Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w USA, Kolumbii i Meksyku.

Miami – WTA

Czwarta runda: Kerber – Makarova 6:4, 1:6, 6:3; Sharapova – Flipkens 3:6, 6:4, 6:1; S. Williams – Vandeweghe 6:3, 6:1; Kvitova – Ivanovic 3:6, 6:0, 6:0; A. Radwańska – Svitolina 7:6 (5), 5:7, 6:2; Na Li – Suarez Navarro 6:0, 6:2; Wożniacka – Lepchenko 6:0, 6:1; Cibulkova – V. Williams 6:1, 5:7, 6:3.

Ćwierćfinały: Sharapova – Kvitova 7:5, 6:1; S. Williams – Kerber 6:2, 6:2; Cibulkova – A. Radwańska 3:6, 7:6 (5), 6:3; Na Li – Wożniacka 7:5, 7:5.

Półfinały: S. Williams – M. Sharapova 6:4, 6:3; Na Li – Cibulkova 7:5, 2:6, 6:4.

Finał: S. Williams – Na Li 7:5, 6:1.

Miami – ATP

Trzecia runda: Raonic – Garcia-Lopez 6:1, 6:2; Dolgopolov – Lajovic 3:6, 6:0, 7:6 (5); B. Becker – Al. Bedene 6:3, 7:5; Wawrinka – Roger-Vasselin 7:5, 6:4; Nadal – Istomin 6:1, 6:0; Fognini – Bautista Agut 4:6, 6:3, 6:3; Berdych – J. Sousa 6:2, 6:4; Isner – Almagro 7:5, 6:3.

Czwarta runda: Nishikori – Ferrer 7:6 (7), 2:6, 7:6 (9); N. Djokovic – Robredo 6:3, 7:5; Dolgopolov – Wawrinka 6:4, 3:6, 6:1; A. Murray – Tsonga 6:4, 6:1; Raonic – B. Becker 6:3, 6:4; Berdych – Isner 6:3, 7:5; Federer – Gasquet 6:1, 6:2; Nadal – Fognini 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: N. Djokovic – A. Murray 7:5, 6:3; Nishikori – Federer 3:6, 7:5, 6:4; Berdych – Dolgopolov 6:4, 7:6 (3); Nadal – Raonic 4:6, 6:2, 6:4.

Półfinały: N. Djokovic – Nishikori walkower (kontuzja Japończyka); Nadal – Berdych walkower (choroba Czecha).

Finał: N. Djokovic – Nadal 6:3, 6:3.

Barranquilla – CH

Pierwsza runda: Klizan – Olivo 6:4, 6:2; Arguello – Souto 6:3, 6:2; Bagnis – Andreozzi 3:6, 6:4, 6:1; G. Elias – Collarini 7:5, 6:4; P. Cuevas – M. Zverev 6:3 i krecz Niemca; Ramos – A. Zverev 6:1, 6:0; Ungur – Capdeville 6:4, 6:4; Kubler – R. Dutra Silva 6:7 (3), 6:3, 7:6 (2); Veic – Fabbiano 7:6 (6), 7:5; A. Haider-Maurer – Eysseric 7:6 (2), 6:2; Max. Gonzalez – T. Daniel 7:5, 6:4; Rola – N. Barrientos 6:1, 4:6, 6:4; Falla – Schwank 6:3, 6:2; Schwartzman – Alund 7:6 (10), 6:2; J. Hernandez – Starace 6:2 i krecz Włocha; Riba – Salamanca 6:3, 6:4.

Druga runda: Rola – Max. Gonzalez 4:6, 6:3, 7:6 (4); Ungur – Veic 6:1, 5:7, 6:1; Klizan – Bagnis 6:2, 6:2; P. Cuevas – Arguello 6:4, 6:0; Falla – Kubler walkower (uraz Australijczyka); Riba – Schwartzman 6:3, 6:2; Ramos – G. Elias 7:6 (4), 3:6, 6:3; A. Haider-Maurer – J. Hernandez 7:5, 2:6, 6:2.

Ćwierćfinały: P. Cuevas – Falla 7:5, 4:6, 6:1; Ramos – Riba 6:3, 6:4; Ungur – A. Haider-Maurer 6:3, 6:2; Klizan – Rola 6:4, 6:2.

Półfinały: P. Cuevas – Ungur 6:4, 6:7 (2), 6:2; Klizan – Ramos 4:6, 6:3, 6:2.

Finał: P. Cuevas – Klizan 6:3, 6:1.

Guadalajara – CH

Pierwsza runda: Kudla – J-P. Smith 6:4, 6:2; C. Ramirez – Ebden 6:2, 6:4; M. Arevalo – Copil 4:1 i krecz Rumuna; Struff – Velotti 6:1, 6:4; Lacko – Arnaboldi 6:1, 6:3; G. Melzer – L. Gomez 6:7 (5), 6:4, 6:3; Groth – Ramirez Hidalgo 6:4, 6:1; Brown – Sugita 6:3, 6:3; Garanganga – Gojowczyk 6:2, 6:3; Herbert – Jaziri 6:3, 6:7 (4), 6:3; Polansky – Reyes-Varela 7:6 (5), 7:5; T. Ito – V. Estrella 6:3, 2:6, 6:3; A. Pavic – Soeda 6:4, 6:4; R. Ram – Bogomolov 6:4, 3:6, 6:1; Moriya – Orozco Rangel 7:6 (7), 6:2; G. Muller – K. De Schepper 6:4, 6:0.

Druga runda: Kudla – Lacko 4:6, 7:5, 6:4; Brown – G. Melzer 4:6, 7:6 (3), 6:1; Garanganga – Groth 7:6 (4), 4:6, 7:6 (2); A. Pavic – T. Ito 7:6 (3), 7:6 (4); R. Ram – Moriya 6:3, 6:1; Struff – Herbert 4:6, 6:4, 7:6 (5); G. Muller – Polansky 6:3, 6:2; M. Arevalo – C. Ramirez 7:5, 4:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Kudla – A. Pavic 6:4, 6:4; G. Muller – Brown 7:6 (3), 2:6, 6:3; Struff – M. Arevalo 4:6, 6:3, 6:4; R. Ram – Garanganga 7:6 (1), 3:6, 6:2.

Półfinały: Kudla – Struff 7:6 (4), 5:7, 7:6 (4); G. Muller – R. Ram 2:6, 6:3, 6:2.

Finał: G. Muller – Kudla 6:2, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności