Polski Tenis

WYNIKI

ABU ZABI WTA 500: Bencic - Kostyuk 6:4, 7:5; S. Rogers - Kontaveit 4:6, 6:3, 4:1 i krecz Estonki; V. Kudermetova - E. Mertens 6:1, 7:5; Q. Zheng - Ostapenko 7:6 (10), 6:1; LINZ WTA 250: Tauson - Begu 6:1, 6:2; Vondrousova - Masarova 6:1, 6:1; Kalinina - Parks 6:2, 7:5; Friedsam - Errani 6:2, 6:4; Sakkari - Gracheva 6:4, 6:2; MONTPELLIER ATP 250: Fils - Bautista Agut 6:3, 6:4; Barrere - Bublik 6:4, 6:7 (12), 7:6 (3); Ruusuvuori - M. Ymer 6:4, 6:0; Davidovich Fokina - Humbert 1:6, 7:6 (2) i krecz Francuza; Sinner - Fucsovics walkower; DALLAS ATP 250: E. Gomez - Diallo 6:4, 6:7 (5), 7:6 (5); Altmaier - Svajda 6:2, 6:4; CORDOBA ATP 250: J. Sousa - Etcheverry 3:6, 7:6 (5), 6:4.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w USA i Rosji.

Indian Wells

Ćwierćfinały kobiet : Na Li – Cibulkova 6:3, 4:6, 6:3; Pennetta – Stephens 6:4, 5:7, 6:4.

Półfinały kobiet: A. Radwańska – Halep 6:3, 6:4; Pennetta – Na Li 7:6 (5), 6:3.

Finał kobiet: Pennetta – A. Radwańska 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały mężczyzn: Dolgopolov – Raonic 6:3, 6:4; Federer – K. Anderson 7:5, 6:1; N. Djokovic – J. Benneteau 6:1, 6:3; Isner – Gulbis 7:6 (4), 7:6 (3).

Półfinały mężczyzn: Federer – Dolgopolov 6:3, 6:1; N. Djokovic – Isner 7:5, 6:7 (2), 6:1.

Finał mężczyzn: N. Djokovic – Federer 3:6, 6:3, 7:6 (3).

Kazań – CH

Druga runda: Olivetti – Cipolla 4:6, 6:4, 6:3; Ilhan – Grigelis 6:4, 6:3; An. Kuznetsov – J. Pospisil 6:2, 6:4; Dustov – Mecir 7:5, 6:2; G. Muller – Bozoljac 4:2 i krecz Serba.

Ćwierćfinały: Berrer – Olivetti 6:4, 3:6, 7:6 (4); An. Kuznetsov – G. Muller 6:4, 6:4; Dustov – Berankis 6:0, 6:3; Ilhan – Gombos 7:5, 6:2.

Półfinały: Berrer – Dustov 6:4, 3:6, 6:3; Ilhan – An. Kuznetsov 0:6, 6:3, 7:5.

Finał: Ilhan – Berrer 7:6 (6), 6:3.

Irving – CH

Druga runda: B. Becker – Lorenzi 6:2 i krecz Włocha; S. Johnson – Gimeno-Traver 6:3, 6:2; S. Stakhovsky – Delbonis 6:3, 6:3; Rosol – Brands 6:3, 6:1; R. Harrison – Gabashvili 4:6, 6:3, 6:4; Smyczek – Goffin 7:6 (2), 6:4; Marchenko – Sijsling 7:5, 6:2; Kamke – Istomin 6:3, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: S. Stakhovsky – Smyczek 6:3, 7:6 (5); Rosol – R. Harrison 6:4, 3:6, 6:3; Kamke – Marchenko 6:3 i krecz Ukraińca; S. Johnson – B. Becker 6:3, 6:1.

Półfinały: Rosol – S. Stakhovsky 5:7, 6:1, 6:0; S. Johnson – Kamke 6:4, 6:2.

Finał: Rosol – S. Johnson 6:0, 6:3.

Kategoria: