Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4; Fabbiano - J. Sousa 7:5, 6:4; MARBELLA ATP 250: Carreno Busta - Munar 6:1, 2:6, 6:4; CAGLIARI ATP 250: Sonego - Djere 2:6, 7:6 (5), 6:4; CHARLESTON WTA 500: V. Kudermetova - Kovinic 6:4, 6:2; BOGOTA WTA 250: Osorio Serrano - Zidansek 5:7, 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w USA, Kanadzie i Panamie.

Miami – WTA

Pierwsza runda: V. King – Cabeza-Candela 6:0, 6:0; S. Peng – Kar. Pliskova 7:5, 6:0; Peterson – Barthel 6:4, 4:2 i krecz Niemki; Mayr-Achleitner – Knapp 3:6, 6:1, 6:4; L. Davis – S. Zhang 6:2, 6:3; Bertens – Duval 7:6 (5), 6:1; Ormaechea – Piter 7:6 (0), 6:1; Petrova – U. Radwańska 7:5, 1:6, 6:4; Govortsova – Peer 2:6, 6:0, 6:3; Razzano – Watson 6:4, 6:0; Vekic – Date-Krumm 7:6 (2), 6:2; Vandeweghe – Erakovic 6:4, 7:6 (6); McHale – J. Zheng 6:4, 6:2; Diyas – Cadantu 6:4, 3:6, 6:0; Meusburger – Dominguez Lino 6:3, 6:0; Zahlavova Strycova – Niculescu 6:3, 6:4; Tomljanovic – Mladenovic 7:6 (4), 6:4; Petkovic – Torro-Flor 6:3, 6:4; Riske – N. Kichenok 1:6, 7:5, 6:2; Keys – Kontaveit 6:3, 6:2.

Druga runda: Pironkova – Cirstea 6:3, 6:3; Kerber – S. Peng 6:3, 1:6, 7:6 (5); Makarova – Peterson 6:1, 6:1; Stosur – Bertens 6:3, 6:2; Ivanovic – L. Davis 6:1, 6:1; Vekic – S. Kuznetsova 7:6 (5), 7:5; C. Garcia – Zakopalova 7:6 (3), 7:6 (3); Pennetta – Govortsova 6:3, 6:3; Safarova – V. King 6:3, 7:6 (2); Kvitova – Ormaechea 6:3, 6:4; Lisicki – Petrova 3:6, 6:4, 6:4; Errani – Mayr-Achleitner 6:1, 6:4; Flipkens – Razzano 6:1, 3:6, 6:3; Vandeweghe – Pavlyuchenkova 7:6 (7), 7:5; S. Williams – Shvedova 7:6 (7), 6:2; Sharapova – Nara 6:3, 6:4; Na Li – Kleybanova walkower (choroba Rosjanki); Cibulkova – Meusburger 6:1, 6:2; Vesnina – Riske 6:2, 6:2; Zahlavova Strycova – Vinci 6:4, 2:6, 7:5; Svitolina – Bouchard 1:6, 6:1, 6:2; Tomljanovic – Muguruza 3:6, 7:6 (6), 6:1; Cornet – Petkovic 6:2, 6:7 (0), 6:4; Lepchenko – Jankovic 6:3, 2:6, 7:6 (2); Dellacqua – Cepelova 6:4, 1:6, 6:4; Keys – Hantuchova 6:4, 6:2; Kanepi – McHale 7:6 (5), 7:6 (0); Suarez Navarro – Scheepers 6:4, 6:1; A. Radwańska – Oprandi 6:0, 6:4; Wożniacka – Puig 6:1, 1:6, 6:3; Stephens – Diyas 7:5, 6:3; V. Williams – A. Schmiedlova 6:3, 6:3.

Trzecia runda: Makarova – Errani 6:3, 2:6, 6:4; Ivanovic – Pennetta 6:4, 6:3; Kerber – Pironkova 6:0, 6:2; Kvitova – Vekic 6:3, 6:4; S. Williams – C. Garcia 6:4, 4:6, 6:4; Flipkens – Lisicki walkower (krecz Niemki); M. Sharapova – Safarova 6:4, 6:7 (7), 6:2; Vandeweghe – Stosur 5:7, 7:5, 7:5; A. Radwańska – Vesnina 7:5, 6:3; Na Li – Keys 7:6 (3), 6:3; Svitolina – Zahlavova Strycova 4:6, 6:4, 6:1; Suarez Navarro – Kanepi 6:2, 6:1; Cibulkova – Cornet 7:6 (6), 6:4; Lepchenko – Tomljanovic 6:4, 6:7 (4), 7:6 (2); V. Williams – Dellacqua 6:4, 5:7, 6:4; Wożniacka – Stephens 6:1, 6:0.

Miami – ATP

Pierwsza runda: Ebden – Kubot 4:6, 6:4, 6:4; Montanes – Przysiężny 5:7, 7:6 (5), 6:3; Mannarino – N. Davydenko 6:4, 7:5; Chardy – Monaco 7:5, 3:6, 7:6 (5); Gabashvili – M. Granollers 6:4, 6:3; De Bakker – Hanescu 6:3, 6:2; J. Benneteau – Edmund 6:7 (2), 6:3, 6:2; Stepanek – Brands 6:3, 6:0; Matosevic – Falla 1:6, 6:4, 7:6 (6); Dodig – Golubev 4:6, 6:1, 6:4; Al. Gonzalez – Jaziri 7:6 (9), 6:1; Karlovic – Mathieu 7:6 (3), 7:6 (5); Thiem – Rosol 7:6 (6), 6:4; Vesely – Volandri 6:4, 7:6 (1); H. Zeballos – Goffin 7:5, 6:3; Baghdatis – Giraldo 1:6, 6:2, 7:5; Al. Bedene – J. Wang 1:6, 6:2, 6:4; S. Robert – Bogomolov 7:5, 6:4; Gimeno-Traver – Khachanov 6:7 (8), 6:1, 6:1; Istomin – Mahut 7:6 (8), 7:6 (2); J. Sock – Pella 6:3, 6:4; R. Harrison – Delbonis 6:2, 6:4 Lacko – K. De Schepper 6:4, 6:4; Roger-Vasselin – Sijsling 3:6, 6:3, 7:6 (3); L. Hewitt – Haase 3:6, 6:3, 6:3; Garcia-Lopez – Klahn 1:6, 6:1, 6:4; J. Nieminen – B. Tomic 6:0, 6:1; Lu – Kukushkin 6:1, 3:1 i krecz Kazacha; D. Young – Berlocq 6:2, 6:2; Bautista Agut – S. Johnson 4:6, 6:3, 6:1; J. Sousa – Carreno Busta 6:4, 7:6 (3); Querrey – S. Stakhovsky 7:6 (2), 6:3.

Druga runda: K. Anderson – H. Zeballos 6:4, 6:3; Ferrer – Gabashvili 6:4, 6:0; Gasquet – Al. Gonzalez 7:6 (7), 6:4; Fl. Mayer – Dodig 6:3, 6:2; Robredo – Thiem 6:4, 7:6 (8); Federer – Karlovic 6:4, 7:6 (4); Dimitrov – Montanes 6:1, 6:7 (5), 6:3; Seppi – Stepanek 7:6 (8), 4:6, 6:4; N. Djokovic – Chardy 6:4, 6:3; J. Benneteau – Gulbis 6:4, 4:6, 7:5; De Bakker – Verdasco 7:6 (4), 6:7 (3), 6:2; Nishikori – Matosevic 6:4, 6:1; F. Lopez – Vesely 6:2, 7:6 (3); Baghdatis – Kohlschreiber 3:6, 7:6 (1), 7:6 (5); Tsonga – Mannarino 6:2, 6:4; A. Murray – Ebden 3:6, 6:0, 6:1; Roger-Vasselin – Cilic 6:2, 7:6 (5); Wawrinka – Gimeno-Traver 6:0, 3:6, 6:3; Bautista Agut – Janowicz 6:4, 6:1; Berdych – S. Robert 7:6 (5), 6:1; J. Sousa – Simon 7:6 (5), 3:6, 6:3; Dolgopolov – J. Nieminen 6:4, 6:2; Garcia-Lopez – Monfils 6:2, 7:5; Fognini – Lacko 6:4, 6:4; Isner – D. Young 6:7 (5), 6:3, 6:4; B. Becker – R. Harrison 7:5, 3:6, 7:6 (2); Lajovic – Lu 6:1, 6:7 (3), 6:3; Al. Bedene – V. Pospisil 6:7 (5), 7:5, 6:3; Almagro – Querrey 6:4, 6:4; Istomin – Tursunov 6:7 (8), 6:0, 6:3; Raonic – J. Sock 6:4, 7:6 (1); Nadal – L. Hewitt 6:1, 6:3.

Trzecia runda: N. Djokovic – Fl. Mayer walkower (kontuzja Niemca); Tsonga – Baghdatis 4:6, 7:6 (6), 7:5; Robredo – J. Benneteau 6:3, 6:4; A. Murray – F. Lopez 6:4, 6:1; Gasquet – K. Anderson 6:3, 6:4; Federer – De Bakker 6:3, 6:3; Nishikori – Dimitrov 7:6 (1), 7:5; Ferrer – Seppi 6:3, 6:2.

Rimouski – CH

Druga runda: Nishioka – Moriya 6:1, 0:6, 6:3; Sugita – Smethurst 5:7, 6:1, 6:3; A. Pavic – Gadomski 6:2, 6:3; Groth – Sikora 6:2, 7:6 (1); D. Cox – Millot 6:7 (2), 6:1, 6:4; R. Ram – Buchanan 6:3, 6:3; A. Beck – Gigounon 6:2, 6:1; A. Krajicek – Desein 6:4, 4:6, 7:5.

Ćwierćfinały: Groth – A. Beck 1:6, 6:3, 7:6 (8); A. Krajicek – R. Ram 7:6 (7), 7:6 (4); A. Pavic – Nishioka 7:5, 2:6, 6:3; Sugita – D. Cox 7:6 (5), 6:1.

Półfinały: Groth – A. Krajicek 6:2, 6:3; A. Pavic – Sugita 6:3, 6:4.

Finał: Groth – A. Pavic 7:6 (3), 6:2.

Panama City – CH

Druga runda: G. Melzer – R. Dutra da Silva 6:3, 6:1; A. Haider-Maurer – Witten 7:6 (3), 6:4; P. Cuevas – Arguello 6:4, 6:4; Rola – Starace 6:3, 7:6 (2); Ungur – G. Elias 6:4, 6:4; Ramos – Clezar 6:3, 6:4; Riba – Trungelliti 7:6 (5), 6:2; Andreozzi – Klizan 6:4, 2:6, 6:2.

Ćwierćfinały: Rola – A. Haider-Maurer 7:5, 6:3; G. Melzer – P. Cuevas 3:6, 6:3, 7:6 (4); Riba – Andreozzi 6:4, 6:4; Ramos – Ungur 4:6, 6:2, 6:4.

Półfinały: Rola – Ramos 6:3, 7:6 (4); Riba – G. Melzer 7:5, 6:3.

Finał: Riba – Rola 7:5, 5:7, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności