Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Carreno Busta - Travaglia 7:5, 7:6 (4); Davidovich Fokina - M. Berrettini 7:5, 6:3; Krajinovic - Basilashvili 6:1, 2:0 i krecz Gruzina; Sonego - Fucsovics 6:3, 6:4; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali; CHARLESTON WTA 250: Osorio Serrano - Linette 6:3, 4:6, 7:5; McHale - Errani 7:6 (3), 6:3; Jabeur - Voegele 6:4, 6:1; Sharma - Y. Wang 6:4, 6:2; C. Liu - Sanders 7:5, 4:6, 6:0; Kovinic - Tomova 6:3, 6:3; Di Lorenzo - Ahn 7:6 (6), 6:2; Parks - Min 6:1, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grali w Hiszpanii, Rumunii, Niemczech, Maroku, Włoszech, Chinach, Brazylii i USA.

Stuttgart – WTA

Pierwsza runda: Kanepi – Konta 7:6 (4), 6:4; Errani – Koukalova 6:3, 6:4; Suarez Navarro – Makarova 6:0, 6:4; S. Kuznetsova – Barbieri 6:2, 6:3; Kleybanova – Tomljanovic 6:2, 6:4; Vinci – A. Beck 6:3, 6:2; Pavlyuchenkova – Marcinkevica 6:3, 6:2; M. Sharapova – Safarova 6:7 (5), 7:6 (5), 7:6 (2); Jankovic – Barthel 2:6, 7:6 (8), 6:3; Goerges – Cirstea 6:1, 7:5; Ivanovic – Lisicki 6:1, 6:3; Pennetta – Petkovic 7:5, 3:6, 6:1.

Druga runda: Errani – Kanepi 6:3, 6:3; Kleybanova – Kvitova 6:2, 7:6 (3); A. Radwańska – Vinci 6:3, 6:2; M. Sharapova – Pavlyuchenkova 6:4, 6:3; Jankovic – Pennetta 3:6, 6:2, 6:3; Ivanovic – Goerges 1:6, 6:2, 6:3; Suarez Navarro – Kerber 7:5, 6:4; S. Kuznetsova – Halep 7:5, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: M. Sharapova – A. Radwańska 6:4, 6:3; Errani – Suarez Navarro 6:3, 6:7 (6), 3:0 i krecz Hiszpanki; Ivanovic – S. Kuznetsova 6:3, 2:6, 6:4; Jankovic – Kleybanova 6:4, 6:3.

Półfinały: Sharapova – Errani 6:1, 6:2; Ivanovic – Jankovic 6:3, 7:5.

Finał: Sharapova – Ivanovic 3:6, 6:4, 6:1.

Marrakesz – WTA

Pierwsza runda: Dominguez Lino – Kudryavtseva 6:2, 7:5; Peer – Martic 6:2, 6:3; Meusburger – Cetkovska 6:3, 6:3; Van Uytvanck – Cadantu 6:4, 6:1; Oprandi – Grymalska 5:7, 6:1, 6:4; Mayr-Achleitner – Svitolina 7:6 (2), 3:6, 6:2; Muguruza – Glushko 6:2, 6:2; Hantuchova – Voracova 3:6, 6:2, 7:5; S. Peng – Jabeur 6:4, 2:6, 6:1; Scheepers – Cabeza Candela; Voegele – Soler-Espinosa 6:3, 6:2; Arruabarrena – U. Radwańska 6:1, 6:3; Zanevska – Atik 6:2, 6:0; Garcia Vidagany – Schiavone 6:3, 6:2; Torro-Flor – Jovanovski 6:2, 6:2; Herocg – S. Zhang 6:2, 6:2.

Druga runda: Peer – Mayr-Achleitner 7:6 (4), 4:6, 7:6 (3); S. Peng – Zanevska 6:4, 7:6 (5); Hantuchova – Dominguez Lino 7:5, 6:2; Muguruza – Voegele 6:3, 6:2; Meusburger – Cabeza Candela 6:0, 6:2; Oprandi – Garcia Vidagany 6:2, 5:7, 6:2; Torro-Flor – Arruabarrena 6:1, 6:2; Hercog – Van Uytvanck 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Muguruza – Peer 6:3, 6:1; Oprandi – Meusburger 6:4, 6:4; Torro-Flor – Hercog 7:6 (3), 7:6 (5); Hantuchova – S. Peng walkower (uraz Chinki).

Półfinały: Oprandi – Hantuchova 7:5, 3:6, 6:3; Torro-Flor – Muguruza 6:0, 6:3.

Finał: Torro-Flor – Oprandi 6:3, 3:6, 6:3.

Barcelona – ATP

Pierwsza runda: Gabashvili – Przysiężny 6:3, 6:4; Gimeno-Traver – Carballes Baena 6:3, 7:5; Giraldo – Sijsling 6:4, 6:2; Cervantes – Nedovyesov 3:6, 6:2, 6:4; Golubev – Mat. Viola 6:4, 6:3; An. Kuznetsov – Carreno Busta 2:6, 6:1, 6:2; Roger-Vasselin – A. Beck 6:2, 6:2; Thiem – Stepanek 6:4, 6:4; Bautista Agut – Kubot 6:1, 6:0; K. De Schepper – Ilhan 6:3, 7:5; Matosevic – J. Sousa 6:3, 6:2; Montanes – M. Lopez 7:6 (4), 6:2; Dodig – Arguello 6:3, 6:7 (5), 6:2; J. Melzer – Kukushkin 7:6 (5), 3:6, 6:3; Klizan – Devvarman 6:2, 6:4; Ramos – N. Davydenko 6:4, 6:4.

Druga runda: Gulbis – Gimeno-Traver 7:5, 7:6 (1); Nishikori – Bautista Agut 6:1, 4:6, 6:3; Golubev – Paire 6:4, 5:1 i krecz Francuza; Kohlschreiber – Roger-Vasselin 7:6 (4), 6:2; Robredo – Matosevic 6:3, 6:4; Cervantes – Tursunov 5:7, 6:0, 6:3; Thiem – M. Granollers 3:6, 6:3, 6:2; Almagro – Klizan 7:5, 7:6 (4); Montanes – Dolgopolov 7:6 (5), 6:3; Dodig – F. Lopez 6:1, 6:4; Giraldo – Fognini 6:0, 4:0 i krecz Włocha; Gabashvili – Ferrer 6:4, 6:2; Nadal – Ramos 7:6 (2), 5:4; J. Melzer – Janowicz 6:4, 7:6 (1); Verdasco – K. De Schepper 6:4, 6:3; Cilic – An. Kuznetsov 6:1, 7:6 (2).

Trzecia runda: Gabashvili – Cervantes 6:4, 6:2; Nishikori – Golubev 6:0, 6:4; Gulbis – Montanes 7:5, 6:1; Almagro – Verdasco 6:3, 6:3; Kohlschreiber – J. Melzer 7:5, 6:3; Cilic – Robredo 7:5, 6:7 (3), 7:6 (5); Giraldo – Thiem 4:6, 6:4, 7:5; Nadal – Dodig 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Gulbis – Gabashvili 6:1, 6:4; Nishikori – Cilic 6:1, 6:3; Almagro – Nadal 2:6, 7:6 (5), 6:4; Giraldo – Kohlschreiber 6:4, 4:3 i krecz Niemca.

Półfinały: Nishikori – Gulbis 6:2, 6:4; Giraldo – Almagro 7:5, 6:3.

Finał: Nishikori – Giraldo 6:2, 6:2.

Bukareszt – ATP

Pierwsza runda: Vesely – Chardy 7:6 (3), 6:0; S. Stakhovsky – Ciorcila 2:6, 6:2, 6:1; J. Nieminen – L. Mayer 6:3, 3:6, 7:6 (4); Rosol – Volandri 6:1, 7:6 (6); Istomin – Bellucci 7:6 (6), 7:6 (6); Berlocq – Seppi 6:0, 2:6, 7:6 (4); Haase – Ebden 6:4, 6:3; Berankis – Basilashvili 6:7 (2), 6:3, 6:4; Hanescu – Sela 6:3, 6:4; Mathieu – Mahut 6:3, 6:1; Copil – Mannarino 6:1, 6:4; Ungur – V. Pospisil 5:7, 6:2, 6:1.

Druga runda: Rosol – J. Nieminen 6:2, 6:4; Simon – Hanescu 2:6, 6:3, 6:3; S. Stakhovsky – Berlocq 4:6, 7:6 (5), 6:2; Dimitrov – Vesely 7:6 (5), 6:2; Istomin – Ungur 4:6, 6:0, 6:3; Haase – Jużny 6:3, 6:3; Monfils – Berankis 6:1, 6:3; Mathieu – Copil 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Rosol – Simon 7:6 (2), 6:2; Haase – Istomin 3:6, 6:1, 6:3; Monfils – Mathieu 3:6, 7:6 (8), 6:2; Dimitrov – S. Stakhovsky 6:3, 6:4.

Półfinały: Rosol – Haase 3:6, 6:3, 6:2; Dimitrov – Monfils 5:1 i krecz Francuza.

Finał: Dimitrov – Rosol 7:6 (2), 6:1.

Shenzhen – CH

Pierwsza runda: Moriya – Ouyang 6:4, 6:4; D. Cox – X. Gao 6:0, 6:3; G. Muller – Soeda 6:3, 7:5; Ze Zhang – Zemlja 6:1, 6:1; TH Yang – Grigelis 4:6, 7:6 (3), 6:4; Puetz – C. Wang 6:0, 6:3; Uchiyama – Sekiguchi 7:5, 7:6 (4); T. Ito – Kravchuk 6:4, 6:4; Myneni – Jung 6:3, 6:2; Lu – Gong 6:2, 6:0; Meffert – Groth 6:4, 6:4; Chiudinelli – Kudryavtsev 7:5, 6:4; Weintraub – Sugita 6:1, 6:2; Lacko – Di Wu 6:7 (10), 6:1, 6:4; Mektic – Huang 6:4, 3:6, 6:1; M. Reid – Saville 6:4, 7:6 (7).

Druga runda: G. Muller – D. Cox 6:3, 6:4; Moriya – Yang 6:3, 6:1; Ze Zhang – Uchiyama 6:1, 6:3; Chiudinelli – Meffert 6:1, 6:2; Lu – Myneni 6:2, 7:5; T. Ito – Puetz 6:4, 6:0; M. Reid – Weintraub 7:6 (5), 6:4; Lacko – Mektic 6:4, 7:6 (6).

Ćwierćfinały: Lu – T. Ito 6:3, 7:5; Lacko – M. Reid 7:5, 6:4; G. Muller – Ze Zhang 6:1, 7:5; Moriya – Chiudinelli 7:5, 4:6, 6:4.

Półfinały: G. Muller – Lu 7:6 (11), 6:4; Lacko – Moriya 6:1, 3:6, 6:2.

Finał: G. Muller – Lacko 7:6 (4), 6:3.

Vercelli – CH

Pierwsza runda: Guez – Burquier 6:2, 6:4; P. Cuevas – An. Martin 6:4, 2:6, 7:5; Eysseric – Teixeira 6:1, 2:6, 6:1; Arnaboldi – Gombos 6:3, 6:3; Edmund – Al. Bedene 6:3, 6:2; Peliwo – Herbert 6:4, 6:1; Ignatik – Struff 6:4, 6:2; Bolelli – Balleret 6:4, 6:3; Cecchinato – Mesaros 6:3, 6:2; Hajek – Rufn 3:6, 5:2 i krecz Francuza; Reissig – Olivetti 6:3, 6:4; Brown – Gaio 1:6, 6:3, 6:4; M. Delic – Mertens 6:0, 6:4; Travaglia – Y. Marti 7:5, 6:2; Goffin – Napolitano 6:1, 6:2; Starace – Donati 7:6 (3), 7:6 (5).

Druga runda: Cecchinato – Brown 6:1, 6:3; Eysseric – Peliwo 6:1, 6:0; Travaglia – Goffin 6:4, 6:3; M. Delic – Hajek 6:1, 6:4; Starace – Reissig 7:6 (4), 6:3; Arnaboldi – Ignatik 6:1, 6:1; Edmund – Guez 6:3, 6:2; Bolelli – P. Cuevas 6:7 (2), 6:4, 7:6 (9).

Ćwierćfinały: M. Delic – Travaglia 4:6, 7:5, 6:0; Cecchinato – Starace 7:5, 6:3; Arnaboldi – Eysseric 6:2, 6:3; Bolelli – Edmund 7:6 (3), 6:7 (3), 6:0.

Półfinały: M. Delic – Cecchinato 5:7, 7:6 (5), 2:0 i krecz Włocha; Bolelli – Arnaboldi 7:6 (3), 4:6, 6:4.

Finał: Bolelli – M. Delic 6:2, 6:2.

Santos – CH

Pierwsza runda: Kudla – Safwat 6:4, 6:0; Londero – Pouille 6:1, 6:3; Olivo – Machado 6:2, 6:3; Ghem – J. Pereira 7:6 (7), 6:2; Bourgue – R. Dutra Silva 6:7 (2), 6:4, 6:4; Max. Gonzalez – G. Lapentti 6:3, 7:6 (2); Pella – Alund 6:4, 2:6, 6:4; Eriksson – Souto 7:5, 3:6, 6:4; Schwartzman – Molteni 6:4, 6:2; Sorensen – Leite 6:2, 6:2; Coppejans – Duckworth 6:4, 3:6, 6;4: Michon – J. Souza 7:5, 6:1; Odesnik – Brizzi 6:2, 6:4; G. Elias – Semrajc 6:3, 6:4; E. Gomez – T. Monteiro 2:6, 7:6 (12), 6:4; De Bakker – Saretta 6:2, 6:2.

Druga runda: Kudla – Olivo 6:2, 2:6, 6:3; Pella – Ghem 6:2, 7:5; Max. Gonzalez – Bourgue 6:4, 6:4; Michon – Coppejans 6:1, 7:5; Schwartzman – Londero 6:1, 6:3; Odesnik – Eriksson 6:2, 2:6, 6:1; G. Elias – E. Gomez 7:6 (2), 4:6, 6:4; De Bakker – Sorensen 7:6 (8), 4:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Max. Gonzalez – Pella 7:5, 7:6 (3); Michon – Kudla 7:6 (4), 2:6, 6:4; Schwartzman – De Bakker 6:3, 6:1; G. Elias – Odesnik 6:0, 3:0 i krecz Amerykanina.

Półfinały: Max. Gonzalez – Michon 6:4, 7:6 (8); G. Elias – Schwartzman 6:2, 2:6, 7:6 (4).

Finał: Max. Gonzalez – G. Elias 7:5, 6:3.

Savannah – CH

Pierwsza runda: Kubler – Garanganga 4:6, 6:2, 6:1; Bogomolov – Rice 6:2, 6:2; Bagnis – Smyczek 7:6 (5), 6:3; Reynolds – Veic 6:3, 4:6, 6:4; Dancevic – N. Rubin 6:1, 7:6 (2); J. Sock – Dustov 4:6, 7:5, 6:3; E. King – Bozoljac 3:6, 6:3, 6:4; Marchenko – R. Williams 6:3, 6:4; G. Melzer – Fratangelo 7:6 (4), 6:7 (4), 6:3; D. Kosakowski – Jenkins 6:3, 6:0; J. Ward – Aubone 6:7 (3), 6:2, 6:4; Al. Kuznetsov – Dadamo 3:6, 7:5, 6:1; Krajinovic – McGee 6:3, 6:4; Nishioka – D. Young 6:3, 3:6, 6:1; Kyrgios – Kokkinakis 6:1, 6:3; Polansky – Ginepri 6:4, 1:6, 6:4.

Druga runda: Dancevic – Kubler 6:7 (5), 7:6 (5), 6:1; Krajinovic – G. Melzer 6:3, 6:3; Bagnis – Reynolds 6:4, 6:3; Bogomolov – D. Kosakowski 6:3, 6:3; Alex Kuznetsov – E. King 6:1, 6:3; Marchenko – Polansky 4:6, 6:4, 7:5; Kyrgios – Nishioka 6:3, 6:2; J. Sock – J. Ward 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Bagnis – Dancevic 6:7 (7), 6:1, 6:3; Krajinovic – Bogomolov 6:3, 6:4; J. Sock – Marchenko 6:3, 6:4; Kyrgios – Alex Kuznetsov 6:3, 6:2.

Półfinały: J. Sock – Krajinovic 3:6, 6:4, 6:4; Kyrgios – Bagnis 6:3, 6:4.

Finał: Kyrgios – J. Sock 2:6, 7:6 (4), 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności