Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Carreno Busta - Travaglia 7:5, 7:6 (4); Davidovich Fokina - M. Berrettini 7:5, 6:3; Krajinovic - Basilashvili 6:1, 2:0 i krecz Gruzina; Sonego - Fucsovics 6:3, 6:4; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali; CHARLESTON WTA 250: Sharma - Y. Wang 6:4, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w Niemczech, Portugalii, Chinach, Tajwanie, Tunezji, Czechach, Kolumbii i USA.

Oeiras – WTA

Pierwsza runda: Wickmayer – U. Radwańska 6:4, 7:5; Jovanovski – Puig 6:4, 4:6, 6:4; Shvedova – Knapp 6:2, 6:4; Jabeur – Koehler 6:3, 6:1; Safarova – Rybarikova 4:6, 6:0, 6:0; Vinci – Cadantu 6:2, 4:6, 6:1; Bouchard – Kleybanova 6:4, 6:1; Kanepi – Meusburger 6:2, 6:1; S. Kuznetsova – S. Zhang 6:4, 6:0; Begu – Nara 6:1, 7:6 (5); Bacsinszky – Stosur 6:4, 6:0; Hercog – Voegele 2:6, 6:2, 6:4; Torro-Flor – S. Peng 6:1, 6:4; Zahlavova Strycova – Oprandi 4:6, 6:1, 6:4; Suarez Navarro – Kudryavtseva 6:1, 6:2; Vesnina – Mladenovic 6:4, 6:1.

Druga runda: Bacsinszky – Jabeur 7:5, 6:0; Bouchard – Shvedova 6:4, 6:2; Vinci – Wickmayer 6:0, 6:2; S. Kuznetsova – Torro-Flor 5:7, 6:4, 6:1; Vesnina – Jovanovski 5:7, 7:5, 7:6 (7); Suarez Navarro – Zahlavova Strycova 6:0, 6:0; Begu – Kanepi 6:4, 7:5; Hercog – Safarova 6:3, 4:6, 6:2.

Ćwierćfinały: S. Kuznetsova – Bouchard 6:4, 6:1; Begu – Bacsinszky 6:3, 7:6 (6); Vesnina – Vinci 7:6 (5), 4:6, 7:5; Suarez Navarro – Hercog 6:1, 6:3.

Półfinały: S. Kuznetsova – Vesnina 6:3, 6:1; Suarez Navarro – Begu 7:6 (3), 6:1.

Finał: Suarez Navarro – S. Kuznetsova 6:4, 3:6, 6:4.

Oeiras – ATP

Pierwsza runda: Golubev – Mannarino 6:3, 3:6, 6:4; Carreno Busta – Kukushkin 6:1, 7:6 (3); Berlocq – T. Daniel 6:3, 6:2; Devvarman – Ebden 6:2, 6:3; Gimeno-Traver – Al. Gonzalez 6:4, 6:1; Hanescu – Albot 3:6, 6:4, 6:4; Montanes – Carballes Baena 7:6 (4), 6:3; P. Cuevas – Nedovyesov 4:6, 6:3, 6:4; Machado – Tursunov 6:0, 6:0; L. Mayer – J. Sousa 3:6, 6:1, 6:2; Kubot – Gabashvili 6:3, 7:5; G. Elias – Volandri 6:4, 6:3.

Druga runda: Gimeno-Traver – Machado 6:3, 7:6 (2); M. Granollers – Montanes 3:6, 7:6 (5), 6:2; Hanescu – Carreno Busta 6:3, 4:6, 6:3; G. Elias – Garcia-Lopez 6:4, 3:6, 6:2; Raonic – P. Cuevas 6:3, 6:2; Berdych – Devvarman 6:3, 6:2; L. Mayer – Golubev 6:1, 7:6 (3); Berlocq – Kubot 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Gimeno-Traver – M. Granollers 6:1, 6:2; Berdych – L. Mayer 3:6, 6:4, 6:4; Berlocq – Raonic 7:5, 6:4; Hanescu – G. Elias 6:1, 7:5.

Półfinały: Berdych – Hanescu 6:2, 6:2; Berlocq – Gimeno-Traver 7:6 (6), 6:2.

Finał: Berlocq – Berdych 0:6, 7:5, 6:1.

Monachium – ATP

Pierwsza runda: Falla – J. Nieminen 6:2, 6:1; Matosevic – Przysiężny 2:6, 6:5 i krecz Polaka; Delbonis – N. Davydenko 6:2, 7:6 (4); Brown – Karlovic 7:6 (4), 7:6 (5); Struff – F. Lopez 6:3, 6:4; Klizan – Sela 6:1, 6:2; J. Melzer – A. Zverev 6:1, 6:2; Istomin – Kohlschreiber 7:5, 2:6, 6:4; Bellucci – Dodig 7:6 (0), 6:4; Seppi – Berrer 6:3, 7:5; S. Stakhovsky – Gojowczyk 3:6, 6:4, 6:1; Ramos – L. Hewitt 6:7 (6), 6:1, 6:0.

Druga runda: Istomin – Matosevic 6:7 (6), 6:3, 7:5; Struff – S. Stakhovsky 6:3, 6:3; Klizan – Jużny 6:7 (5), 6:2, 7:6 (2); Berankis 7:6 (5),3:6, 7:6 (6); Seppi – Ramos 6:3, 6:4; Haas – Falla 6:2, 6:4; Fognini – Brown 7:6 (4), 6:2; Bellucci – Delbonis 5:7, 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Klizan – Istomin 7:6 (3), 1:6, 6:1; Hass – Seppi 6:3, 3:6, 6:3; Fognini – Bellucci 6:2, 6:2; Struff – Berankis 4:6, 6:3, 6:4.

Półfinały: Klizan – Haas 6:3, 6:2; Fognini – Struff 6:3, 6:1.

Finał: Klizan – Fognini 2:6, 6:1, 6:2.

An-Ning – CH

Pierwsza runda: Ortega-Olmedo – Udomchoke 6:3, 7:6 (2); Kudryavtsev – Cluskey 7:6 (3), 6:3; Ch. Wang – Liu 6:4, 6:4; J. Thompson – Nedunchezhiyan 6:2, 6:3; Grigelis – Y. Ito 6:3, 4:6, 6:1; Zemlja – Gong 4:6, 7:5, 6:2; Buchanan – Y. Li 6:3, 6:3; Mektic – R. Becker 7:6 (5), 6:4; M. Reid – R. Wang 7:5, 6:3; Bolt – Meffert 6:3, 3:6, 7:6 (5); Whittington – Myneni 3:6, 6:3, 6:3; Ze Zhang – Bury 6:4, 6:4; D. Cox – H. Chung 4:6, 6:3, 6:3; Sugita – Baluda 4:6, 7:5, 6:4; Coric – Golding 6:2, 6:3; Kravchuk – Menga 6:2, 6:6 i krecz Włocha.

Druga runda: Bolt – Sugita 6:0, 7:6 (4); Zemlja – Ortega-Olmedo 6:2, 3:6, 7:6 (6); Coric – Ze Zhang 6:0, 2:0 i krecz Chińczyka; Buchanan – Kravchuk 7:6 (2), 3:6, 6:4; J. Thompson – Grigelis 3:6, 7:5, 6:2; Mektic – D. Cox 6:3, 6:4; M. Reid – Ch. Wang 6:3, 6:4; Whittington – Kudryavtsev 7:6 (1), 6:4.

Ćwierćfinały: Bolt – Buchanan 6:4, 6:7 (4), 6:4; Mektic – Zemlja 6:7 (5), 6:3, 6:3; Coric – M. Reid 6:3, 6:4; J. Thompson – Whittington 6:4, 6:4.

Półfinały: Bolt – Coric 6:4, 7:6 (4); Mektic – J. Thompson 7:5, 7:6 (4).

Finał: Bolt – Mektic 6:2, 7:5.

Tajpej – CH

Pierwsza runda: Soeda – J. Hung 6:4, 6:4; A. Krajicek – Chiudinelli 3:6, 6:3, 6:4; J-P. Smith – Ch-F. Wang 6:4, 7:5; Jung – S. Yang 6:1, 6:1; Ti Chen – R. Ram 6:7 (4), 7:6 (5), 6:1; Saville – Guccione 6:4, 6:1; T. Ito – H. Peng 6:1, 6:3; Weintraub – Chuang 6:3, 6:2; Sekiguchi – Millman 6:1, 6:3; Moriya – Mott 6:4, 7:6 (5); Yang – K. Beck 4:6, 7:6 (1), 7:5; Matsui – Tang 6:0, 6:4; J. Wang – Yu 5:7, 6:2, 6:1; G. Muller – Groth 7:6 (1), 7:6 (8); Lacko – Di Wu 6:3, 6:2; Huang – H-Y. Hu 6:1, 6:3.

Druga runda: Soeda – Jung 7:6 (2), 6:2; J-P. Smith – Ti Chen 6:3, 7:6 (2); Moriya – Saville 3:6, 6:2, 6:3; J. Wang – A. Krajicek 7:6 (4), 6:0; G. Muller – Sekiguchi 7:5, 7:6 (0); Lacko – Matsui 6:4, 6:3; T. Ito – Yang 6:4, 4:6, 6:2; Weintraub – Huang 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: J-P. Smith – Moriya 6:3, 6:2; T. Ito – Weintraub 1:6, 6:3, 6:1; G. Muller – Lacko 6:4, 3:6, 6:4; Soeda – J. Wang 6:3, 7:6 (6).

Półfinały: J-P. Smith – T. Ito 1:6, 7:6 (3), 6:4; G. Muller – Soeda 6:2, 6:4.

Finał: G. Muller – J-P. Smith 6:3, 6:3.

Ostrawa – CH

Pierwsza runda: Mertl – Diez 6:3, 6:2; G. Granollers – Teixeira 7:6 (7), 6:4; Mecir – Riba 6:4, 3:6, 7:6 (2); Pavlasek – Smirnov 6:2, 6:3; Giustino – Authom 7:6 (3), 1:6, 6:3; Dzumhur – Bellotti 7:6 (7), 6:2; S. Robert – J. Pospisil 6:3, 7:5; Fuscovics – R. Ghedin 6:3, 6:2; Rola – J. Minar 5:7, 6:0, 6:2; Lopez-Perez – Mat. Viola 6:4, 3:6, 6:4; Menendez – Hajek 5:7, 6:3, 6:3; An. Kuznetsov – Michalicka 6:0, 6:4; Stepanek – Ignatik 6:4, 6:2; An. Martin – Karatsev 6:3, 4:6, 6:2; Lustyk – Mesaros 7:5, 0:6, 6:3; A. Haider-Maurer – Hernych 2:6, 6:4, 6:4.

Druga runda: Mecir – Pavlasek 6:4, 6:1; Menendez – G. Granollers 6:4, 6:1; An. Kuznetsov – Mertl 7:5, 6:2; Stepanek – Lustyk 6:3, 6:0; S. Robert – Lopez-Perez 4:6, 6:4, 6:2; Giustino – Dzumhur 6:4, 6:1; A. Haider-Mauerer – An. Martin 2:6, 6:1, 7:5; Rola – Fuscovics 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: A. Haider-Maurer – S. Robert 6:3, 7:5; An. Kuznetsov – Stepanek 1:6, 6:4, 7:6 (10); Mecir – Menendez 6:3, 6:1; Rola – Giustino 6:4, 3:6, 6:3.

Półfinały: An. Kuznetsov – Rola 6:3, 6:0; Mecir – A. Haider-Maurer 6:2, 6:1.

Finał: An. Kuznetsov – Mecir 2:6, 6:3, 6:0.

Tunis – CH

Pierwsza runda: Reister – Sualehe 6:0, 6:0; Starace – Guez 6:3, 6:1; Ilhan – Giannessi 7:5, 6:4; Cipolla – Naso 6:7 (8), 6:0, 6:1; A. Pavic – Herbert 6:2, 6:3; Ouahab – Kamke 6:7 (5), 6:4, 6:1; Donskoy – Cervantes 7:6 (5), 5:7, 5:0 i krecz Hiszpana; Fabbiano – Lizariturry 6:4, 6;3; Gicquel – Copil 6:2, 3:6, 6:3; Arguello – Checa-Calvo 6:1, 7:5; Arnaboldi – Millot 6:3, 5:2 i krecz Francuza; Burquier – Jaziri 5:7, 7:5, 6:3; Cecchinato – M. Abid 4:6, 6:1, 6:2; M. Delic – Ben Hassen 6:3, 6:4; Ungur – Huta Galung 5:2 i krecz Holendra; Bolelli – K. De Schepper 4:6, 6:2, 6:4.

Druga runda: Reister – Cecchinato 6:2, 7:6 (6); A. Pavic – Cipolla 6:3, 4:6, 6:2; Ilhan – Ouahab 5:7, 6:4, 6:3; Donskoy – Starace 7:5, 7:6 (0); Arnaboldi – Burquier 6:2, 6:2; Bolelli – Fabbiano 6:3, 6:4; M. Delic – Arguello 6:3, 2:0 i krecz Argentyńczyka; Ungur – Gicquel 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Reister – Donskoy 6:2, 6:1; Bolelli – Arnaboldi 6:0, 6:3; M. Delic – Ungur 6:4, 6:1; Ilhan – A. Pavic 6:4, 6:4.

Półfinały: Reister – Ilhan 6:1, 6:1; Bolelli – M. Delic 6:4, 6:4.

Finał: Bolelli – Reister 6:4, 6:2.

Cali – CH

Pierwsza runda: Leite – M. Quintero 6:4, 1:6, 6:4; Angelinos – D. Novak 6:2, 6:1; Struvay – Safwat 6:3, 4:1 i krecz Egipcjanina; Trungelliti – Pouille 7:6 (3), 3:6, 7:6 (5); Lama – Bourgue 6:4, 6:4; Sabry – Makiguchi 6:3, 7:5; V. Estrella – Spir 6:2, 6:4; Lorenzi – Schwank 6:3, 6:3; De Greef – Odesnik 3:6, 7:6 (5), 3:0 i krecz Amerykanina; Reuter – G. Escobar 6:4, 6:0; N. Barrientos – J. Hernandez 7:5, 6:1; Duckworth – Endara 6:3, 7:6 (2); J. Pereira – Galdos 6:1, 1:6, 6:3; Salamanca – Semrajc 6:4, 3:6, 7:5; Souto – G. Lapentti 6:3, 6:4; Bagnis – E. Gomez 6:4, 6:2.

Druga runda: Trungelliti – Leite 6:0, 6:2; Sabry – Struvay 7:5, 4:6, 6:3; Lorenzi – Angelinos 6:2, 6:2; Lama – V. Estrella 6:4, 6:1; De Greef – Salamanca 2:6, 6:2, 6:3; Duckworth – J. Pereira 6:3, 6:2; Souto – Reuter 6:4, 3:6, 7:6 (5); Bagnis – N. Barrientos 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Lama – Sabry 6:3, 6:4; Bagnis – Souto 6:4, 6:3; De Greef – Duckworth 6:4, 6:4; Trungelliti – Lorenzi 7:6 (5), 7:6 (4).

Półfinały: Trungelliti – Bagnis 7:6 (7), 7:6 (5); Lama – De Greef 6:3, 6:3.

Finał: Lama – Trungelliti 6:3, 4:6, 6:3.

Tallahassee – CH

Pierwsza runda: R. Williams – Garanganga 7:5, 6:3; Nishioka – Smyczek 6:2, 6:2; Ginepri – Aubone 6:1, 6:1; G. Melzer – S. Singh 6:2, 6:0; Polansky – Marchenko 6:2, 4:6, 7:5; J. Ward – Nevolo 6:1, 6:1; Veic – Rice 7:6 (3), 6:1; D. Young – Kokkinakis 7:6 (4), 6:1; Kubler – D. Kosakowski 5:7, 6:4, 6:0; E. King – Agar 6:4, 6:3; Dancevic – Altamirano 6:2, 6:2; Reynolds – Meister 6:2, 6:2; Krueger – Bozoljac 2:6, 7:6 (6), 2:0 i krecz Serba; D. King – Gonzalez Mendez 7:6 (4), 6:3; Al. Kuznetsov – Quigley 7:6 (0), 6:2; McGee – Fratangelo 6:2, 6:4.

Druga runda: G. Melzer – Reynolds 6:3, 7:6 (5); Al. Kuznetsov – D. King 6:0, 6:2; Nishioka – R. Williams 7:6 (6), 6:4; D. Young – E. King 6:3, 6:4; J. Ward – Kubler 2:0 i krecz Australijczyka; Dancevic – Veic 6:1, 6:1; McGee – Krueger 6:2, 6:2; Ginepri – Polansky 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: McGee – Nishioka 7:6 (5), 7:5; D. Young – Al. Kuznetsov 7:6 (10), 4:6, 6:4; Ginepri – J. Ward 6:3, 3:6, 6:2; Dancevic – G. Melzer 7:6 (7), 6:2.

Półfinały: Ginepri – McGee 6:1, 6:4; Dancevic – D. Young 6:4, 6:4.

Finał: Ginepri – Dancevic 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności