Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli w Monaco, Malezji, USA, Meksyku, Brazylii i Chile.

Monte Carlo – ATP

Pierwsza runda: Chardy – Sijsling 1:6, 6:2, 7:6 (5); Dolgopolov – Gulbis 6:2, 6:4; Tursunov – Haase 6:1, 5:7, 6:3; Mahut – Thiem 4:6, 6:3, 6:2; Kohlschreiber – Bolelli 6:3, 6:4; Stepanek – Karlovic 6:1, 6:2; Montanes – Paire 7:5, 4:6, 6:2; Fognini – J. Sousa 5:7, 5:7, 6:4; Rosol – Donskoy 7:5, 6:1; Ramos – J. Nieminen 6:2, 7:5; Andujar – Roger-Vasselin 2:6, 7:5, 7:6 (5); Bautista Agut – V. Pospisil 6:2, 6:2; Robredo – Goffin 6:4, 6:1; Llodra – Janowicz 6:4, 6:2; Lu – Delbonis 7:6 (5), 6:1; Gabashvili – Simon 4:6, 6:4, 6:4; Seppi – Jużny 6:3, 7:6 (4); Carreno Busta – Dodig 6:3, 6:3; J. Benneteau – J. Melzer 6:4, 3:6, 6:4; Dimitrov – M. Granollers 6:2, 4:6, 6:2; Garcia-Lopez – Balleret 7:5, 6:2; Monfils – K. Anderson 6:4, 7:6 (4); Cilic – Matosevic 6:1, 3:6, 6:2; Almagro – Mathieu 6:3, 6:2.

Druga runda: Tsonga – Kohlschreiber 6:4, 1:6, 6:4; N. Djokovic – Montanes 6:1, 6:0; Ferrer – Chardy 6:3, 6:0; Berdych – Tursunov 7:5, 6:4; Rosol – Llodra 6:4, 6:4; Fognini – Bautista Agut 7:6 (6), 6:4; Raonic – Lu 6:7 (4), 6:2, 6:1; Seppi – Andujar 7:6 (5), 5:7, 6:4; Robredo – J. Benneteau 4:6, 6:0, 6:1; Federer – Stepanek 6:1, 6:2; Dimitrov – Ramos 4:6, 6:3, 6:4; Almagro – Mahut 7:6 (3), 6:3; Nadal – Gabashvili 6:4, 6:1; Wawrinka – Cilic 6:0, 6:2; Garcia-Lopez – Dolgopolov 6:1, 7:5; Carreno Busta – Monfils 6:3, 7:6 (6).

Trzecia runda: Raonic – Robredo 6:4, 6:3; Tsonga – Fognini 5:7, 6:3, 6:0; Nadal – Seppi 6:1, 6:3; Wawrinka – Almagro walkower (uraz Hiszpana); Federer – Rosol 6:4, 6:1; Ferrer – Dimitrov 6:4, 6:2; N. Djokovic – Carreno Busta 6:0, 6:1; Garcia-Lopez – Berdych 4:6, 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Wawrinka – Raonic 7:6 (5), 6:2; Ferrer – Nadal 7:6 (1), 6:4; Federer – Tsonga 2:6, 7:6 (6), 6:1; N. Djokovic – Garcia-Lopez 4:6, 6:3, 6:1.

Półfinały: Wawrinka – Ferrer 6:1, 7:6 (3); Federer – N. Djokovic 7:5, 6:2.

Finał: Wawrinka – Federer 4:6, 7:6 (5), 6:2.

Kuala Lumpur – WTA

Pierwsza runda: Kovinic – Mestach 6:4, 6:2; Diyas – Daniilidou 6:2, 6:2; Gatto-Monticone – Jabeur 3:6, 6:4, 6:2; Duan – Vrljic 6:3, 6:2; Linette – A. Lim 6:3, 6:0; Kr. Pliskova – Babos 7:6 (6), 3:6, 6:4; Vekic – Y-J. Chan 3:6, 6:4, 6:1; Hsieh – Gajdosova 2:6, 6:4, 6:3; L. Kichenok – Morita 6:4, 6:2; Kar. Pliskova – Krunic 6:2, 6:2; L. Zhang – Savchuk 6:3, 6:2; S. Zhang – S. Zheng 2:6, 6:2, 6:2; Buyukakcay – Date-Krumm 5:3 i krecz Japonki; Majeric – Amanmuradova 4:6, 6:2, 6:0; Mayr-Achleitner – Hozumi 6:4, 2:6, 6:3; Cibulkova – Ozgen 6:1, 6:3.

Druga runda: Diyas – Gatto-Monticone 6:1, 6:4; Linette – L. Kichenok 6:1, 6:2; Mayr-Achleitner – Kovinic 6:4, 3:6, 6:1; S. Zhang – L. Zhang 6:3, 4:6, 6:0; Buyukakcay – Majeric 6:4, 6:4; Kar. Pliskova – Duan 6:1, 6:3; Vekic – Kr. Pliskova 1:6, 6:3, 7:5; Cibulkova – Hsieh 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: S. Zhang – Linette 6:2, 2:6, 6:1; Vekic – Mayr-Achleitner 6:4, 7:5; Cibulkova – Diyas 4:6, 6:2, 6:4; Kar. Pliskova – Buyukakcay 6:4, 6:4.

Półfinały: Vekic – S. Zhang 1:6, 6:3, 6:4; Cibulkova – Kar. Pliskova 6:7 (3), 6:3, 6:3.

Finał: Vekic – Cibulkova 5:7, 7:5, 7:6 (4).

Sarasota – CH

Pierwsza runda: Ramirez Hidalgo – Al. Kuznetsov 6:3, 5:7, 6:2; T. Daniel – Bemelmans 4:6, 6:4, 6:3; Dancevic – Smyczek 5:7, 6:3, 7:5; Kyrgios – J. Jenkins 6:3, 6:4; Polansky – Bozoljac 7:6 (2), 7:6 (5); Dustov – R. Williams 1:6, 6:2, 7:6 (5); M. Zverev – Reynolds 6:3, 6:3; J. Ward – Bagnis 6:2, 6:2; G. Melzer – Nakagawa 6:1, 6:3; Arnaboldi – J. Sock 5:7, 7:6 (4), 6:1; D. Kosakowski – Russell 6:2, 6:3; Veic – Marchenko 5:7, 6:2, 6:1; D. Young – A. Zverev 6:4, 7:5; Krajinovic – Bangoura 6:4, 6:2; McGee – Styslinger 7:6 (1), 6:1; Bogomolov – Mina 7:5, 6:3.

Druga runda: G. Melzer – Arnaboldi 7:5, 6:2; D. Young – M. Zverev 6:4 i krecz Niemca; Kyrgios – Ramirez Hidalgo 7:6 (8), 6:4; T. Daniel – Dancevic 6:2, 6:4; D. Kosakowski – McGee 6:2, 6:3; Dustov – Polansky 7:6 (5), 6:2; J. Ward – Veic 6:4, 6:2; Krajinovic – Bogomolov 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: G. Melzer – T. Daniel 7:5, 6:3; D. Kosakowski – J. Ward 6:3, 7:6 (4); Krajinovic – Dustov 6:2, 6:4; Kyrgios – D. Young 6:4, 6:4.

Półfinały: Krajinovic – G. Melzer 3:6, 6:3, 6:1; Kyrgios – D. Kosakowski 4:6, 6:3, 6:4.

Finał: Kyrgios – Krajinovic 7:6 (10), 6:4.

San Luis Potosi – CH

Pierwsza runda: Velotti – Spir 6:2, 6:2; N. Barrientos – Buchanan 2:6, 6:2, 6:2; Endara – Crepaldi 6:3, 7:5; C. Ramirez – D. King 6:4, 7:5; Hank – Amador 6:4, 6:3; V. Estrella – A. A. Nunez 6:3, 6:0; Munoz de la Nava – El Mihdawy 6:2, 6:3; Langer – E. King 6:2, 7:6 (6); Menendez – Diaz-Figueroa 7:6 (3), 6:2; L. D. Martinez – Letcher 6:4, 6:4; Di Mauro – Meister 6:3, 6:4; Torebko – Kutrovsky 6:3, 3:6, 7:5; M. Arevalo – O’Brien 6:1, 7:6 (4); Lorenzi – Echazu 6:3, 6:2; K. King – Reyes-Varela 6:3, 6:3; L. Gomez – Falla 6:2, 7:6 (9).

Druga runda: V. Estrella – Endara 6:3, 6:3; Di Mauro – L. D. Martinez 6:0, 6:0; Menendez – K. King 6:4, 6:3; Langer – Munoz de la Nava 6:4, 6:4; N. Barrientos – C. Ramirez 6:4, 6:4; Velotti – Hank 6:4, 7:6 (3); Lorenzi – Torebko 6:0, 6:2; M. Arevalo – L. Gomez 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Menendez – N. Barrientos 7:5, 6:1; M. Arevalo – Langer 5:7, 7:5, 7:5; Lorenzi – Velotti 7:5, 6:3; V. Estrella – Di Mauro 6:3, 7:6 (0).

Półfinały: Menendez – M. Arevalo 6:1, 6:7 (7), 4:3 i krecz; Lorenzi – V. Estrella 6:3, 7:6 (1).

Finał: Lorenzi – Menendez 6:1, 6:3.

Santiago – CH

Pierwsza runda: Capdeville – G. Nunez 6:1, 6:0; Collarini – Reuter 6:2, 6:2; J. Hernandez – Aguilar 7:5, 7:6 (5); De Bakker – Malla 6:3, 6:3; Quinzi – Jarry 6:4, 6:4; Kudla – Leite 6:3, 6:2; Sorensen – Pouille 6:0, 6:4; Schwank – Olivo 5:7, 6:2, 6:2; Podlipnik – Dellien 7:6 (8), 6:1; Duckworth – Lama 6:4, 6:4; D. Novak – G. Lapentti 6:4, 7:6 (0); F. Coria – Andreozzi 3:6, 7:5, 6:2; Cachin – Garin 7:6 (4), 6:2; Odesnik – Trungelliti 6:4, 4:6, 7:6 (5); Arguello – Paz 7:5, 6:2; E. Gomez – Sborowitz 6:3, 7:6 (8).

Druga runda: De Bakker – Collarini 3:6, 6:1, 7:6 (7); Duckworth – Capdeville 6:7 (5), 6:3, 6:4; F. Coria – J. Hernandez 7:6 (3), 4:6, 6:4; Arguello – Quinzi 7:5, 6:1; Schwank – Cachin 6:2, 7:6 (1); Sorensen – D. Novak 6:2, 6:4; Odesnik – E. Gomez 4:6, 6:2, 7:6 (5); Podlipnik – Kudla 6:7 (11), 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Duckworth – F. Coria 6:1, 6:4; Podlipnik – Schwank 5:7, 7:5, 6:3; Sorensen – Odesnik 6:4, 6:2; De Bakker – Arguello 2:6, 6:3, 6:3.

Półfinały: Duckwoth – Podlipnik 4:4 i krecz Chilijczyka; De Bakker – Sorensen 6:3, 6:3.

Finał: De Bakker – Duckworth 4:6, 7:6 (10), 6:1.

Sao Paulo 2 – CH

Pierwsza runda: Ghem – Coppejans 7:5, 6:1; Souto – Safwat 6:1, 7:6 (4); T. K. Wang – Sakamoto 7:5, 4:6, 6:2; Pella – T. Fernandes 6:3, 6:2; H. Zeballos – R. Hocevar 6:1, 6:4; R. Dutra Silva – Londero 6:4, 7:5; G. Elias – Molteni 7:5, 2:6, 6:0; Michon – D. Hidalgo 7:5, 6:3; Ciric – Semrajc 7:6 (2), 7:5; Rola – J. Pereira 6:4, 6:2; Duran – Romboli 6:1, 6:2; Machado – Brizzi 6:4, 6:2; Max. Gonzalez – Alund 6:1, 6:4; J. Souza – Sabry 6:4, 7:5; Sant’anna – T. Monteiro 6;7 (3), 6:3, 6:2; Schwartzman – Saretta 6:2, 6:2.

Druga runda: Pella – Souto 2:6, 7:5, 6:4; G. Elias – K. T. Wang 6:3, 6:1; H. Zeballos – Ciric 6:1, 6:4; R. Dutra Silva – Ghem 7:6 (5), 6:1; Rola – Duran 7:5, 6:3; Max. Gonzalez – Sant’anna 6:7 (6), 7:5, 6:2; J. Souza – Machado 6:4, 6:4; Michon – Schwartzman 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Michon – J. Souza 7:6 (8), 6:7 (3), 7:6 (6); Rola – Max. Gonzalez 3:6, 7:6 (4), 7:6 (4); R. Dutra Silva – H. Zeballos 6:4, 7:5; G. Elias – Pella 6:2, 4:6, 7:5.

Półfinały: Rola – Michon 6:1, 6:7 (2), 6:3; R. Dutra Silva – G. Elias 7:6 (4), 6:1.

Finał: R. Dutra Silva – Rola 6:4, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności