Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Bencic - Vondrousova 7:5, 2;6, 6:3; Svitolina - Rybakina 1:6, 7:6 (5), 6:4; Carreno Busta - Djokovic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pigossi/Stefani - V. Kudermetova/Vesnina 4:6, 6:4, 11:9; Barty/Peers - Stojanovic/Djokovic walkower.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w USA i Rosji.

Indian Wells – WTA

Trzecia runda: Na Li – Kar. Pliskova 6:3, 6:4; Wożniak – Pavlyuchenkova 6:1, 6:7 (3), 6:0; Pennetta – Stosur 6:4, 3:6, 6:1; Giorgi – Sharapova 6:3, 4:6, 7:5; Kvitova – S. Kuznetsova 6:3, 2:6, 6:0; Kleybanova – Torro-Flor 6:1, 6:3; Cibulkova – Makarova 6:4, 7:5; Stephens – Ivanovic 7:6 (3), 6:4.

Czwarta runda: A. Radwańska – Cornet 7:5, 6:3; Halep – Bouchard 6:2, 1:6, 6:4; Jankovic – Wożniacka 6:3, 6:1; Dellacqua – L. Davis walkower; Pennetta – Giorgi 6:2, 6:1; Stephens – Kleybanova 6:3, 7:5; Cibulkova – Kvitova 6:3, 6:2; Na Li – Wożniak 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Halep – Dellacqua 6:2, 6:2; A. Radwańska – Jankovic 7:5, 2:6, 6:4.

Indian Wells – ATP

Trzecia runda: A. Murray – Vesely 6:7 (2), 6:4, 6:4; Fognini – Monfils 6:2, 3:6, 7:5; Federer – Tursunov 7:6 (7), 7:6 (2); Raonic – Falla 6:4, 6:3; Wawrinka – Seppi 6:0, 6:2; K. Anderson – Donskoy 4:6, 6:0, 6:3; Dolgopolov – Nadal 6:3, 3:6, 7:6 (5); Haas – Nishikori 7:6 (3), 6:2; Bautista-Agut – J. Nieminen 6:2, 4:6, 7:6 (6); Cilic – Robredo 6:4, 6:3; Verdasco – Gasquet 7:6 (5), 6:1; F. Lopez – Kukushkin 1:6, 6:3, 6:4; Gulbis – Dimitrov 2:6, 6:1, 7:5; N. Djokovic – Al. Gonzalez 6:1, 3:6, 6:1; J. Benneteau – Thiem 7:6 (4), 6:3; Isner – Lu 6:4, 6:3.

Czwarta runda: Dolgopolov – Fognini 6:2, 6:4; Raonic – A. Murray 4:6, 7:5, 6:3; Gulbis – Bautista Agut 7:6 (0), 4:6, 6:2; Isner – Verdasco 7:6 (3), 3:6, 6:3; K. Anderson – Wawrinka 7:6 (1), 4:6, 6:1; J. Benneteau – F. Lopez 6:3, 7:6 (4); Federer – Haas 6:4, 6:4; N. Djokovic – Cilic 1:6, 6:2, 6:3.

Kazań – CH

Pierwsza runda: Gombos – Mat. Viola 6:4, 6:0; Berrer – Phau 6:3, 6:2; Kudryavtsev – Kiuamov 6:4, 6:2; Michon – Rudnev 6:1, 6:2; Grigelis – Teixeira 6:2, 6:1; Cipolla – Mertl 6:3, 6:2; Berankis – Erguden 6:0, 6:0; An. Kuznetsov – Gerasimov 6:4, 5:7, 7:6 (7); Matsukevitch – Kravchuk 4:6, 6:3, 6:3; Mecir – V. Uzakov 6:2, 6:4; Ilhan – Bubka 6:2, 6:4; G. Muller – Puetz 6:3, 6:4; Bozoljac – Rublev 6:2, 6:4; J. Pospisil – Meffert 6:1, 6:7 (6), 6:4; Olivetti – Mektic 4:6, 6:2, 6:4; Dustov – Basic 2:6, 6:2, 6:2.

Druga runda: Berankis – Kudryavtsev 6:0, 6:3; Gombos – Matsukevich 6:4, 6:1; Berrer – Michon 7:6 (4), 6:3.

Irving – CH

Pierwsza runda: S. Johnson – J. Andersen 7:6 (4), 6:3; Delbonis – Bogomolov 6:3, 6:4; Gimeno-Traver – Devvarman 6:3, 6:4; Brands – M. Zverev 7:6 (7), 6:2; Kamke – Hajek 3:2 i krecz Czecha; R. Harrison – Lacko 3:6, 6:3, 6:0; Gabashvili – J. Wang 3:6, 6:1, 6:3; Lorenzi – Pella 6:1, 3:6, 6:4; Sijsling – Al. Kuznetsov 6:3, 7:5; B. Becker – V. Pospisil 6:2, 4:6, 6:3; Smyczek – Golubev 6:3, 3:0 i krecz Kazacha; Goffin – R. Ram 6:1, 7:6 (1); Marchenko – Reynolds 1:6, 7:5, 6:4; S. Stakhovsky – Huta Galung 6:1, 5:7, 6:1; Istomin – R. Williams 6:0, 6:2; Rosol – Russell 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności