pierwsza runda: McHale – Mladenovic 6:4, 6:2; Date-Krumm – Voegele 3:6, 7:6 (5), 6:4; Tomljanovic – Rybarikova 6:1, 6:3; Jovanovski – T. Black 6:4, 7:5; Erakovic – A. S. Sanchez 6:2, 6:2; Cibulkova – U. Radwańska 6:3, 6:4; S. Zhang – Keys 4:6, 6:1, 6:4; Wozniak – Barty 7:6 (5), 5:7, 6:2; Kanepi – Cepelova 6:1, 3:6, 6:2; Wickmayer – Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Fichman – Meusburger 6:1, 6:3; Duval – I. Melzer 6:2, 6:4; Arruabarrena – Voskoboeva 6:2, 6:4; Bouchard – Peer 6:2, 6:2; C. Garcia – Dominguez Lino 6:4, 7:6. (6); Goerges – Zacarias 6:0, 6:1.

Florianapolis – WTA

Pierwsza runda: Muguruza – V. King 6:2, 3:6, 7:5; Shvedova – Soler-Espinosa 7:6 (1), 7:6 (1); Scheepers – Glushko 4:6, 6:0, 6:3; Zahlavova Strycova – Schiavone 6:4, 1:6, 7:5; Cadantu – Ce 6:1, 6:3; Niculescu – A. Schmiedlova 6:0, 4:6, 6:2; Pfizenmaier – Mayr-Achleitner 6:4, 3:6, 7:5; Suarez Navarro – Babos 6:2, 6:2; Ormaechea – Haddad Maia 6:1, 6:2; Bertens – Karatantcheva 6:4, 1:6, 6:2; Kovinic – P. Goncalves 6:3, 6:1; Van Uytvanck – Hsieh 6:3, 6:2; Dulgheru – Duque-Marino 6:1, 7:6 (5); Zakopalova – Vekic 6:3, 6:3; A. Lim – J. Larsson 7:6 (5), 2:6, 6:4; T. Pereira – Torro-Flor 6:4, 6:3.

Druga runda: Cadantu – Pfizenmaier 6:2, 6:3; Shvedova – Zahlavova Strycova 6:2, 7:5; Muguruza – Scheepers 6:2, 6:1.

Dubaj – ATP

Pierwsza runda: Tursunov – Lacko 7:5, 6:1; Bautista Agut – Ungur 6:1, 6:3; Seppi – Fl. Mayer 4:6, 6:1, 7:5; Federer – B. Becker 6:1, 6:4; Kohlschreiber – De Bakker 6:3, 6:3; Berdych – Copil 6:3, 6:4; Jużny – Przysiężny 6:3, 6:4; Rosol – Brands 7:6 (4), 6:4; Stepanek – Russell 5:7, 6:3, 6:1; Jaziri – Sijsling 0:6, 6:4, 7:6 (4); Devvarman – Del Potro 7:6 (3) i krecz Argentyńczyka; S. Stakhovsky – Dodig 7:6 (6), 6:7 (4), 6:2; J. Ward – Gabashvili 2:6, 6:4, 7:6 (6); N. Davydenko – Golubev 7:6 (6), 6:4; N. Djokovic – Istomin 6:3, 6:3; Tsonga – Hanescu 6:2, 6:4.

Sao Paulo – ATP

Pierwsza runda: Pella – L. Mayer 7:6 (4), 6:7 (3), 7:6 (4); J. Souza – Haase 7:5, 6:4; H. Zeballos – P. Cuevas 7:6 (3), 3:6, 6:3; Montanes – Al. Bedene 6:2, 6:2; Delbonis – Volandri 6:1, 6:2; A. Haider-Maurer – Reister 6:2, 4:6, 6:1; R. Dutra Silva – Garcia-Lopez 1:6, 7:5, 6:3; Lorenzi – Riba 7:5, 6:3; Starace – Al. Gonzalez 4:6, 6:2, 6:3; Klizan – Clezar 6:4, 6:3; Ramos – G. Elias 6:3, 3:6, 6:2; Bellucci – Giraldo 4:6, 7:5, 6:3.

Acapulco – ATP

Pierwsza runda: Sela – Falla 6:1, 6:4; Chardy – Ebden 7:5, 6:0; Querrey – Hank 6:7 (5), 6:4, 6:3; Karlovic – Isner 7:6 (4), 7:6 (5); F. Lopez – Roger-Vasselin 6:4, 6:2; K. Anderson – S. Robert 6:2, 7:6 (7); J. Sousa – Mannarino 1:6, 6:2, 6:2; Gulbis – Lu 6:1, 6:1; Ferrer – Kukushkin 6:2, 6:3; Simon – Smyczek 6:1, 6:2; Dolgopolov – V. Pospisil 6:2, 6:2; Dimitrov – Matosevic 7:5, 6:1; D. Young – J. Nieminen 6:3, 6:3; Baghdatis – Reyes-Varela 6:2, 6:4; Goffin – Kubot 6:4, 2:6, 6:4; A. Murray – Andujar 3:6, 6:1, 6:2.

Guangzhou – CH

Pierwsza runda: Sorensen – Gong 6:2, 7:6 (1); Venus – Yang 6:4, 3:6, 6:1; Bachinger – Mitchell 7:5, 6:0; Sugita – Gao 6:3, 6:1; M. Reid – Safwat 7:6 (8), 6:4; Machado – Ouyang 6:2, 7:5; M. Fischer – Fabbiano 6:2, 7:6 (4); Neuchrist – Liu 6:3, 7:5; Soeda – C. Wang 6:2, 6:2; Huang – Albot 6:2, 6:2; R. Ghedin – T. Ito 7:6 (4), 6:4; Moriya – Matsui 6:2, 2:0 i krecz; Weintraub – Langer 7:5, 6:3; Di Wu – Ti Chen 7:6 (6), 6:7 (6), 6:3; Rola – G. Granollers 4:6, 6:3, 6:2; Ze Zhang – Van der Merwe 6:2, 6:4.

Cherbourg – CH

Pierwsza runda: Berankis – Burquier 6:2, 6:2; Bolelli – Desein 6:3, 6:1; Olivetti – Arnaboldi 7:5, 7:6 (3); Mertl – D. Evans 4:6, 6:4, 6:3; Gombos – T. Daniel 7:6 (1), 7:6 (6); J. Pospisil – Fucsovics 6:2, 6:1; Guez – Grigelis 6:0, 6:2; Cipolla – Basilashvili 3:6, 7:5, 6:4; Cecchinato – Serra 4:6, 7:6 (5), 6:2; K. De Schepper – Kravchuk 4:6, 6:4, 7:5; Pouille – Teixeira 6:3, 6:3; Millot – Mat. Viola 6:2, 6:1.

Salinas – CH

Pierwsza runda: Dellien – Alund 6:3, 6:4; Schwank – Molteni 7:6 (2), 6:4; Trungelliti – Giannessi 4:6, 6:3, 7:6 (3); Witten – Correa 6:0, 6:1; J. Pereira – M. Estevez 6:4, 7:6 (5); Salamanca – J. Hernandez 7:6 (5), 7:6 (0); Souto – N. Barrientos 6:3, 6:3; Olivo – G. Lapentti 7:6 (7), 6:3; E. Gomez – Romboli 6:3, 6:3; Collarini – Duran 5:7, 6:4, 6:4; An. Martin – Lama 6:3, 6:2; G. Melzer – T. K. Wang 6:2, 6:4; V. Estrella – Lopez-Perez 6:4, 6:4; Londero – Struvay 5:7, 7:5, 6:2; Garin – Malla 7:6 (7), 6:2; Campozano – Buchanan 6:4, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności