Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch/Kawa – Meligeni Rodrigues Alves/Stefani 1:6, 6:2, 6:4; Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rus/Schuurs - Xu/Zhang 6:1, 6:4; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w turniejach w Niemczech, Francji i Uzbekistanie.

Norymberga – WTA

Pierwsza runda: Nara – Niculescu 6:3, 6:4; Barthel – Bencic 7:6 (4), 6:3; Hercog – Koukalova 1:6, 6:2, 6:1; Friedsam – L. Moser 3:6, 6:0, 6:1; Van Utyvanck – Lottner 6:1, 6:2; Knapp – Peer 6:3, 6:2; Svitolina – I. Melzer 7:5, 6:4; C. Garcia – Glushko 6:4, 5:7, 7:5; Kar. Pliskova – Meusburger 6:3, 6:4; Bouchard – Zahlavova Strycova 6:0, 6:3; A. Beck – Cepelova 6:2, 6:3; Garcia Vidagany – Zander 6:2, 6:3; An. Rodionova – Martincova 6:3, 3:6, 6:3; Shvedova – Mayr-Achleitner 7:5, 6:3; Pfizenmaier – M. Gonzalez 6:2, 6:4; Kerber – Erakovic 6:4, 6:2.

Druga runda: Kar. Pliskova – Van Uytvanck 7:6 (5), 6:3; Shvedova – Nara 6:4, 6:2; Knapp – Hercog 6:3, 6:3; Bouchard – An. Rodionova 6:0, 6:1; Svitolina – Garcia Vidagany 7:6 (5), 6:3; Kerber – Friedsam 6:2, 7:6 (0); C. Garcia – Pfizenmaier 7:5, 5:7, 6:3; Barthel – A. Beck 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Knapp – C. Garcia 6:7 (9), 6:4, 6:4; Kar. Pliskova – Kerber 7:6 (5), 6:4; Svitolina – Barthel 6:4, 6:4; Bouchard – Shvedova 7:6 (3), 7:6 (6).

Półfinały: Kar. Pliskova – Svitolina 2:6, 6:1, 6:2; Bouchard – Knapp 6:4, 6:3.

Finał: Bouchard – Kar. Pliskova 6:2, 4:6, 6:3.

Strasburg – WTA

Pierwsza runda: Dellacqua – Vesnina 7:5, 3:6, 6:3; Feuerstein – Fichman 6:2, 6:4; V. King – Ormaechea 5:7, 6:2, 6:1; Tomljanovic – Mladenovic 6:4, 6:0; Keys – Torro-Flor 7:6 (2), 6:2; Riske – T. Pereira 6:3, 6:3; Diyas – Flipkens 6:2, 6:7 (3), 6:3; McHale – Cadantu 6:1, 6:2; S. Peng – Barty 7:5, 7:5; Soler Espinosa – Voegele 6:0, 7:6 (5); Lucic-Baroni – Jovanovski 6:4, 6:0; Goerges – Stephens 6:3, 6:2; Puig – J. Larsson 7:5, 7:6 (5); L. Davis – Govortsova 6:2, 6:4; Petkovic – Parmentier 6:3, 6:4; Giorgi – Cornet 6:4, 1:6, 6:3.

Druga runda: McHale – Dellacqua 6:3, 7:5; Keys – Riske 6:4, 6:4; Diyas – Tomljanovic 6:4, 7:6 (4); Goerges – L. Davis 7:5, 6:4; Puig – Lucic-Baroni 6:3, 6:1; Giorgi – Feuerstein 5:7, 7:5, 7:6 (2); Soler Espinosa – S. Peng 6:4, 4:6, 6:2; Petkovic – V. King 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: McHale – Diyas 6:2, 3:1 i krecz Kazaszki; Soler Espinosa – Giorgi 3:6, 6:4, 7:5; Keys – Goerges 6:2, 2:6, 6:2; Puig – Petkovic 6:4, 6:4.

Półfinały: Soler Espinosa – McHale 5:7, 7:6 (7), 6:3; Puig – Keys 7:5, 6:3.

Finał: Puig – Soler Espinosa 6:4, 6:3.

D

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności